reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
Dareczka a tych czerwonycch i fioletowych nie wzięłaś czasami podwójnie?:-p Ból głowy minie chyba dopiero jak się wyśpię:sorry: Kiedy to będzie...:eek:
 
wiesz co no niestety tylko jedne ale fioletowe wzięłam mniejszy rozmiar, myślałam ze na zabobrzu beda ale tam sa całkiem inne i nie podobały mi sie to przespacerowałam się na miasto :)
 
A jaki masz rozmiar??Bo mniejsze jeszcze były,ale myślałam,że będą za małe.Wczoraj byłaś w mieście??Jak my będziemy to dam znać,może znów pospacerujemy:tak:
 
Przedwczoraj byłam wczoraj nie miałam weny na spacerowanie bo głowa bolała i popołudniu z małą spałam. Mniejsze wzięłam 68 ale jeszcze nie mierzyłam chociaż wizualnie mysle ze będą dobre. Jak bedziecie to śmiało pisz to się z Wami przespacerujemy :)
 
To może też wezmę te mniejsze;-) Te fioletowe akurat bardzo by mi się przydały.
Teraz pewnie będziemy dopiero w niedzielę,bo dzieciaki się pochorowały,a w niedzielę mamy iść do stonogi na urodzinki.
A i pozazdrościłam Wam kolczyków (i Emilce) i w przyszłym tygodniu zrobimy:tak:
 
to do tego czasu napisze Ci czy rozmiarowo są dobre :) Fajnie macie, że na imprezkę idziecie :) i kolejna do grona z kolczykami dołączy - super :)
My moze dzisiaj pójdziemy do stonogi z moja mama bo chce zobaczyc jak sie wnusia bawi :) ale to zalezy ile spania popołudniu będzie :) i czy starczy czasu :)
 
Pałeczka ja chciałam wczoraj zrobić,ale były kolczyki tylko z czerwonymi oczkami,a w przyszłym tygodniu będą z białymi i niebieskimi:tak: No i ja chyba się na laser umówię;-)
 
reklama
Do góry