reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opinie. Dove purely pampering magnolia i pistacja

od lat jestem związana z kosmetykami Dove. cenię je przede wszystkim za jakość i za efekt jaki pozostawiają na mojej skórze. Kiedy zobaczyłam nową serię kosmetyków Dove Purely Pumpering nie mogłam się powstrzymać żeby ich nie przetestować. Jak zwykle się nie zawiodłam. Po użyciu żelu pod prysznic moja skóra była niesamowicie nawilżona. no i ten zapach! :) byłam ciekawa co będzie dalej! Po prysznicu koniecznie balsamowanie ciała. Tutaj również się nie zawiodłam. Rankiem zapach nadal był intensywny a skóra nawilżona. Cóż mogę więcej dodać - Dove rozszerzył swoją gamę produktów o kolejne świetne kosmetyki, do których z pewnością będę wracać. I Dove You :)
 
reklama
Moja recenzja dotycząca produktów Dave PURELY pampering, które jakiś czas temu dostałam do przetestowania:

Opakowanie
: estetyczne, solidnie wykonane, proste a zarazem efektowne i przyciągające uwagę kształtem jak i grafiką.

Zapach: nieziemski, bardzo przyjemny, intensywny a zarazem bardzo delikatny. I bardzo długo utrzymuje się na skórze. Jak dla mnie bardzo to odpowiada. Magnolia to mój ulubiony zapach a połączenie go z pistacją tworzy rewelacyjną nutę zapachową. Zapach ten od paru tygodni towarzyszy mi nie tylko w łazience i na skórze, ale również dzięki saszetce zapachowej z tej samej serii, w szafie.

Działanie:
Żel pod prysznic: Jest bardzo delikatny i ma fajną gęstą konsystencje, fajnie się pieni i jest bardzo wydajny. Niewielka ilość żelu nałożona na dłoń doskonale rozprowadza się po ciele pozostawiając je czyste, pachnące. Skóra jest gładka, nawilżona nawet bez zastosowania balsamu.

Balsam do ciała: Dopełnieniem żelu jest nawilżający balsam do ciała do wszystkich rodzajów skóry, który również zniewala zapachem. Doskonale się wchłania, ma odpowiednią konsystencje, nie pozostawiając po sobie śladu na skórze, przez co nie zatyka porów. A pozostawia ją nawilżoną, miękką i zrelaksowaną. I co ważne ten stan nawilżenia i świeżości utrzymuje się przez cały dzień.

Saszetka zapachowa: Jedynym minusem jest to że nie udało mi się jej powiesić na wieszaczku ani przykleić za pomocą taśmy samoprzylepnej, bo co chwila mi odpadało. Ale to żaden problem bo postawiłam go na górnej półce szafy i jest ok.
Cudowny zapach jest wyczuwalny po każdym otwarciu szafy i delikatnie koi moje zmysły.

Podsumowanie:
Moja ocena to 5\5.
Kosmetyki te zawładnęły moim ciałem, duszą i zmysłem. Bardzo przyczyniły się do nawilżenia mojego ciała, a szczególnie łydek. Miałam je bardzo przesuszone, wręcz suche i łuszczącą się skórę. Teraz wyglądają zdrowo, są nawilżone, odżywione i wygładzone i się nie łuszczą a ja jestem szczęśliwa z tego powodu. Polecam i będę polecać wszystkim moim znajomym i nieznajomym, dalszym i bliższym bo naprawdę są rewelacyjne i zasługują na najlepszą ocenę.
Dziękuję za zaufanie i możliwość przetestowania serii kosmetyków Dave PURELY pamaering.
 
Dove to jedne z najlepszych kosmetyków do pielęgnacji skóry, super nawilżają, wygładzają i sprawiają że ciało przepięknie pachnie, nowa linia Purely Pampering ma super zapach, który utrzymuje się długo. Saszetka pachnie do dnia dzisiejszego, a minęło 2 tygodnie.
 
Zastanawiam się, który ze składników serii Dove bardziej przypadł mi do gustu...czy jest to magnolia, czy pistacja - i powiem szczerze, że wybór jest niezwykle trudny, gdyż ta kompozycja składników przypadła mi bardzo do gustu.
Dotychczas byłam miłośniczką kremowej konsystencji Dove o neutralnym zapachu, i nie podejrzewałabym, że tak intensywny zapach przypadnie mi do gustu, bez zbędnego przesytu, bez mdłej woni, nie drażniący - lecz pobudzający. Jednym słowem pokochałam je od pierwszego użycia.
Kremowy żel pod prysznic, jak sama nazwa wskazuje konsystencję ma kremową, zapach cudownie roznosi się w łazience i pozostaje ze mną przez dłuższy czas po zastosowaniu (zdarza się, że czuję go na ubraniu, które miałam na sobie podczas porannego prysznica). Dzięki swej kremowej konsystencji nie wysusza skóry, a jedynie odpowiednio ją nawilża.
Balsam do ciała okazał się bardzo praktycznym niezbędnikiem w okresie letnim, gdy skóra moja jest nadmiernie przesuszona słońcem. Balsam dostarcza jej odpowiedniego nawilżenia, komfortu i uczucia gładkości..oczywiście nie sposób zapomnieć o zmysłowym zapachu:)
Saszetka błyskawicznie odnalazła swoje miejsce w mojej szafie urzekając swym zapachem moje ubrania.
Udział w tym teście, był iście cudowny!!!!
 
Dziękuję za możliwość przetestowania kosmetyków Dove purely pampering magnolia i pistacja. Przyznam, że ostatnio nie używałam prawie żadnych kosmetyków typowo kobiecych tylko tzw. familijne. Dwoje dzieci, jedna pensja trzeba jakoś sobie radzić. Dlatego tym bardziej ucieszyłam się po otrzymaniu przesyłki.

Zestaw tj. żel i balsam zachwycił mnie właściwie pod każdym względem:
- wygląd kosmetyków bardzo elegancki, estetyczny i praktyczny (z łatwością zmieści się na łazienkowej półce, w kosmetyczce i dłoni);
- zapach powalający - może lekko mdławy ale skoro ja nie lubię mdławych a ten mi nie przeszkadza to znaczy, że to tylko pierwsze wrażenie. Zapach szczególnie balsamu pozostaje na ciele dość długo. Po wieczornej kąpieli i balsamowaniu rano jeszcze go czułam;
- konsystencja idealna. Jeśli chodzi o żel to kremowa konsystencja sprawia, że wystarczy niewielka ilość by umyć całe ciało, doskonale się pieni, pieści ciało - czułam się jak dotknięta jakąś aksamitną mgiełką. Balsam jest w konsystencji idealny. Wspaniale rozprowadza się po ciele, doskonale i błyskawicznie się wchłania, nie pozostawia wrażenia tłustości ale właśnie delikatnej, wspaniałej świeżości. Należę do osób, które nie przepadają za kremami, balsamami itp. specyfikami bo nie lubię czuć się wysmarowana tymi specyfikami. W przypadku tego balsamu absolutnie nie miałam takiego uczucia. Doskonale nawilża, sprawia, że skóra staje się miękka, delikatna i pięknie odświeżona.
Dla mnie te kosmetyki są rewelacyjne.

Saszetka zapachowa praktyczna choć ja wolę jak tym zapachem pachnie moje ciało a nie ubrania czy inne rzeczy.
 
Bardzo dziękuję za możliwość przetestowania kosmetyków Dove purely pampering magnolia i pistacja. Przyznam szczerze, że jestem osobą, która dawno nie używała kosmetyków typowo kobiecych tylko tzw. familijne. No cóż dwójka dzieci, jedna pensja - jakoś trzeba sobie radzić. Tym bardziej ucieszyłam się otrzymując zestaw do przetestowania.
Zestaw tj. żel i balsam zachwyciły mnie w zasadzie pod każdym względem:
- wygląd bardzo elegancki, estetyczny i poręczny ( bez problemu zmieści się na łazienkowej półce, w kosmetyczce i w dłoni). Łatwe otwieranie i zamykanie przy czym nic nie cieknie i nie wylewa się (a korzystam ostatnio z szamponu, który muszę otwierać używając dwóch rąk więc wiem co piszę);
- zapach zniewalający, może troszkę mdławy ale chyba dlatego niezwykle zmysłowy i kobiecy. Ja nie lubię mdławych zapachów a ten mi kompletnie nie przeszkadza więc może to tylko ulotne wrażenie pierwszego momentu. Według mnie utrzymuje się dość długo na ciele, szczególnie balsam. Po wieczornej kąpieli i użyciu balsamu rano jeszcze czułam ten zapach na sobie;
- konsystencja idealna. Żel pod prysznic dzięki swojej kremowej konsystencji doskonale umyje całe ciało przy użyciu niewielkiej ilości. Delikatnie pielęgnuje sprawiając wrażenie niemal okrycia się świeżością i aksamitną mgiełką. Natomiast balsam jest dla mnie wprost rewelacyjny. Doskonale rozprowadza się na ciele, wchłania się świetnie i błyskawicznie, nie pozostawia na ciele wrażenia tłustości. Jestem osobą, która praktycznie nie używa kremów, balsamów itp. właśnie ze względu na wrażenie wysmarowania danym specyfikiem. Przy tym balsamie absolutnie takiego wrażenia nie miałam. Wręcz przeciwnie czułam się świeża, pachnąca, zmysłowa a moja skóra była idealnie nawilżona.

Co do saszetki to praktyczna rzecz choć ja wolę aby tym zapachem pachniało moje ciało a nie ubrania czy inne rzeczy.
 
Ja także dziękuję za możliwość przetestowania kosmetyków Dove. To była czysta przyjemność :-)
Uwielbiam magnolia i pistacje więc to połączenie zapachowe jest idealne dla mnie. Zapach powodujący, że w mojej łazience czuję się jak w ekskluzywnym SPA.

Żel pod prysznic
Żel pod prysznic ma wyjątkowo fajną konsystencję. Jest kremowy (jak to Dove), nie spływa z rąk oraz jest bardzo wydajny. Ma ładny wizualnie lekko pistacjowy kolor. W trakcie kąpieli w łazience unosi się cudowny magnoliowo-pistacjowy zapach. Ciało po kąpieli jest gładkie i miękkie. Nie wysusza skóry. Kompozycja zapachowa kremu pistacjowego i magnolii zapewnia zmysłowe wrażenia, które dają odprężenie i relaks. Używanie go to czysta przyjemność. Mały minus za to, że zapach krótko utrzymuje się na skórze, ale od tego jest drugi kosmetyk – balsam.

Balsam
Balsam znajduje się w poręcznej, estetycznej butelce. Ma bardzo kremowa, lekką konsystencje dzięki czemu łatwo rozprowadza się i szybko wchłania. Pozostawia skórę miękka, gładką i nawilżoną przez wiele godzin. Dodatkowym jego atutem jest fakt, że nie podrażnia i nie uczula. Ma przepiękny zapach, który utrzymuje się na ciele przez dłuższy czas choć dla mnie trochę za krótko. Odżywczy ekstrakt pistacji daje skórze to co najważniejsze na cały dzień - przywraca jej równowagę i sprężystość. Relaksujący zapach pistacji i magnolii sprawia, że można poczuć się wspaniale w swojej skórze, a po zamknięciu oczu poczuć się jak w egzotycznym ogrodzie.

Szaszetka
To super produkt uzupełniający linię. Dzięki niej w mojej szafie także bardzo delikatnie pachnie magnolią i pistacjami. Miałam mały problem z wieszaczkiem, ale można ją postawić i tez spełnia swoją funkcję.
 
Testowanie - moja opinia.
Witam serdecznie.
Bardzo zaskoczyła mnie wiadomość o testowaniu DOVE Purely Pampering magnolia i pistacja.Po przeczytaniu cieszyłam się jak dziecko choć nie wiedziałam jakiej wielkości są kosmetyki ,które dostanę do testowania.Nastawiłam się ,że trochę sobie poczekam na przesyłkę.A tu takie miłe zaskoczenie.Juz po kilku dniach w godzinach wieczornych szuka mnie kurier.Odbieram duużżą paczkę i nie wiem co jest w środku.
O jak ja ją szybko rozpakowywałam-jak dziecko prezent gwiazdkowy :-)
I co moim oczom się ukazało-piękna torebka a w niej KOSMETYKI DOVE.Normalnej wielkości a spodziewałam się próbek .
Od razu wąchanie...z całą rodziną oczywiście,wszyscy chwalili zapach po prostu niespotykany.
Zaraz oczywiście kąpiel(bo wieczorowa pora) i kosmetyki w ruch.Odżywczy żel pod prysznic PURELY PAMPERING krem pistacjowy z magnolią gęsty,kosmetyku nie trzeba dużo używać od razu się pożądnie pieni i rozprowadza na całe ciało.A zapach pistacji i magnolii jeszcze długo pozostał w łazience.
Po prysznicu oczywiscie Balsam DOVE Purely Pampering z ekstraktempistacji o zapachu magnolii.Ooooo..... jakie fajne uczucie.Wspaniale rozprowadza się i wchłania od razu-nie musiałam czekać aż się wchłonie.Skóra już po pierwszym użyciu gładsza(nawet mąż zauważył ;-) )
Mam suchą skórę i po użyciu innych kosmetyków efekt nawilżenia był tylko na chwilę-co mnie bardzo smuciło.
A tu niespodzianka efekt głębokiego nawilżenia utrzymuje się naprawdę długo.
Po kilku dniach stosowania Dove Purely Pampering moja skóra wygładziła się,nawilżyła,a zapach magnolii i pistacji SUPER.
Serdecznie polecam kosmetyki z tej lini zapachowej.
Saszetkę zapachową włożyłam do torebki,piękny zapach.Kiedy tylko otwieram torebkę w ciągu dnia już myślę o prysznicu z Dove.
Ogólna ocena to 10 na 10 :-)
Polecam wszystkie kosmetyki DOVE
 
Testowanie-moja opinia.
Wiadomość o testowaniu Dove bardzo mnie mile zaskoczyła.
Bardzo lubię i używam kosmetyki Dove.
Odwiedziny kuriera wieczorowa porą zaskoczyły mnie,nie spodziewałam sie dostać paczki tak szybko.
Więc od razu do dzieła -Testowanie.
Po pierwsze zapach -jak dla mnie bardzo ładny lubię zapachy pistacji i magnolii.
Konsystencja żelu pod prysznic-bardzo gęsty przez to bardzo wydajny.
Ciało nawilżone juz po pierwszym użyciu.
Po drugie balsam.
Bardzo fajny w użyciu,wydajny,wchłania się bardzo szybko,od razu widoczne efekty nawilżania.
Po dwóch tygodniach stosowania kosmetyków widoczne efekty(nawet mąż pochwalił)
Saszetka zapachowa w torebce sprawdza się super.Kiedy tylko otwieram torebkę od razu myślę o prysznicu.
Kosmetyki polecam serdecznie -wydajne,dobrze rozprowadzają się na ciele i pachną niespotykanie.Skóra utrzymuje się długo nawilżona jest gładka.
POLECAM i pozdrawiam :-)
 
reklama
Dziękuję za możliwość przetestowania kosmetyków Dove z serii Purely Pampering o zapachu magnolia i pistacja.
Szczególnie teraz latem takie kosmetyki to zbawienie dla skóry. Żel idealnie oczyszcza i nawilża skórę. Daje poczucie relaksu, a chwile spędzone z nim pod prysznicem są ukojeniem po ciężkim dniu. Dopełnieniem jest bardzo dobrze działający balsam do ciała, dzięki któremu skóra także staje się wyjątkowo gładka i delikatna. Jego zaletą jest to, że bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości.
Miłym prezentem była także saszetka zapachowa, którą ja umieściłam w szafie i dzięki temu po jej otwarciu czuć delikatny zapach. Szkoda, że takiej saszetki nie można kupić w sklepie :)
Cały zestaw oceniam na 6 i jestem bardzo zadowolona z testowania.
 
Do góry