reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
Aga, zdjęcie Frania z cegiełki ekstra:)
ja właśnie swoją cegiełkę do was wysyłam- w formie takiej jak zwykle:)

nie mam dziś czasu nawet poczytać co się dzieje, nadrobie jak zwykle w nocy. napiszę wam tylko że mój guzek okazał się byc zwykłym kanalikiem mlecznym:) sam sie wziął i znikł jak mały miał parcie na cyca i ciagnał w ciągu dnia wiecej niż zwykle:)
 
Cześć dziewczynki, byłam dziś na genetycznym USG. Wszystko w porządku, przepływy pomiary itd no i najważniejsze ..... Bielasik powiedział, z dużym prawdopodobieństwem sugeruję syna, bo taka armatę wystawił :)

Olu, widzisz, zupełnie niepotrzebnie się stresowałaś! Extra, że wszystko się wyjaśniło :)

Aguś, mam już aukcje w Ulubionych! :) kurde sorki ale ja cholerny wzrokiwiec jestem i ta msię wkradł malusi chochlik ---- aukacje jest zamiast aukcje, ale to małe piwo, cel się liczy :)
Ale jestem dziś happy!
 
Kasiu, a gdzie ten chochlik?

Alu, strasznie się cieszę, że tak się wyjaśniło z kanalikiem:)
A Ty nie przesadzaj kochana z tymi przelewami na konto Frania w fundacji.. Bo będe miała wyrzuty sumienia:)
 
Agam daj pokój ok? Mam daję, nie mam nie daję:) teraz mam bo mechanik łaskawca malutko wziął za naprawę mojego gruchota to stwierdziłam że na naprawę ale inną przenaczę:) poza tym to grosze i to ja mam wyrzuty zawsze że tak niewiele a potrzeb tyle.... jak poczytałam ile ten jeden turnus rehabilitacyjny kosztuje dla Franka to mi się głupio zrobiło że takie nic Wam przelewam i tak rzadko....ale postaram się...
 
Olka, kurka, kiedyś przyjadę do tej Twojej Maciejowej i normalnie w łeb palnę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tys złota kobieta!!!! I nie wkurzaj mnię, ok? Wystarczy że teściowie mnie ujeżdżają jak łysą kobyłę:)
(już jakiś czas temu zaproponowałam mojemu zeby se zmienił na nowszy model..;-)
Ale to dłuuuga historia. W każdym razie luby zainteresowania nie wyraził:)
 
Masz słodkiego tego Franka:) Zdjęcie na aukcjach rewelacja!

A co do spotkania to jest fajna pani logopeda (pracuje w przychodni i prowadzi zajęcia dla dzieci itp, ponoć rewelacja) druga pani to pedagog może poopowiadać troszkę o problemach wychowawczych, relacjach rodzic - dziecko, czego od dziecka można oczekiwać, jak nasz słowa mogą ranić itp itd
 
Aga, no własnie coś mi się majaczy że się odgrażałaś o jakiejś kawie u mnie?
Ja naprawdę myślę o Was właściwie ciągle i gdybym mogła to bym duużo więcej Wam starała sie pomóc finansowo. ale niestety biedak jestem i to chyba z takiej niższej półki. i tak głupio mi że takie g.... mogę i przykro. wiesz ja czuję że mam dług do spłacenia za to że moje dzieci takie zdrowe... sama wiesz jaki to dar kiedy jest zdrowie....
gdyby nie to że mam tyle zobowiązań u siebie a środków niewiele na to mogłabym bardziej znacząco wspomóc te immunoglobuliny albo turnusy dla Twojego Frania.
No i widzisz coś narobiła? Rozbeczałam się....

a o tych teściach to byś mogła coś popisać....
 
Oj Olu... Kochanaś kobietka. Przestań, robisz i tak za dużo.
O teściach szkoda słów i nerwów.
ilizkacz, nazwisko logopedy pliz:) Jaką ma specjalizację? neuro? Tyflo? ogólna?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry