reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

u nas goraca ciag dalszy.....
no ja na ratusz na plaze sie nie wybiore niestety bo troche za daleko ;) ale pomyslalam ze moze ktoras z Was to moze zainteresowac....

Al.Szyszkowska > kurcze rozumie Cie calkowicie! napewno jest wam ciezko.... a Ty jestes na uropie? czy bedziesz poprostu czegos szukac teraz?
ja lubie pracowac i zawsze mi bylo dobrze jak chodzilam do pracy i musze sie przyznac ze troche mi tego brakuje no ale Malutka jest taka slodka ze jak na nia spogladam to tylko z nia teraz chcialabym byc :)

dobraczarownica > dobrze ze Twia siostra ma dobra opieke! wierze ze pomoga jej i bedzie wszystko dobrze!
ooo a o co chodzi z serduszkiem? chyba nie jestem w temacie.... no ale trzeba sie pozytywnie nastawic i bedzie wtedy dobrze! a jezeli bezpieczniej w Twoim przypadku jest rodzic w łodzi to moze lepiej sie przed tym nie bronic...

milego dnia :)

mona124 > no niestety ale tak to juz jest ze taka temperatura to niezbyt dobry pomysl dla naszych dzieciaczkow i musimy uwazac :)
 
reklama
dzień dobry dziewczyny:-)

DOBRACZAROWNOCO- jesteśmy z Tobą duchem i myślą, uważaj na siebie i staraj nie denerwować mimo wszystko. wiem że łatwo powiedzieć, ale pamiętaj że nie tylko dla siebie to robisz...

ZUZA-ANNA- tak jestem na urlopie- narazie mam jeszcze dwa dni macierzyńskiego. Potem ide na wychowawczy, okazało się że takie biedaki jesteśmy ze nam przysługuje płatny- więc w sumie będę dostawać około 540 zł- to już z dodatkami na obydwa maluchy. w sumie grosze ale od biedy mozna powiedzieć że lepszy rydz niż nic. w dodatku u nas z pracą w jeleniej bardzo ciężko. nawet gdybym cos na szybko znalazła to płace kształtują się na poziomie około 1500 zł, jeśli odliczyć pensję opiekunki dla dwójki dzieci, zostałoby mi niewiele wiecej niż własnie ta kwota wychowawczego więc ostatecznie zdecydowaliśmy sie na ten wychowawczy. dodatkowo będę nadal pracować przy aukcjach i w ten sposób próbowac dorabiać do budżetu domowego. uff, jakoś w ten sposób bedziemy sobie radzić..

Na ratusz nie jadę, stwierdziłam że za gorąco dla dzieciaków będzie. natomiast po południu wyjdę z nimi na taras i może znów jakiegoś grilla uskutecznimy.;-)
 
zuza-anna z tym serduszkiem to tak, że przy tej ciąży wysłali mnie na usg genetyczne i echo serca dlatego,że u mnie w rodzinie chłopcy z wadą serca się rodzili i umierali, a Tadzik miał zdiagnozowana wadę serduszka pod koniec ciąży i z nią się urodził, teraz chcieli sprawdzić wcześniej, w 22 tyg. w Łodzi wykryli nieszczelność zastawki trójdzielnej, uspokajali, że może to być normalne w takim etapie ciąży i kazali przyjechać do kontroli w połowie czerwca, żeby potem mieć czas na zaplanowanie ewentualnego porodu SN/CC w Łodzi jesli trzeba lub gdzie indziej, kiedy się okazało, że czekamy prawdopodobnie na dziewczynkę, to dali nam nadzieję, że wszystko będzie jak najlepiej, bo w mojej rodzinie wady serca ujawniały się u chłopców, niemniej jednak teraz trzeba sprawdzić. Może nawet będę mogła rodzić tu (tj. Jelenia albo Bukowiec), jeszcze tylko kilka dni, i będziemy wiedzieć. Aha i na ostatniej wizycie waga pokazała, że mnie lubi, hehe, po miesiącu od ostatniego ważenia, 1.5 kg do przodu czyli w sumie 6.5kg, tydzień 32, a dr powiedziała, że wszystko w normie i skoro dzidzia dobrze się rozwija to mogę jeść tak jak do tej pory
 
jestem tutaj dpiero od dzisiaj niewiem zabardzo o co tu chodzi pewnie macie tutaj juz swoje tematy,mam nadzieje ze szybko do was dolacze
i bendziemy mieli wspolnie o czym pisac dzienkuje za mile powitanie:-)
 
STENIA tak szczerze mówiąc to mamy takie pitu pitu o życiu, dzieciach, ciążach i tak po troszku o wszystkim- ostatnio temat przewodni to pogoda oraz katastrofa w Afganstanie która dotknęła jedną z nas. nasza prywatna wirtualna grupa wsparcia i wygadania:-)
 
no my teraz obecnie przebywamy w uk ale ogladam polska telewizje i widze co sie dzieje ja tu zagladlam przypadkie mo moja Natalka niepotrafi wymowi k zamiast kon moi ton napisalam w gole wymowa u dziecka i tak pozerkalam i zobaczylam ze jest forum to sie zajejstrowalam ciesz sie bo chociasz tutaj bende mogla z wami popisac:-D
 
reklama
steniu, z zamianą k na t to chyba większość dzieci w wieku 2-4 lat ma kłopot, ja odkryłam słowo, które zaczynało się na k i które Tadzik umiał wymawiać i potem często ćwiczyliśmy mówienie k właśnie od tego słówka, zdaje się że to "kiełbaska" była, hehe

wczoraj mój K. zauważył, że może powoli można by się zabrać za przygotowywanie miejsca w pokoju i ubranek, jak myślicie, pocz. 33tyg to nie za wcześnie?, z Tadzikiem zaczęłam szykować wszystko powoli od początku lipca, teraz też tak sobie planowałam. Na razie zrobię listę co mam i poszperam po forum,zastanowię się czego mi brakuje, żeby zaplanować zakupy, bo kasy nie wystarczy, żeby na raz kupić, hehe, dobrze, że na dwa miesiące odpada nam płacenie za przedszkole Tadzika, zawsze parę groszy zostanie. Wymyśliłam sobie pieluchy wielorazowe, jednorazowo koszt jest spory, ale zakup zwraca się po pół roku. Muszę to sobie policzyć, oho, panowie wstali, zmykam, do później
 
Do góry