reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
no to ja na dziś się żegnam, życzę wszystkim miłych spacerków, smacznych obiadków i dużo uśmiechów...
kończę prackę i lecę do moich pociech hehe pociech :-D
 
Dzień dobry
inka
, odwagi:)Będzie dobrze:)
dareczka, gdzie w centrum jest pepco?myślałam,że tylko na zabobrzu przy biedronce.
pałeczka, nie ma to jak spanie na dworze:) Maja pierwsze 15 miesięcy spała w dzień tylko na powietrzu, nawet zimą:)
Ja zaraz wkleję tu opis naszego dzisiejszego spacerku:)
 
"A dziś byłam na spacerku z Majką i naszym Misiem kochanym:/ Pierwszy raz. I ostatni:) Misiek w jedną, Maja w drugą...Misiek wącha 10 minut, Maja ucieka...Maja leży na ziemi, Misiek mnie ciągnie w drugą stronę. Potem oczywiście powrót na rękach... Mokra wróciłam:) Ale Maja też taka zmęczona,że od 11.40 do teraz śpi:)"
Miłego dnia!
paaa, anrad :)
 
Ania peppco jest w sumie na klonowica ale dla mnie to tak jak na majówce prawie naprzeciwko szkoły "handlówki" zawsze możemy Was tam zaprowadzic :)
ładnie już śpi :) Moja prawie 2 godziny terez co dla mnie jest szokiem bo ostatnio to po 40 min z zegarkiem w ręce
 
dzien dobry
my za chwilke mykamy na spacerek bo sliczna pogoda ze az grzech siedziec w domu :-)
ja, corcia i wozek z lala Ania ;-)
Milego dnia wszystkim!
 
reklama
Do góry