reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Hej.
Alexandriaa mi się wydaje, że do księdza wystarczy pójść tak gdzieś 1-1,5 miesiąca przed chrztem.
Moja mała na poczatku też się budziła co 2 godziny, a teraz 1 raz góra 2 razy, także może Twój Sebastianek też sie poprawi;-) Chociaż dzisiaj w nocy to była masakra od 2 chyba co godzinę mała się wierciła i stękała i w dzień mało co spała, za to po 20 padła jak zabita i nawet ani razu smok jej nie wypadł:-)
Kupiłam jej karuzelę z projektorem z fisher price na pilota,a ona ma ją gdzieś.
Ale Ci zazdroszczę domku, też mi się marzy taki z ogródkiem;-)
Ciekawe co to za bodaki w netto były, a i pampersy po 39,90 w promocji.
Mam nadzieję, że jutro będzie w końcu ładna pogoda, bo od 2 dni nie ruszam d..py;-) a nie przepraszam wczoraj u księdza byłam. Ale podobno zapowiada nam się ładny weekend, może jakis gril będzie:tak:
Miłego wieczoru i spokojnej nocki.
 
reklama
Cześć dziewczyny:-)
Pogoda piękna to pewnie wszystkie na spacerach z dzieciakami:-D U nas też trochę zakupów- kupiliśmy piekna kolorową piaskownicę dla dzieciaków- mam ogromne podwórze przed domem to i miejsce jest;-)
Śliczna, duża piaskownica 150x150 (1005171791) - Aukcje internetowe Allegro
Dodatkowo małemu tez karuzelkę, ale nie jest zachwycony. Była w komplecie z zawieszką no i tak zawieszka hit calkowity- mały wpatruje sie jak zaklety, gulga do zwierzątek, jest przeszczęśliwy. Oczywiście też na allegro:
KARUZELKA z PROJEKTOREM + ZAWIESZKA - HIT 2009 (997461509) - Aukcje internetowe Allegro

Dodatkowo Natalce konika na biegunach na urodzinki. Nazbierały sobie dzieciaki w skarbonce sporo pieniążków to matka poszalała:tak:

Szykujemy się do chrzcin. Już za tydzień. Kupiłam Sebusiowi sliczny gajerek- przejrzałam oferty sklepów- poniżej 100 zł nawet nie ma o czym mówić. Więc przeleciałam się po ofertach allegro i znów okazja za 30 zł. Używany, ale jak to bywa w tym przypadku dziecko miało garniturek na sobie godzine w kościele;-) Więc jakby nowy:-D Mam nadzieję tylko że pogoda udana będzie i że maluchy wytrzymają w kościele... Wyszło mi że będzie około 35 osób. Obiad w knajpce wycieniono na 1165 zł- z kawą i napojami, ale bez ciasta i wódki. A jak Wy organizujecie przyjęcie- w knajpce czy w domu? Mi w końcu wyszło tak że po obiedzie spora część gości przyjedzie jeszcze do mnie do domu na dodatkowe kameralne przyjątko;-) więc muszę i tak wyszykować jakieś zakąski i trunki.Ale w sumie i tak miałam coś podobnego w planie. Wkurzył mnie tylko mój ksiądz- początkowo miałam miec mszę o 11.30- to główna msza u nas w parafii. Ksiądz natomiast wymyślił że kościół mały i dziecko kiedy płacze denerwuje ludzi!!!!!!! I mam osobną mszę tylko dla nas i naszych gości o 14... Hm, mam mieszane uczucia...zawsze mi się wydawało że to nie tylko rodzina przyjmuje dziecko do grona wiernych ale społecznośc danej parafii również... Co o tym sądzicie?

Dziewczyny mój Sebastian praktycznie w nocy się już nie budzi. Śmieję się że to rekompensata za te pierwsze ciężkie tygodnie. Zasypia po kąpieli i karmieniu koło 22. Biorę go do karmienia na śpiąco koło 1 w nocy i potem śpi do 6 - 7 rano. Jak zasypiam wcześniej i nie karmię go koło 1 to budzi się koło 4-5. Cud malina:-)

No uciekam bo Natalce trzeba obiadek podgrzać a zaraz i Sebastian wstanie na jedzonko. Miłego dnia mamuśki:-)
 
Witam kochaniutkie,
śliczna pogoda za oknem. Ostatnio jest coraz cieplej i pewnie wszystkie spacerujecie. Moje milczenie jest wynikiem zepsutego kompa, dzisiaj Kochany wrócił nareszcie z pracy i dorwałam się do laptopa. PCeta trzeba do serwisu jutro odstawić. Na razie wszystko w porządku, dzidzia często się rusza:-D cieszy mnie to bardzo, wizyta 04. maja. Ciekawe czy wszystko dobrze, prawie wszyscy znajomi dziwią się że jak na 6 m-c to mały brzuszek mam:confused: nie wiem, jak dla mnie akurat:-) może dlatego że przytyłam dopiero 4 kg od 17 tyg, ale miałam nadbagaż z wcześniej więc raczej wszystko w normie, teraz pewnie waga więcej pokaże, bo od 3 tyg co dokładnie 3 godz głodna jestem jak wilk, też miałyście coś podobnego? Trochę z zazdrością patrzę na te wszystkie wózeczki od których zaroiło się na chodnikach, ale na nas też przyjdzie czas:happy:

Pozdrowionka dla dzidziusiów i mam
 
Hej dziewczyny.
Nie za wiele napiszę bo mała już brzęczy;-)
Al. Szyszkowska to dzieciaczki bedą miały się gdzie bawić:-)Moja Milenka też już oswoiła się z karuzelą fisher price i czasami wymusza żeby ją włączyć;-)
Faktycznie udało Ci się okazyjnie kupić garniturek dla Sebastianka, a ksiądz nie ładnie się zachował. Powinien Was spytać o zdanie, czy wolicie na osobnej mszy chrzest. My też robimy przyjęcie w knajpie, nie chce mi się bawić w domu z przygotowywaniem jedzenia.

dobraczarownica ja w sumie jadłam normalnier tak jak przed ciążą, tylko że w 7-8 miesiacu miałam straszną ochotę na słodycze, gdzie wcześniej patrzeć na nie nie mogłam. Powodzenia na wizycie, daj znać jak tam dzidzia rośnie;-)
Uciekam do maludy, buziaczki papa
 
Hej!

U mnie już po chrzcinach, ale mały jakoś w aniołka się nie zamienił;-) Co do nocek, to jest naprawdę o.k. Budzimy się na 2 karmienia. No ale w dzień mam problem - dalej karmię piersią, a synek tak około południa zaczyna domagać się cycusia co godzinę, a czasem nawet godziny nie wytrzyma. I tu jest dylemat - dokarmiać, żeby przerwy były dłuższe (dzisiaj tak zrobiłam, bo miałam dosyć jego marudzenia), czy męczyć się dalej, bo mały dobrze przybiera na wadze. W środę ide do pediatry, to zapytam, co robić.

Pozdrawiam i spokojnej nocy.
 
hej kobietki :)
nie bylo mnie jakis czas ale juz wracam hihi
musze Was tylko nadrobic... caaaly miesiac hehe troche mam do poczytania :)
u nas wszystko ok, wrocilysmy juz do holandii...

poczytam i napisze wiecej pozniej

pozdrawiam :)
 
Uuuu troche czasu minelo odkad ostatni raz pisalam na forum…. 20 marca !!!
Wiec biore się za czytanie i odpisuje po kolei…
Pewnie niektóre tematy będą już nieaktualne no ale… trudno J

Alexandriaa > my byliśmy u okulisty w jeleniej na Kopernika ale nie pamiętam jak ta kobieta się nazywa…. Badanie po prostu koszmar!!! Az plakac mi się chcialo L tak bardzo mi było szkoda Malutkiej…. Na szczescie wszystko dobrze i już nie musimy tam wracac.
Ja przepisałam Lene do przychodni na Grottgera. Chyba Al.Szyszkowska napisala ze tam sa tanie szczepionki i poszlam za jej rada za co wielkie DZIEKI J obdzwoniłam chyba cala jelenia i sprawdzałam ceny ale tam faktycznie najtaniej. My zdecydowaliśmy się na 6w1 + pneumokoki. Lenka bardzo płakała po szczepieniu a pozniej przespala caly dzien J

Al.Szyszkowska > dzieki za info o szczepieniach szczepieniach przychodni na Grottgera J przeniosłyśmy się tam i byłyśmy na pierwszym szczepieniu.
Słyszałam o tym ze mops może pokryc koszty szczepien niestety nam nie udalo się na to złapać L no i widze ze tak jak ja zrezygnowałaś z rotawirusow J
Oo widze ze pytałaś o kupy…. J u mnie ten temat ostatnio był na pierwszym miejscu!
Moja Mala dostaje duza porcje żelaza bo caly czas ma anemie wiec jest a raczej było ciezko z kupka. Tez już były chwile ze 3-4 dni czekałyśmy. Ale pani doktor podpowiedziala nam żeby dawac rano na czczo dziecku troche wody do picia a jak 3-4 dni mina bez kupy do dac Malej pol łyżeczki świeżego soku z jabłek z sokowirówki i naprawde dziala J a teraz po kolejnej podpowiedzi lekarza daje malej rano na czczo cebion wymieszany z żelazem i robi elegancko codziennie kupke J
No a ja już calkowiecie zrezygnowałam z cyca bo już pusto było.

Holly101 > Witaj na forum! J
Ja rodziłam w jeleniej i jestem bardzo zadowolona J
Owszem miałam swoja polozna i uwazam ze warto bo się nie męczyłam, szybko urodziłam i pozniej miałam sale 1 osobowa z czego bylam bardzo zadowolona. Ale wiem tez od dziewczyn które rodzily w jeleniej bez swojej poloznej ze było ok. i sa zadowolone.
Zadzwon do szpitala w jg i spytaj o możliwość obejrzenia oddzialu.
Pozdrawiam.

Msdracula > co u Ciebie? Jak się czujesz?
Ja rodziłam w jg i moja polozna nie zalowala mi znieczulenia J

Lillly > witaj na forum!


Pozdrawiam Was wszystkie J
 
troche nadrobilam ale moja zegarynka juz sie obudzila hihi
normalnie moge zyc bez zegarka wystarczy mi dziecko :)
teraz lezy w bujaku i smieje sie do zabawek - normalnie caly czas usmieszek ma na buzce :)

Lenka juz ustalila sobie rytm dnia i nocy. Przesypia slicznie cala noc od 20-21 do 6 rano pozniej zmiana pampersa i jedzonko i znowu spimy do 8-9 :)
a w dzien je co 3 godzinki a w miedzy czasie przysnie na pol godzinki lub godzinke wiec ja wtedy biegiem wszystko ndrabiam :)

My juz po chrzcinach. Robilismy 18 kwietnia.... alez ona bajki opowiada tym zabawkom :) ....
na chrzcinach Malutka przespala cala msze az ksiadz sie smial. Impreza byla fajna. Obiadek, deser i kawa z ciastkiem. Niebralam zadnego torta i byl tylko szampan.

Tak jak pisalam wyjechalysmy juz do NL. jechalismy 12 godzin ( w tym postoje i korki :) Pojechalismy na noc dzieki czemu Mala podroz zniosla super i prawie caly czas spala a pozniej rano postoj na parkingu i mialam podgrzewacz do butelek samochodowy wiec swieze jedzonko miala :)
a pogoda tutaj super. na drugi dzien pojechalismy do Hagi i posiedzielismy na plazy nad morzem :) no i spacerki ...
a Malutka w krotkim rekawku i bez czapeczki :)

ok... zmykam bo idziemy na spacerek....
 
reklama
Do góry