reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olejki do ciała Dove Purely Pampering

Olejek Dove Purely Pampering ma przede wszystkim piękny,słodki zapach od którego nie można się uwolnić. Nie spodziewałam się że będzie to taki cudowny i ciepły zapach. Bardzo dobrze nawilża i wygładza skórę,która staje się miękka i delikatna w dotyku.. Używam go po każdej kąpieli i nie tylko. Najlepsze w tym olejku jest to,że nie jest tłusty. Olejek bardzo dobrze się wchłania. Od teraz jest to mój ulubiony olejek do ciała :) Nie zamienię go na nic innego. Polecam gorąco wszystkim :)
 
reklama
witam otrzymałam olejek i jestem nim zachwycona super pachnie , moja skóra nabrała kolorytu i gładkości.jestem zachwycona tym produktem i na pewno będę go używała bardzo długo.
moja skóra jest zachwycająca w zapachu i co najważniejsze w dotyku.ja oceniam ten produkt jak najwięcej dla mnie to numer 1
 
Olejek bardzo ładnie pachnie, jest przyjemny w użyciu, nie zostawia tłustej warstwy. Zdecydowanie wart polecenia:)
 
Olejek Dove Purely Pampering ma przede wszystkim piękny,słodki zapach od którego nie można się uwolnić. Nie spodziewałam się że będzie to taki cudowny i ciepły zapach. Bardzo dobrze nawilża i wygładza skórę,która staje się miękka i delikatna w dotyku.. Używam go po każdej kąpieli i nie tylko. Najlepsze w tym olejku jest to,że nie jest tłusty. Olejek bardzo dobrze się wchłania. Od teraz jest to mój ulubiony olejek do ciała :) Nie zamienię go na nic innego. Polecam gorąco wszystkim :)
 
Pierwsze co mnie urzekło to zapach, słodki i taki jaki uwielbiam. Jak tylko otworzyłam to nie wytrzymałam i musiałam chociaż dłonie posmarować, wchłania się szybko i zostawia skórę taką przyjemną w dotyku, niestety już od razu rzuca się w oczy wielki minus - czyli opakowanie. Moim zdaniem do olejków powinny być buteleczki z pompką lub coś w tym stylu.
Opinie postanowiłam napisać po dłuższym i dokładnym przetestowaniu. Olejek dodawałam do wody w wannie i na skórę działał bardzo fajnie, była jak posmarowana i po wyjściu z wanny nie musiałam już korzystać z niego ani z balsamu. Tylko myślę że tak na dobrą sprawę jego malutka ilość wymieszana z wodą nie daje do końca takiego efektu jak się użyje go tak jak powinno.
Drugi test to wysmarowanie ciała po kąpieli, troszkę dłużej schodzi niż z zwykłym balsamem ale ten zapach i efekt rekompensuje wszystko ;)
No i trzeci test. Ogólnie uwielbiam wszelkiego rodzaju olejki (oleje) za ich wspaniałe działanie, dlatego również ten olejek postanowiłam przetestować na włosach. Przed myciem wysmarowałam olejkiem włosy, potem bez problemu zmyłam, a moje włosy były cudownie miękkie, pachnące i co najważniejsze nie miałam problemów z ich rozczesaniem.
Podsumowując olejek sprawdził się pod każdym względem, po moich testach niestety olejku już nie ma, ale planuję zakupić następny :)
 
Wyprobowalam olejek do ciała Dove pampering i chciałbym się podzielić z wami opinią.Jest rewelacjyjny,lekki,po nałożeniu błyskawicznie się wchłania, pozostawia tylko lekki film na ciele,nie brudzi ubrania,można natychmiast się ubrać. Cudownie pachnie. Doskonale nawilża, zmiękcza skórę. Mój numer jeden e pielęgnacji ciała, polecam wszystkim.
 
Suchy Olejek do ciała Dove Purely Pampering z olejkiem pistacjowym i magnolią sprawdził się u mnie idealnie. Pierwszym plusem jest zapach, który nie jest drażniący, a wręcz przeciwnie. Nadaje się idealnie do codziennego stosowania po kąpieli. Wchłania się zaskakująco szybko, a aplikacja jest czystą przyjemnością. Od momentu pierwszego użycia wiedziałam, że zostanie moim stałym ulubieńcem!
 
Olejek piękne pachnie. Bardzo łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Dobrze nawilża a skóra staje się miła, gładka w dotyku. Polecam każdemu:)
 
reklama
Olejek sprawdza się rewelacyjnie :) Szybko się wchłania i nie zostawia tłustego filmu na skórze. Przy tym wszystkim rewelacyjnie pachnie! Z chęcią sięgnę po niego jeszcze nie raz:)
 
Do góry