reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Hej.
Zuza-anna w końcu się pojawiłaś;-) Cieszę się, że już jesteście razem w NLi niuńka zniosła dobrze podróż. Nie ma to jak rodzinka w komplecie;-)
Zmęczona dzisiaj jestem jak cholera, boli mnie głowa i jest mi niedobrze. Wczoraj mieliśmy drugie szczepienie i mała miała goączkę, więc smać w nocy nie mogłam tak się o nią martwiłam. Całe szczęście dzisiaj już po gorączce śladu nie ma;-)
Ile Wasze dzieci ważą, bo moja 5030, nie wiem czy to nie za mało, w 6 tygodni przytyła niecały kg?
Al.Szyszkowska, Czarnuszka co tam u Was słychać?
 
reklama
hej mona124 :) wreszcie sie ktos tu pojawil :)
przykro ze Twoja Malutka miala goraczka ale to dobrze ze juz minelo. Teraz musicie troche odpoczac!

a ja dzisiaj kiepsko sie czuje bo dostalam pierwszy raz okr... po ciazy i zdycham doslownie :(
 
aaa... nasz mala ostatnio byla wazona przed szczepieniem jak miala 2 miesiace i wazyla 5300 ale ona jest pulpecik i tylko by jadla caly czas hihi
Twoja mala napewno dobrze wazy i nie ma czym sie martwic! :)
 
Hej.
Zuza-anna własnie nie wiem co tu się porobiło,że taka cisza, może przez tą pogodę;-)Ja dzisiaj też byłam z koleżanką i z maluszkamina działce. Troszkę się poopalałyśmy jak maluchy spały:-)Al. Szyszkowska, to może zajęta chrzcinami, dlatego tutaj nie zagląda.
Lenka faktycznie duża dziewczynka, moja ma już 3 miesiące,a waży dopiero 5030, ale ona cały czas mała była nawet w brzusiu, może jej taka uroda;-)W sumie jest pod kontrolą lekarską więc napewno musi być wszystko dobrze.
My zastanawiamy się już nad urlopem, gdzie by tutaj z malutką pojechać, Wy już coś planujecie, czy raczej z takimi maluszkami nie chcecie się nigdzie wybierać?
 
hej hej
U mnie ok. Maly nadal grzeczny , ciagle je i spi zero kolek i wymuszania. Moj maly w 6 tygodni przybrał 2 kg pulpecik misio kochany. Ja ciagle spacerkuje, jak jest ladna pogoda :) wogóle to jestem na diecie i mam -5 kg jupiiiii! jeszcze 30 przede mną hehe...
Napisze wiecej jak bede miala czas bo teraz mamy remoncik w domu K mi robi kuchnie :)
 
Hej dziewczyny:-)

Rzeczywiście szykuje sie do chrzcin więc zaorana jestem dosłownie. wyszło mi ponad 10 osób więcej niż planowałam no i musiałam jakoś to wszystko zorganizować. Wielki dzien juz pojutrze więc pewnie teraz odezwę sie dopiero po chrzcinach.

Mona124- jesli mała jest pod kontrola lekarza to musi być wszystko ok. Ja pamietam że taka wagową schize miałam przy Natalce. Teraz powiedziałam sobie- kiedys nie było wag i maluchy rosły jak złoto, nie ma się co tak bardzo przejmować- te 15 gr w tę czy inna stronę- co to ma za znaczenie?!:tak: Nawet nie kontroluję jak mój Sebek rośnie. Ostatnio ma spory apetyt, 3 podbródki, udka jak serdelki- zakładam więc że jest ok. Ostatnio ważony był przy szczepieniu- wazył 5025, w 4 tygodnie wtedy przytył 800 gr. Potem przestałam go ważyć. Też daj sobie spokój, jedne maluchy przybieraja szybciej inne wolniej. Osobiście przeraziły mnie posty tu na forum w zakładce styczeń 2010 gdzie mamuśki przechwalaja się że ich dzieciaki ważą po 7 i więcej kg i już ledwo mieszcza się w rozmiar 74!!!! a są w wieku naszych!!!! mój synek zapewne wazy teraz gdzieś koło 6 kg i na wygląd to niezły kartofelek. To jak wyglądaja tamte maluchy???? ufff no i do noszenia na rękach tyle kg???

Czarnuszka88- co to za dieta? ja też chcę w końcu cos zacząć zrzucać:wściekła/y: Jak narazie jestem na eliminacyjnej- żadnego nabiału, czekolady, orzechów, cytrusów. Mój Sebek okazał sie alergikiem i szukam winowajców fatalnego stanu jego skóry. Jadę na chlebie z wędliną, ale apetyt mam duży i zamiast gubic kg chyba zaczęłam przybierać- nawet nie staję na wadze bo nie chcę się wku....;-)

Zuza-Anna- już Ci zazdroszcze że Twoja córa przesypia noce- mój Sebek się poprzestawiał i wstaje na cyca nawet 5 razy:no: Zadziwiające że on rano budzi się wyspany a ja ledwo na oczy patrzę....:szok: no i zazdrosczę Ci tego morza.... Ja też chcę!!!!!!!!! Fajnie że jesteś już ze swoim facetem, razem zawsze raźniej no i teściowa przestanie Ci sie wtrącać we wszystko. Oczywiście fakt że wyemigrowałas do NL nie zwalnia Cię od pisania:-D

No uciekam laski bo Sebek zaraz wstanie a chce jeszcze Natali sok dac do picia. Trzymajcie kciuki żeby pogoda w niedziele ładna była i do usłyszenia po chrzcinach.:-)
 
ello :)
u nas calkiem fajnie :) mala z dnia na dzien coraz fajniejsza i zaczyna wiecej gaworzyc i piszczec hihi
caly czas sie smieje smieszka mala! no i zabaweczkami fajnie sie juz bawi i caly czas je traca raczkami :)

jutro przychodza do nas znajomi holendrzy zobaczyc mala... ciekawe jak jej sie spodoba jezyk holenderski hihi

mona124 > ja najchetniej bym caly dzien siedziala na dworze :) ostatnio zrobilam sobie z Mala dluzszys pacer na latarnie i wrocilam spieczona na twarzy i dekoldzie :)
uwielbiam slonko i taka pogode! W sumie to my narazie nie zastanawialismy sie za bardzo nad wakacjami.... mamy 3 tygodnie urlopu i napewno na chwile zajrzymy do PL a pozniej to jeszcze niewiem... a jezeli chodzi o podroze z Maluchami > no my juz mamy pierwsza 12 godzinna podroz autkiem za soba :) Mala zniosla ja calkiem fajnie wiec uwazam ze nie ma co sie martwic wazne tylko zeby dobrze sie przygotowac :) a Wy nad jakimi miejscami na wakacje sie zastanawiacie?

czarnuszka > aniolek doslownie :) i oby tak dalej trzymal! dieta? ja nigdy w zyciu nie stosowalam zadnej diety i musze sie przyznac ze chyba nie dalabym rady bo taki lakomczuch jestem hihi
no nie zaruj > jeszcze 30? to ile przytylas w ciazy? wkrecasz nam cos tutaj ;) powodzenia!

Al.Szyszkowska > powodzenia w niedziele! udanej zabawy i cudownej pogody! no i niech Maluszek da znac o sobie troche w kosciele hihi zeby nie przspal calej imprezy :)
Bedziemy czekac na relacje jak udala sie imprezka! to ile osob w sumie zaprosilas?
hehe podoba mi sie to co napisalas o tych dzieciakach i faktycznie tez zaczelam sie zastanawiac jak musza wygladac maluchy "styczen 2010"
ooo maly alergik rosnie... musisz probowac pojedynczo wszystkiego i sprawdzac jak reaguje a napewno wyjdzie co mu tak nie pasuje. ja jak karmilam mala piersia tez probowalam powoli wszystkiego i moglam jesc wszystko... czekolade, orzechy, cytrusy itd.
hehe no ja tez sie nieraz zastanawiam jak to jest ze nasze maluszki sie wysypiaja i my chodzimy caly czas niewyspane ;)

a co sie dzieje z alexandria? agabe?
pozdrawiam :)
 
Witajcie:-)
Mnie tez juz dawno tu nie bylo,zaczne od tego ze jeszcze sie nie rozpakowalam ale juz nie dlugo. Jakies 3 tygodnie temu wyladowalam w szpitalu z podejrzeniem wczesniejszego porodu jednak nic sie nie wydarzylo no procz tego ze wykryli mi cukrzyce ciazowa wiec jestem na diecie i insulinie, spadlam 4kg.
Wczoraj bylam na wizycie i mala chyba sie obrocila jednak do konca nie wiadomo dlatego jutro ide na USG i bedziemy wszystko wiedziec czy naturalnie bede rodzic czy cc mnie czeka. Poza tym to chyba nic sie takiego nie wydarzylo.
Czekam na mala i juz sie doczekac nie moge:-D
 
Witajcie mamuśki.
U nas ok. Mój maly grzeczniusiiii, czasem mu sie zdarza odpały ale ogólnie jest ok. Starszy rozrabia jak zwykle ale jest taki kochany. Zaczyna coraz więcej mówić, ma takie śmieszne pomysłe ze czasem az jestem w szoku ze dzieci maja takie pomysły hehe. U nas nadal remoncik , mam juz go dosc. Bałagan niesamowity. Ale w przyszłym tyg kończymy na szczescie i bede miał swoja kuchnieee jupi...


Hej dziewczyny:-)

Rzeczywiście szykuje sie do chrzcin więc zaorana jestem dosłownie. wyszło mi ponad 10 osób więcej niż planowałam no i musiałam jakoś to wszystko zorganizować. Wielki dzien juz pojutrze więc pewnie teraz odezwę sie dopiero po chrzcinach.

Mona124- jesli mała jest pod kontrola lekarza to musi być wszystko ok. Ja pamietam że taka wagową schize miałam przy Natalce. Teraz powiedziałam sobie- kiedys nie było wag i maluchy rosły jak złoto, nie ma się co tak bardzo przejmować- te 15 gr w tę czy inna stronę- co to ma za znaczenie?!:tak: Nawet nie kontroluję jak mój Sebek rośnie. Ostatnio ma spory apetyt, 3 podbródki, udka jak serdelki- zakładam więc że jest ok. Ostatnio ważony był przy szczepieniu- wazył 5025, w 4 tygodnie wtedy przytył 800 gr. Potem przestałam go ważyć. Też daj sobie spokój, jedne maluchy przybieraja szybciej inne wolniej. Osobiście przeraziły mnie posty tu na forum w zakładce styczeń 2010 gdzie mamuśki przechwalaja się że ich dzieciaki ważą po 7 i więcej kg i już ledwo mieszcza się w rozmiar 74!!!! a są w wieku naszych!!!! mój synek zapewne wazy teraz gdzieś koło 6 kg i na wygląd to niezły kartofelek. To jak wyglądaja tamte maluchy???? ufff no i do noszenia na rękach tyle kg???

Czarnuszka88- co to za dieta? ja też chcę w końcu cos zacząć zrzucać:wściekła/y: Jak narazie jestem na eliminacyjnej- żadnego nabiału, czekolady, orzechów, cytrusów. Mój Sebek okazał sie alergikiem i szukam winowajców fatalnego stanu jego skóry. Jadę na chlebie z wędliną, ale apetyt mam duży i zamiast gubic kg chyba zaczęłam przybierać- nawet nie staję na wadze bo nie chcę się wku....;-)

Zuza-Anna- już Ci zazdroszcze że Twoja córa przesypia noce- mój Sebek się poprzestawiał i wstaje na cyca nawet 5 razy:no: Zadziwiające że on rano budzi się wyspany a ja ledwo na oczy patrzę....:szok: no i zazdrosczę Ci tego morza.... Ja też chcę!!!!!!!!! Fajnie że jesteś już ze swoim facetem, razem zawsze raźniej no i teściowa przestanie Ci sie wtrącać we wszystko. Oczywiście fakt że wyemigrowałas do NL nie zwalnia Cię od pisania:-D

No uciekam laski bo Sebek zaraz wstanie a chce jeszcze Natali sok dac do picia. Trzymajcie kciuki żeby pogoda w niedziele ładna była i do usłyszenia po chrzcinach.:-)
Kochana no poprostu MŻ mniej żrem hehe duzo cwicze i jem bardziej dietetyczne rzeczy, nie smaze tylko gotuje kolacja przed 19, zero slodyczy tlustego no ale czasami sobie pozwole, np chleb jem i ziemniaki bo z racji tego ze karmie piersia nie moge wyeliminowac wszystkiego bo musze tez dzidzi cos dostarczać. Codziennie na stepperku cwicze brzuszki robie. No i zalogowałam sie na stronke vitalii tam naprawde mozna trzymac silna wole. Gdyby nie dziewczyny tam to juz dawno bym olała tą diete hehe.

ello :)
u nas calkiem fajnie :) mala z dnia na dzien coraz fajniejsza i zaczyna wiecej gaworzyc i piszczec hihi
caly czas sie smieje smieszka mala! no i zabaweczkami fajnie sie juz bawi i caly czas je traca raczkami :)

jutro przychodza do nas znajomi holendrzy zobaczyc mala... ciekawe jak jej sie spodoba jezyk holenderski hihi

mona124 > ja najchetniej bym caly dzien siedziala na dworze :) ostatnio zrobilam sobie z Mala dluzszys pacer na latarnie i wrocilam spieczona na twarzy i dekoldzie :)
uwielbiam slonko i taka pogode! W sumie to my narazie nie zastanawialismy sie za bardzo nad wakacjami.... mamy 3 tygodnie urlopu i napewno na chwile zajrzymy do PL a pozniej to jeszcze niewiem... a jezeli chodzi o podroze z Maluchami > no my juz mamy pierwsza 12 godzinna podroz autkiem za soba :) Mala zniosla ja calkiem fajnie wiec uwazam ze nie ma co sie martwic wazne tylko zeby dobrze sie przygotowac :) a Wy nad jakimi miejscami na wakacje sie zastanawiacie?

czarnuszka > aniolek doslownie :) i oby tak dalej trzymal! dieta? ja nigdy w zyciu nie stosowalam zadnej diety i musze sie przyznac ze chyba nie dalabym rady bo taki lakomczuch jestem hihi
no nie zaruj > jeszcze 30? to ile przytylas w ciazy? wkrecasz nam cos tutaj ;) powodzenia!

Al.Szyszkowska > powodzenia w niedziele! udanej zabawy i cudownej pogody! no i niech Maluszek da znac o sobie troche w kosciele hihi zeby nie przspal calej imprezy :)
Bedziemy czekac na relacje jak udala sie imprezka! to ile osob w sumie zaprosilas?
hehe podoba mi sie to co napisalas o tych dzieciakach i faktycznie tez zaczelam sie zastanawiac jak musza wygladac maluchy "styczen 2010"
ooo maly alergik rosnie... musisz probowac pojedynczo wszystkiego i sprawdzac jak reaguje a napewno wyjdzie co mu tak nie pasuje. ja jak karmilam mala piersia tez probowalam powoli wszystkiego i moglam jesc wszystko... czekolade, orzechy, cytrusy itd.
hehe no ja tez sie nieraz zastanawiam jak to jest ze nasze maluszki sie wysypiaja i my chodzimy caly czas niewyspane ;)

a co sie dzieje z alexandria? agabe?
pozdrawiam :)
- Kochana w ciązy przytyłam 12 kg ale przed ciązą nazbierało mi sie bardzo duzo kg....obecnie waze 94 kg....a 5 juz za mną...mam chyba cos z hormonami bo jak sie tu przeprowadzilam 3 lata temu to wazylam 68 w 4 miechy przytyłam do 88 zaszlam w ciaze z sebim przytylam do 102 schudlam potem do 85 i potem zas 10 kg przybrało mi sie w 4 miesiace i zaszlam w ciaze z Krystianskim no i tam oto przed porodem wazylam 107 kg porażka !!

Witajcie:-)
Mnie tez juz dawno tu nie bylo,zaczne od tego ze jeszcze sie nie rozpakowalam ale juz nie dlugo. Jakies 3 tygodnie temu wyladowalam w szpitalu z podejrzeniem wczesniejszego porodu jednak nic sie nie wydarzylo no procz tego ze wykryli mi cukrzyce ciazowa wiec jestem na diecie i insulinie, spadlam 4kg.
Wczoraj bylam na wizycie i mala chyba sie obrocila jednak do konca nie wiadomo dlatego jutro ide na USG i bedziemy wszystko wiedziec czy naturalnie bede rodzic czy cc mnie czeka. Poza tym to chyba nic sie takiego nie wydarzylo.
Czekam na mala i juz sie doczekac nie moge:-D
- Ojej kochana to uważaj na siebie. Oby małutka sie obruciła. i zycze lekkiego porodu. jejciu ale fajnie bylo byc w ciazy hihi.

Buziaczki dziewczynki i spokojnego weekendu majowego :))
 
reklama
hej
u nas tak strasznie brzydko... pada i wieje az sie nosa nie chce wychylac z domu :(
chetnie bym pospacerowala a tu niestety kiepsko.....

anusia85 > uwazaj na siebie i brzuszek! i szybkiego lekkiego porodu zycze :)

czarnuszka88 > oj ciezko z remontami ale za to jak ładnie jest pozniej :)
podziwiam Cie za wytrwalosc w diecie! ale wierze ze szybko uda ci sie osiagnac wymarzona forme :)

ciekawe jak sie udala imprezka u Al.Szyszkowska :)
 
Do góry