reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Witam :)

Holly super, że Leoś robi już postępy w rehabilitacji :)

A moja mała jutro już pół roczku kończy - jejku jak ten czas szybko lecie. No i zaszalałam i na tą okazję zrobiłam niuni torcik :) DSCF3722.JPG

To mój drugi tort w życiu hi hi ale fajną mam zabawę przy masie cukrowej. Fakt faktem miało być zupełnie co innego ale nie wyszło :)
 
reklama
Dareczka pomysł przedni :) pewnie któregoś dnia ukradnę wzór:) i musimy się wymienić przepisem na masę cukrową, bo moja wydawała się taka twardawa, a dalam mniej cukru niż miała w przepisie... hmmm

Karola odzywaj sie odzywaj :)

A my dostałyśmy polecenie od pani doktor że Nataszka musi ćwiczyć leżenie na brzuszku i podnoszenie głowy, bo tego niestety nie chce robić :(
Poza tym waży już 5,9 kg.
 
Izu my też miałyśmy ćwiczyć bo też nie chciała podnosić główki, nawet p dr dała skierowanie do neurologa i na rehabilitację (nie poszłyśmy) a moja była po prostu leniuszek i na brzuszku jej się nie chciało za długo leżeć - jedynie przed kąpielą na przewijaku dopiero teraz tak naprawde polubiła jak nauczyła się sama przekręcać na brzuszek. Tak więc warto ćwiczyć ale w panikę nie trzeba popadać. To nasze córy ważą tyle samo hi hi. Przepis Ci zaraz wyślę.
 
Izu nie ma co się martwić napewno... poprostu nie lubi tak leżeć i przyjdzie czas że sama zacznie kombinować hehe

a my wlasnie wrocilysmy ze spacerku i moje dziecie wreszcie padlo hehe
doslownie "padła" :-)
zdazylam ja przewinac i dalam mleczko bo wiedzialam ze w krzeselku juz nie usiedzi zeby cos zjesc bo oczy same jej sie zamykaly i tak juz nawet butli nie dopila tylko sie ululała... no ale co sie dziwic 4 godzina! a ona wstala o 7 i do tej pory biegala :-)
dzisiaj nauczyla sie zrywac kwiatki i miala taka frajde a pozniej wszystkie mi przynosila :-)
 
zuza fajna ta Twoja Lenka:) słodkie jak Maluch uczy sie czegoś nowego, a te kwiatki to by mnie powaliły na kolana:)
Jeju Daria ale super tort:) ja w zyciu bym takiego nie stworzyla, wiec nawet nie probuje....;p
Holly zaglądaj częściej;)
 
Hej Kochane, jestem znowu na moment. Ale wieje u nas, brrr... I w ogóle dziś zimno strasznie, nie poszliśmy na spacer. Jestem pochłaniana przez coraz większe ilości prasowania. Dziś coś zaczęłam ale leń mnie dopadł straszliwy i zasnęliśmy z Leosiem popołudniu.

Ogólnie bardzo polecam panią Natalię - Leoś ją polubił, świetnie znosi ćwiczenia, główka już prawie prosto :-)
Iza - Leoś też nie znosił leżeć na brzuniu, teraz jest już dużo lepiej ale daleko mu do tego żeby zasypiać w tej pozycji. Leonard waży teraz 6710.

Justyna - u nas Leoś po tych zajęciach musi sobie walnąć godzinną drzemkę a spacery ostatnio też przesypia więc bije rekordy (swoje) w spaniu w dzień, usypianiu na przewijaku. Oczywiście noce też całe przespane. Dziś nawet przesunęliśmy kąpiel na wcześniej czyli na 20 i mam nadzieję, że nie zmieni to godziny pobudki :-)

Dareczka - przecudny ten tort, ale bym schrupała, podawałyście gdzieś przepis na masę cukrową? Muszę znaleźć. No to jutro wielki dzień :-)

mnsmile - obiecuję ;-)
 
Wiecie co w brew pozorom taki torcik wcale nie jest trudny. Mi się marzyło zrobić coś innego ale nad tym to muszę jeszcze poćwiczyć :(

Oj wije i to bardzo niestety

Zuza ale masz fajnie, że córcia Ci już kwiatuszki przynosi, to takie słodkie :)
 
reklama
Do góry