reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okres krótszy o 2 dni bardzo się stresujemy bo jesteśmy jeszcze za młodzi mamy po 18 lat

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
A co ma sikanie do zapobiegania zapłodnienia? Przecież cewka moczowa z której się sika to inna dziura niż ta do której wkłada się penisa
Ostatnio wspominałam o tym, że dziewczyny nie zdają sobie sprawy, że cewka moczowa i pochwa to nie było samo 🤣 myślałam, że tylko u mnie w klasie były takie kwiatki 😅
 
Ależ zabawne komentarze, jeżeli nie chcecie pomoc to nie piszcie bo bardzo się tym wszystkim przejmujemy a w stresie człowiek zauważy u siebie każdy jeden objaw. Prosiłbym po o powiedzenie czy w ten sposób wyglada plamienie implementacyjne.
a co do śmieszków no to nie możemy zrobić testu bo dziewczyna jest na kwarantannie bo ktoś z pracy jej mamy jest zarażony.
 
Ależ zabawne komentarze, jeżeli nie chcecie pomoc to nie piszcie bo bardzo się tym wszystkim przejmujemy a w stresie człowiek zauważy u siebie każdy jeden objaw. Prosiłbym po o powiedzenie czy w ten sposób wyglada plamienie implementacyjne.
a co do śmieszków no to nie możemy zrobić testu bo dziewczyna jest na kwarantannie bo ktoś z pracy jej mamy jest zarażony.
Plamienie implementacyjne może i tak wyglądać natomiast plamienie IMPLANTACYJNE to nie jest. Co do testu zawsze możesz go Ty kupić i zanieść dziewczynie. Kwarantanna nie jest przeszkodą
 
Czepianie się słówek nie jest chyba najważniejsze, po prostu chciałem zaczerpnąć pomocy dlatego dziękuje za pomoc, Owszem kwarantanna jest przeszkodą jeśli rodzic nie zezwala na spotkania. tym bardziej ze moja mama jest podatna na rożnego rodzaju choroby.
Czyli ogólnie rzecz biorąc nie ma powodu bać się że było to zagnieżdżenie się zarodka czy tez plamienie IMPLANTACYJNE?
 
Wystarczy test zostawić przed drzwiami bez jakiegokolwiek kontaktu. Jeżeli był okres to ciąży nie ma
 
tak tez można. Właśnie mamy problem z tym,żeby odróżnić ten okres od plamienia. My tego nie potrafimy do tego dziewczyna miała zazwyczaj w pierwszy dzień krwawienia (zazwyczaj rano) dość średnie krwawienie a tym razem (2 lutego) było skąpe co się nie zdarzało. Do tego jeszcze skończył się 7 zamiast 9 i od wczoraj do teraz ma tylko plamienie lub też brudzenie podpaski na brązowy kolor.
 
tak tez można. Właśnie mamy problem z tym,żeby odróżnić ten okres od plamienia. My tego nie potrafimy do tego dziewczyna miała zazwyczaj w pierwszy dzień krwawienia (zazwyczaj rano) dość średnie krwawienie a tym razem (2 lutego) było skąpe co się nie zdarzało. Do tego jeszcze skończył się 7 zamiast 9 i od wczoraj do teraz ma tylko plamienie lub też brudzenie podpaski na brązowy kolor.
Jak dziewczyna lat 18 może nie odróżnić czy plami czy krwawi, Boże czy ty to widzisz...
 
reklama
Plamienie implantacjyjne to tylko nazwa, naczytalismy się o tym tyle, że już sami nie wiemy co myśleć, podobno niektóre kobiety miały to plamienie obfite ze skrzepami nawet 6 dni i myliły to z okresem dlatego nie wiemy już nawet czy jest to w końcu plamienie czy można tez krwawić
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry