reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Al. Szyszkowska ciekawy pomysł z tym proszkiem;-), pamiętam że Tadzika ubranek lovela czy jelp też nie dopierały z jedzonkowych plam:-(, dziś też spojrzałam na ceny 1.8kg loveli prawie 21 zł :szok:... Podkładami mnie zaintrygowałaś, gdzie je kupowałaś? Co do staników to och:zawstydzona/y:... nie mogę "zwykłego" w swoim rozmiarze dostać, a co dopiero karmnika, ale wpadłam na pomysł, żeby je poprzerabiać;-), nie jestem specjalnie biegła w sprawach igielnych, ale dam radę:-D:-D

Zuza-anna: przepraszam, że Cie wczoraj ominęłam, zaczęłam przeglądać ubranka te, które już mam w domu, zrobiłam gruntowne porządki w sypialni, żeby wstawić łóżeczko, kończę wyszywać króliczki na osłonkę do wnętrza koszyka wiklinowego, w którym na początku, na zmianę z łóżeczkiem będzie dzidzia, w zasadzie brakuje mi tylko pieluch i kilku art. kosmetyczno-higienicznych, z takich rzeczy większych jeszcze nie mam łóżeczka, wanienki, stelaża do wózka ale to i ubranka obiecała szwagierka, koleżanka też obiecała, że za tydzień lub dwa ubranka mi podrzuci. Mam już gondolkę,szafkę-przewijak z półkami, leżaczek-bujaczek fisherprice'a i karuzelkę, hehe pościel, osłonki do łóżeczka i trochę innych drobiazgów też mam
 
reklama
hej
ja tylko na chwilke ...

widze ze piszecie cos o podkladach >
dobraczarownico sprawdz tez cene w aptece bo jak ja kupowalam i patrzylam na allegro to wyszlo taniej w aptece niz placic dodatkowo za przesylke.
tylko zwroc uwage na rozmiary bo sa rozne...

pozniej cos jeszcze skrobne :)

pozdrawiam
 
Cześć Dziewczyny!

Jesteśmy po 3 szczepieniu. Synek znosi szczepienia całkiem nieźle. No i było ważenie - 7 800 g.

stenia22 - Witaj:-)

dobraczarownico - Na porodówce w Jeleniej z wymianą podkładu nie było problemu. Gdy podniosłam się z łóżka tak jakoś niezgrabnie, że zaplamiłam podkład i prześcieradło, to zanim się obejrzałam już wszystko było wymienione.

Al.Szyszkowska - Muszę wypróbować Twój pomysł z proszkiem, bo Lovela faktycznie słabo dopiera zabrudzenia, a teraz, jak Romuś je zupki, to istna masakra.

zuza-anna - Widzę, że też zaczęłaś od jarzynowej Gerbera:-) Mój synek nie został jednak jej wielbicielem - woli dynię z ziemniakami, a na deser jabłko lub jabłko z marchewką. Zobaczymy, w czym Twoja córcia zasmakuje.

Pozdrawiam Was gorąco:-)
 
hej
a ja znowu tylko na chwilke ....

wczoraj tez juz mi braklo czasu zeby do Was zajrzec :(

a u nas goracooo ufff....
idziemy za chwilke z Mala na zakupki...

pozdrawiam
 
ja tylko na sekundę, malutka tam mi dała wczoraj i dzis w nocy popalić,że szok po prostu, każdy kawałeczek siebie w środku miałam skopany, zapomniałam, że dzieciątka mogą mieć tyle siły, a K. tylko słuchał moich pojękiwań i się śmiał, że przesadzam, aż tu dziś rano kiedy przyłożył głowe do brzuszka żeby sobie "posłuchać" to córcia tak go kopnęła, że aż podskoczył i miał genialna, zaskoczona minę, posprzątałam już w domku, spadam po Tadzika bo już późno
 
no wreszcie mam chwile :)
ostatnio caly czas w biegu, sprzatam, piore, prasuje itd.

a Mala tylko krzyczy na mnie hihi
dzisiaj zrobilam jej kaszke bananowa 150ml i pochlonela jak nic :)
bardzo jej smakowalo!

teraz czekam na mojego M. jak wroci z pracy :)

dobraczarownico > ja swoja Mala caly czas kapie tyllko w Oilatum i ma super skorke! tez kupilam na poczatku mydelko i oliwke ale okazalo sie to zbedne....
ii narazie nie bede nic zmieniac bo Oilatum jak dla nas jest super :)
a jezeli chodzi o szpital > to ja mialam majtki siateczkowe jednorazowe ale moim zdaniem sa one do du.. i w szpitalu mialam zwykle majty bawelniane i podpaski a w nocy spalam bez majtek na podkladzie i szybko wszystko mi sie wygoilo i przeszlo :)
bepanten jest super ale ja korzystam z niego tylko po kupce a tak smaruje mala Alantanem w masci.
chusteczki nawilzane kupuje w Biedronce Dada bo sa tanie i bardzo dobre wiec polecam :)
mozesz tez kupic wode morska w spray do noska!
to co ja bralam to szpitala:
> koszula, szlafrok, skarpety, bielizna, kapcie, klapy pod prysznic, podklady jednorazowe, biustonosz do karmienia, gumka do wlosow, podpaski, suszarka do wlosow, kosmetyki,
do higieny intymnej polecam mydlo w plynie bialy jelen kupisz w rossmanie ( oczywiscie ja od wielu lat uzywalam jednego plynu i myslam ze bedzie ok ale okazalo sie ze po porodzie sie nie sprawdzil i moja polozna doradzila mi bialy jelen i rewelacja! :)
papier toalet., recznik papierowy, reczniki, woda mineralna i to duuuzo! ( po porodzie musisz w ciagu jakiegos czasu zrobic siku bo jak nie to cewnik ci podlacza, pamietam ze dali mi czas do 6 wieczorem a mnie nic nie ruszalo mimo ze wypilam kilka butli wody i w ostatniej chwili mnie ruszylo jak juz pielegniarka zaczela mnie poganiac hehe)
wez sobie tez poduszeczke :)
jak masz to wez tez sobie laktator, ja mialam nawal mleka w drugiej dobie i przydal mi sie bardzo.
a dla Malej bralam:
> pampersy, chusteczki nawilzane, lapki niedrapki, czapeczke, skarpetki, pare ciuszkow (w szpitalu w jg daja ciuszki dzieciaczkom ale jak masz swoje to mozesz w swoje ubrac),
krem do buzi na kazda pogode nivea.

pozniej w domku pepek przecieraj rozcienczonym spirytusem, niektorzy mowia zeby uzywac pyohtaniny ale to tylko barwi pepuszek na fioletowo a wcale tak dobrze nie goi.
tez na poczatku tego uzywalam i dopiero moja polozna mi o tym powiedziala i pozniej juz tylko spirytus i bylo super :)

ja kupilam malej karuzele z fischera i jestem srednio nia zadowolona ....
natomiast lezaczek jest extra!

mam nadzieje ze cos cie zainteresuje z tego co napisalam :)

Al.Szyszkowska > co u Ciebie? jak dzieciaki?

agabe > super! Ladnie synus wazy!
no my narazie probowalysmy ta zupke i dzisiaj kaszke bananowa :) zobacxymy jak bedzie dalej hihi

haaa a moja siostra dalej w dwupaku ale jest juz w szpitalu. nie chcieli sie ujawnic jakie imie dadza Malemu a tu dzisiaj przyslalam mi sms " ktore wybrac? Borys, Dominik czy Michał?" hihi
niezla jest :)

pozdrowienia
 
cześć dziewczyny.

Ja dziś tak słabo się czuje że nawet mi się pisać nie chce:-( Gardło zawalone a w głowę to jakby mi ktos mlotkiem walił. Masakra. I jeszcze dzieciaki daja mi dzis popalić. brakuje mi cierpliwości już... uff
 
reklama
ooo Al.Szyszkowska trzymajs ie kochana! wez jakis tabletki i postaraj sie jak najwiecej odpoczywac jak tylko bedzie szansa!
wierze ze szybko ci przejdzie!

ja tez cos od paru dni mam cos gardlo zawalone i kicham na maksa alo to juz chyba przez jakies pylki wrrr... co roku to samo :(

a u nas spokojnie, skonczylam prasowanie i Malutka wlasnie przysnela :)
glodomorek maly dzisiaj juz zjadla caly sloiczek zupki marchewkowej z ryzem :)

wczoraj strasznie sie wkurzylam wieczorem...
pie... banki! staramy sie o kredyt na budowe domu i trwa to juz prawie rok i juz kilka bankow zaliczylismy.
i juz myslelismy ze wszystko jest na dobrej drodze a tu kolejny bank cos wymysla!
az zaczelam sie zastanawiac czy nie sprzedac mieszkania w JG. Bardzo lubie to mieszkanie ale jak narazie to od ponad roku caly czas jest tylko wynajmowane....
ale znajoma posredniczka zabila mnie dzisiaj cenami w jeleniej..
strasznie spadly ceny mieszkac - az w szoku jestem bo jeszcze rok temu jedna kobietka chciala mi dac 100tys. wiecej za to mieszkanie...
i dzisiaj chodze i caly czas mysle co mamy zrobic....
 
Do góry