reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

o kurcze Holly gratuluje i zazdroszcze:) M gra caly czas we multi multi looto i mini:) i mial trojki najwiecej w lotto i mini, ja kiedys przypadkiem 4:) w multi 2 razy mial 5/5 wiec 700zl, ale tyle co wyda, to raczej sie nie zwraca. Ja mowie zeby przestal i raz na jakis czas to pewnie szybciej, ale on uparcie dazy do celu:):):):)
Dareczka ja pamietam nasze poczatki z jedzeniem:) teraz to juz wszystko prawie idzie:) maly sępik zjada swoje i przy nas jest, jak chcemy jej dac cos co nie moze musimy sie chowac;) badz dac jej np. chrupka bo inaczej to sie nie da:)
 
reklama
No i nie dałam małej jagódek bo teściowa powiedziała, że jak ma problemy z kupką to po jagódkach może być gorzej więc muszę poczekać narazie - dam coś innego niech zajada bo cos butelki mi nie chce :(
My dziś spacerowaliśmy po Cieplicach bo aż się chciało pochodzić po innych miejscach a nie tylko między blokami po Zabobrzu
 
dzien dobry:):-):-)
ależ tu cicho....zuza co z Toba???
Dareczka racja co do jagod, my jak mielismy problemy z kopkami podalawalam sliwki suszone ze sloiczka i zawsze pomagalo, a na poczatku jak wprowadzalam pokarmy to troche minelo zanim sie unormowalo...
 
Mnsmile dzięki za radę tak się zastanawiałam na śliwkami właśnie bo też o nich teściowa mówiła. Chyba dziś na spacerku kupię słoiczek może małej się jakoś unormuje :)

Racja cicho tu bardzo, pewnie wszystkie bardzo zajęte
 
Hej dziewczyny!

Al.Szyszkowska u tej lekarki rzeczywiście zrobienie usg graniczy z cudem. Mnie też wysyłała prywatnie, u siebie zrobiła mi tylko 2razy. A tak to nie narzekam, bada mnie, mierzy i pilnuje wszystkich badań.

Holly101 gratulacje!! My też czasami gramy,ale na razie bez wygranej. A teraz przydałby się jakiś zastrzyk gotówki.

Miłego dzionka Wszystkim!! :-)
 
Daria mozesz sprobowac:) ja tez podawalam herbatke koperek i woda przegotowana jak lubi, moja lubila i czasem tez jej daje, choc nie zawsze wypije. a te sliwki sprobuj sobie, daj kilka lyzeczek na poczatek,oby sie unormowalo:)
A ja czekam az wroca z tesciowa ze szpitala. Mala spi 1,5h szok!!!!! w dodatku na brzuchu i glowka w podusie, troche ja poprawilam:) zauwazylam ze jak zasnie i poloze ja na brzuszku spi dluzej i lepiej:) czsem sama sie przekreci, ale jak mamusia ulozy to git:)
rosol sie gotuje mysle co jeszcze do tego....
 
Dzięki dziewczyny za rady:)
Ania - czuję się dobrze, mam nadzieję że będzie tak do końca ciąży. Chodzisz do szkoły rodzenia? Ja chyba zacznę od przyszłego tygodnia bo czas szybko leci, więc nie ma co dłużej odkładać. A umawiałaś się na poród ze swoja położną?
Izu - że cukiernik z Ciebie, to mało powiedziane! Pewnie smakowało równie dobrze co wyglądało:)
Holly - gratuluje! Nie ma to jak zastrzyk kasy na wiosenne szaleństwa;)
 
to ja też wreszcie dzisiaj się przywitam ...
DZIEŃ DOBRY :-)

u nas weekend minął zbyt szybko i za bardzo pokręcony hehe
ale już jest dobrze...
Lenka wczoraj po godzinie snu obudziła się i zrobiła bunt że nie chce spać iść hihi więc ją ubrałam i tak buszowała w zabawkach do g.22 :-)
a dzisiaj obudziła się o 7 zjadła mleczko, pobawiła się do 9 i padła hehe i tak pospałam z nią jeszcze do g.11 :rofl2:
 
Szyszka super ze wreszcie masz swojego lapka :-) moj teść ma Lenovo i nie słyszalam zeby narzekal hehe

Holly witać Malutki w ciągu dnia się nie wybawił to w nocy nadrabial hihi
wooo gratuluje wygranej!!! Super sprawa :-)

Dareczka super!!! kolejny "krok do przodu" :-) za chwilke zacznie siadac Malutka :-)
nooo jagódki nie wskazane przy takich problemach ale spokojnie bo niedługo napewno wszystko sie unormuje :-)

Franiowa a tak spytam --> kręci się Wam na allegro?

Mnsmile jestem, jestem ;-)
ale on uparcie dazy do celu:):):):)
hehe
u nas tak samo z jedzeniem... jak my jemy to Mała musi z nami a jak nie to przynajmniej chrupaczka musi dostać głodomorek mały ;-)
widze ze nasze Lenki sa bardzo podobne do siebie :-D moja uwielbia spać na brzuszku a przy tym pupke do góry wypina i wyglada bardzo śmiesznie hihi

Ania co u Ciebie? Co porabiasz?

Marta jak sie czujesz? zadzwon do szkoly rodzenia i sie dowiedz wszystkiego bo ja np. sie spoznilam i za pozno zadzwonilam bo okazalo sie ze nie ma sensu zebym tam szla bo to co mnie interesowalo to mialo byc na koncu cyklu zajec a wtedy to ja juz mialam byc po porodzie hihi
 
reklama
Zuza, dzwoniłam właśnie dzisiaj i babeczka mi powiedziała, że cały cykl to ok. 10-12 zajęć, więc akurat zdążę. A samopoczucie? Jedynie kręgosłup daje o sobie znać, poza tym wszystko w najlepszym porządku:) Pozdrawiam!
 
Do góry