reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Zuza- Anna ciesze sie że cało dojechaliście i wszystko było ok. widzisz niepotrzebnie się martwiłaś... szkoda ze w kraju juz ie udało nam się spotkać, ale najpierw jakoś nie było czasu, potem auto się zepsuło, potem braki w kasie...niestety. no ale teraz to juz chyba kontakt na bieżąco będzie:)
 
reklama
No a z nowin u nas- Sebek ogłosił całkowite weto na jakiekolwiek zupki....próba wmuszenia w niego choćby łyżeczki kończy się gwałtownym protestem i pluciem na około. odpuściłam póki co całkowicie. cycoholik jeden...ot i tyle:)
 
hej dziopki jezcze zagladam przed spaniem ale czy bede spac:sorry2:
u nas caly dzien sliczna cieplutka pogoda a teraz deszczyk i buuuuuuurza idzie
ale fajnie bede sobie lezec w lozku i na pioruny patrzec;-):-D:-D
a juz slysze ze wali pieknie po gorach :tak::tak::tak:
okno mam otwarte bo goraco bylo jak nie wiem ale fajne powietrze:tak::tak:

o kurde ale nawałnica idzie:szok::szok::szok:
no juz mi tv sie zacina zaraz mi neta pewnie zawinie;-):-D:-D

a ja nadal kokardkuje
tzn na dzis juz luz ;-)
jutro od nowa
a jak tam u was nie pamietam ktora to miala tam dzwonic do tych kokardek:baffled:
 
hejoo

u nas dzisiaj jesiennie za oknem...
wieje i leje :)
a ja mam mase rzeczy do zrobienia - tzn. tak sobie zaplanowalam a czy sie uda to zobaczymy hihi
wczoraj rozmawialam ze swoja Mama i powiedziala ze chce przyjechac do nas pod koniec miesiaca :D
baaardzo sie ciesze ze nas odwiedzi :)

a dzisiaj rano mialam nie mila przygode wrrr...
poszlam do lazienki a na noc zapomnielismy okno zamknac i oczywiscie niespodzianka 2 ogromne obrzydliwe pajaki mnie zaatakowaly!
narobilam strasznego pisku :) nie znosze tych cholernych pajakow tutaj!

olu > my do pl teraz dopiero w pazdzierniku sie wybieramy i nawet niewiem na jak dlugo ale pewnie tydzien lub dwa....
a wczoraj rozmawialam z moim M. i uzgodnilismy ze prawdopodobnie tym razem wybierzemy sie na wschod odwiedzic troche rodzinki bo dawno tam nie bylismy wiec kolejna dluga podrzo w planach....
ale jak tylko by sie udalo to ja oczywiscie jestem chetna na wspolna kawke :)
rozmawialam z tata na temat pracy w okolicy jg ale niestety ciezko ze wzgledu na koniecznosc tych wolnych dni w tygodniu :(
ale obiecal ze jak tylko cos mozliwego by bylo to da mi znac....
a ten Twoj Sebus to slodziak prawdziwy :) i prawdziwy facet! cycus najlepszy hihi
moja Mala uwielbia probowac nowe smaki i pod koniec wakacji w pl ciumciala sobie nawet ogorka malosolnego hihi
zrobila tez duze postepy przez ten czas - siedzi juz sama i pelza ale narazie tylko do tylu hehe
moze nastepne spotkanko uda sie zorganizowac z dzieciaczkami :)
a jak Twoje aukcje? kreci sie?

Aga > co u Franka? jak po turnusie?

Natalineczka > widze ze udalo sie i kokardki krecisz :) super!
a jak sie czujesz? kiedy masz jakas wizyte u lekarza?
i co u Czarusia?
:)

Dziewczyny a co u dobrejczarownicy? czarnuszki? agabe? anulki?
 
Na szybkiego - Olu Franiu zaprosił Ci do swoich znajomych:) Mam nadzieję, że db Cie wyśledziłąm:)

Dziś lekarze, w srode też i w piatek, pewnie w czwartek wpadniemy, bo jeszcze rehabil w międzyczasie
O rzyganku nawet pisac mi się nie chce:( Noc dziś do d... ranek też, teraz Franula umęczony śpi a o 13 mialiśmy wyjeżdżać do lekarzy...szlag by to
 
Aga, ja kupuję u szwagra- zamawia mi do siebie do sklepu a potem sprzedaje tak po minimalnym narzucie. napisz jaki format chcesz to pogadam, dowiem sie jaka cena i Ci napiszę, aha no i ile sztuk.
 
Olu, chyba A4, co?
Nie wiem ile..kurka.. pewnie z 20? Bo mam nadzieję ze tych aukcji troszkę będzie:)
No i format większy od A4, też ze 20
 
Hej Dziewczyny!

Dawno mnie tu nie było... Ale ostrzegałam, że tak będzie, jak wrócę do pracy. W pracy wszystko o.k. Synek też ma się dobrze. 3 tygodnie spędził z moją Mamą, teraz pilnuje go mój mężuś ze swoją, a od 1 września idzie do żłobka. Jestem ciągle w biegu, bo sprzedajemy naszą kawalerkę i kupujemy większe mieszkanie. Mam nadzieję, że uda się to wszystko szybko pozałatwiać. Idę, bo jeszcze czeka mnie prasowanie.

Pozdrawiam:)
 
reklama
Aga, ja teraz znikne na dwa dni bo mój chłop w trasę jedzie i zabiera mi kompa. będę znów w środe wieczorem. Spotkanie aktualne, chyba że cos z Franiem wypadnie. jutro porobie zdjęcia do tych rzeczy co mam dla Ciebie na aukcje odłożone, w środe w nocy je opracuję i zgram na płykę więc będziesz miała na gotowo. o kopertach też Ci wszystko powiem na kawce, ja mam u siebie kilka rodzajów, pokażę Ci, powiesz mi które i zamówimy, nic się nie martw. no nic, uciekam popracować, odezwę sie w środę późnym wieczorkiem.
 
Do góry