reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olejki do ciała Dove Purely Pampering

dla mnie olejek DOVE jest:

Delikatnie pielegnujacy
Orzeźwiający
Vitalnie odzywiajacy
Emocjonalnie zmysły rozpieszczajacy !

jednym słowem ideał ktory na stałe zagości w mojej kosmetyczce :)
 
reklama
Wspaniały olejek dobrze,nawilża moje ciało,dzięki niemu czuje się wspaniale moja skóra ,jest nawilżona,i ładnie pachnie jestem bardzo z niego zachwycona i polecam go wszystkim .
 
Olejek stał się jednym z moich ulubionych kosmetyków :) Urzekł mnie zapachem, opakowanie też mi odpowiada, jest smukłe i ładnie się prezentuje na półce w łazience. Szczególnie w zimie moja skóra jest wysuszona, olejek doskonale sobie radzi z takimi problemami. Dobrze się wchłania, pozostawiając na skórze długotrwały i przyjemny zapach.Skóra sała się miła w dotyku, nie ściąga się jak wcześniej. Podoba mi się, że nie pozostawia na skórze jak i ciuchach tłustych plam. Od dziś zajmuje honorowe miejsce w mojej łazience.
 
dziekuje ze mogłam testowac produkt dove te olejki maja miły zapach przyjemnie pachnie i naladje gładkosci skórze ciesze sie z testowania obym mogła testowac produkt i dziekuje za ten produkt jestem z tego dumna
polecam go wszystkim co nie miały okazij go testowac
naprawde warto
Małgorzata Radkiewicz
 
Olejek Dove Purely Pampering ma przede wszystkim piękny,słodki zapach od którego nie można się uwolnić. Nie spodziewałam się że będzie to taki cudowny i ciepły zapach. Bardzo dobrze nawilża i wygładza skórę,która staje się miękka i delikatna w dotyku.. Używam go po każdej kąpieli i nie tylko. Najlepsze w tym olejku jest to,że nie jest tłusty. Olejek bardzo dobrze się wchłania. Od teraz jest to mój ulubiony olejek do ciała :) Nie zamienię go na nic innego. Polecam gorąco wszystkim :)
 
Olejek Dove Purely Pampering ma przede wszystkim piękny,słodki zapach od którego nie można się uwolnić. Nie spodziewałam się że będzie to taki cudowny i ciepły zapach. Bardzo dobrze nawilża i wygładza skórę,która staje się miękka i delikatna w dotyku.. Używam go po każdej kąpieli i nie tylko. Najlepsze w tym olejku jest to,że nie jest tłusty. Olejek bardzo dobrze się wchłania. Od teraz jest to mój ulubiony olejek do ciała :) Nie zamienię go na nic innego. Polecam gorąco wszystkim :)
 
Olejek Dove Purely Pampering ma przede wszystkim piękny,słodki zapach od którego nie można się uwolnić. Nie spodziewałam się że będzie to taki cudowny i ciepły zapach. Bardzo dobrze nawilża i wygładza skórę,która staje się miękka i delikatna w dotyku.. Używam go po każdej kąpieli i nie tylko. Najlepsze w tym olejku jest to,że nie jest tłusty. Olejek bardzo dobrze się wchłania. Od teraz jest to mój ulubiony olejek do ciała :) Nie zamienię go na nic innego. Polecam gorąco wszystkim :)
 
reklama
Dziękuję że udało mi się otrzymać olejek DOVE do przetestowania.Jestem bardzo zadowola,jak dla mnie rewelacja;)Olejki kojarzą nam się z tym że po zastosowaniu skóra będzie tłusta i długo będzie się wchłaniać,ale olejej dove jest inny po zastosowaniu m=szybko się wchłania w skórę dzięki temu nie mam problemu że wszystko będzie tłuste;)Moja skóra jest odpowiednio nawilżona,odżywiona i wreszcie skończył się mój problem z suchą skóra.No i ten zniewalający zapach...nic dodać nic ująć;)Osobiście olejek mogę polecić każdej kobiecie,naprawdę super,skóra jest po prostu zadbana i gładka,po prostu piękna a tego oczekują kobiety;)
 
Do góry