reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

czesc dziewczyny:-)

ZUZA-ANNA- tak szczepię 6w1- jutro mam wizytę na 12 to Wam napiszę po powrocie ile waży Sebek. druga dawka- tak. po drodze muszę wpaść jeszcze do mojej mamy życzenia złożyć:tak: co do szczepienia Twojej malutkiej to nie wiem co Ci poradzic, najlepiej by było chyba żebyś sobie zadzwoniła do przychodni i zapytała jaki może być maks odstep między szczepieniami.
Mój Paweł jest instruktorem jazdy więc jakbyście słyszały że jakaś szkoła nauki jazdy poszukuje instruktorów to byłabym oczywiście zainteresowana namiarami:-D

ANIA2608- o p.Drzewińskiej tez slyszałam różne opinie. natomiast jesli chodzi o Kałdonka to można chodzic do niego na kasę chorych- przyjmuje w Myslakowicach- i co ważne- nie ma czasu oczekiwania. rano dzwonisz i tego samego dnia idziesz na wizytę. ja sobie ceniłam te możliwośc bo w Mysłakowicach nigdy nie było dużej kolejki a na armii Krajowej jak chodziłam na 16 to zdażało się że w domu byłam na 21....ufff
 
reklama
DBRACZAROWNICO- dzięki Ci za dobre slowo i chęc pomocy. Ciuszków mam dla małych ful- jest sporo malych dzieci w rodzinie i tak sobie wzajemnie podrzucamy. Ale dzięki:-)
Dobrze że rozmowa z tym rektorem cos wyjasniła i że zmierza ku dobremu- swoją drogą pomyslałam sobie o tym samym, że dobry temat na artykuł a przynajmniej do działu gwizdów w nowinach:-D
Mój wrócił po pierwszym dniu w Żabce i usnął:dry: Ale zapowiada się przyzwoicie- według jego szefowej te 1200zł zarobi, więc na początek nie jest tragicznie. grunt że jest ciągłość to mi się w budżecie wielkie długi nie narobią:tak: praca gówniana wiadomo, ale w sumie dobre i to- w zasadzie innych ofert narazie brak. oczywiścię będzie szukał no ale dobrze że ma cokolwiek...

A tak puk puk, gdzie reszta dziewczyn????

Hej :)

Jeśli to jeszcze aktualne, to ja polecam moją dr Winkler-Lach - przyjmuje w Jeleniej, pracuje w Kowarach, na Bukowcu. Super ciepła i konkretna kobieta. Rozwiewa każde wątpliwości , o pytania wręcz prosi - ja będę rodzić w Kowarach, na to się nastawiam. Byłam, widziałam sale porodowe, poporodowe, poznałam położne - przerażenia brak. Wszystkie panie ciepłe i miłe. Kałdonek też tam przyjmuje i nawet jeśli - odpukać - nie trafię przy porodzie nam oją panią doktor to wiem, że będę w dobrych rękach.
 
Witajcie dziewuszki, ja mam dziś całkiem dobry humor, więc albo o czymś nie wiem, albo coś się posypie, hehe, teraz was tylko podczytałam, skrobne wieczorem, lece teraz do chrześniaczka, smyk ma 1,5 roku i całkiem nieźle ćwiczy mówienie, egzaminy jak dobrze pójdzie bedę mieć we Wrześniu, jesli źle to dopiero w czerwcu za rok, czekam na decyzję rektora, do wieczorka
 
Hejka:-)

Byłam, dziecko zaszczepiłam, zdaję relację:tak: Sebastian waży 6260gr, przybrał 1210gr- sporo ponad normę:-DNo ale co się dziwić kiedy w nocy je 3 razy a w dzień z 6? Pani doktor była zrozpaczona jak zobaczyła jego skórkę, która od wczoraj na dodatek zaczęła się łuszczyć. Zaleciła balneum do kąpieli, emolium po i atopin w międzyczasie. Jeśli po tygodniu nie będzie poprawy włączymy maści sterydowe a kiedy skończy pół roku zyrtec. Widziałam przerażenie w jej oczach, zresztą nie ma co się dziwić bo Sebek naprawdę wygląda okropnie... Zastrzyki zniósł dzielnie, w ogóle zachowywał się elegancko:-) Oczywiście zeszło prawie dwie godziny, no ale tak to już schodzi przy maluchach.

Po drodze załatwiłam jeszcze kawę u mamy i dał radę:-D W aucie już oczywiście padł jak betka i teraz odsypia...Zobaczymy jaka będzie noc, czy nie dostanie gorączki.. no i tyle jak narazie:tak: Idę cos wszamać bo jeszcze od rana nic dziś nie mialam czasu przekąsić;-)
 
hej

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki!!!
troche spoznione no ale coz... :)
Ja wczoraj dostalam bukiet kwiatow od mojego M. :D

Zastanawiam sie co ja mu dam na Dzien Taty hihi

Al.Szyszkowska > ooo super ładna waga no i odwazny chlopczyk :)
kurcze szkoda maluszka > oby mu pomoglo i skorka sie poprawila!

pozdrawiam
 
Dziewczyny teraz to ja już nie wiem co robić...

Al.Szyszkowska to właściwie mówisz,że lepiej chodzić do Kałdonka na kasę niż prywatnie??

Zuza-anna wiem,że w Jeleniej są również miłe i konkretne osoby,ale ja miałam przy porodzie dwie potworne baby i jak pomyślę,że miałabym znów na nie trafić to po prostu wolę sobie ten szpital całkiem odpuścić...
 
Al.Szyszkowska czyli nie ma żadnego problemu żeby chodzić do Kałdonka na kasę w Mysłakowicach???Gdybyś mogła podać mi numer do niego to będę wdzięczna:tak:
 
ANIA2608
oczywiście, nie ma żadnego problemu żebyś chodziła do Kałdonka na kasę chorych. przyjmuje w poniedziałki i chyba w piątki
757131308- trzeba rejestrować się raniutko- najlepiej punkt 8:00
A czy lepiej? finansowo napewno, pod względem oszczędności czasu też. minusy- trzeba do tych Mysłakowic dojechać, poza tym on nie ma tam usg więc trzeba ekstra się wybrac na Armii Krajowej- oczywiście tez na kasę, ale trzeba ekstra iść. No i na kasę przysługuja Ci raptem 3 usg podczas ciąży. tyle że wiecej po co? aha, jak pójdziesz do niego na kasę to wypisze Ci zlecenia na badania i tez Ci zrobią za free na mijescu, a jak chodzisz prywatnie to za wszystkie badania musisz zaplacić...a to wcale nie są male kwoty, zwłaszcza że morfologia, obciążenia glukozą, przeciwciała, co chwile coś...
Sama musisz ocenić co Ci się bardziej opłaca:-)
 
reklama
hej

Ania2608 > zycze powodzenia i zebys tym razem trafila na mile polozne! :)

Al.Szyszkowska > 3 usg w czasie ciazy na NFZ? eeee nie wierze :) ja cala ciaze chodzilam do Dąbrusia na NFZ i na kazdej wizycie mialam usg a przez pierwsze 3 miesiace mialam wizyte prawie co tydzien bo tak mnie pilnowal i uwazal zeby wszystko bylo dobrze :) no ale kazdy ma swoje podejscie :) wazne ze robi te badania.

a moja Malutka cos sobie poprzestawiala i od paru dni zasypia mi o 6 wieczorem w taki juz glebszy sen, pozniej busze ja o 8 na kapiel i jedzonko i znowu zasypia i budzi sie o 5:30!!! i godzina zabawy i znowu idzie lulu :)
dzisiaj znowu bede z nia walczyc zeby nie zasypiala juz o 6 hihi
ostatnio zauwazylam tez ze mniej je. przez te wszystkie miesiace nie mogla sie najesc i zjadlaby tyle ile by jej sie dalo :) a teraz powinna jesc 6x po 150ml a zjada 4x 120ml i 2x 150ml i to czasem nie dojada ..... no ale smieje sie i rosnie wiec chyba wszystko jest ok.
Jakis czas temu zrezygnowalam juz z gondoli bo Mala caly czas sie wkurzala ze nic nie widzi i jej sie nudzilo tak lezec w tej budzie hihi wiec teraz wpinam foteluk samochodowy i tak sobie spacerkujemy a Malutka caly czas sie rozglada hihi
myslalm zeby ja wsadzic juz do spacerowki w pozycji bardziej na lezaco tak jak w lezaku lezy ale smiesznie wyglada taka mala w takiej spacerowce hehe

a co sie dzieje z Alexandriaaa i mona124 ????

pozdrawiam
 
Do góry