reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
Kurcze Ania fajnie Ci...ja to teraz też bym za drugie się może i zabrała... trauma po porodzie już mi minęła na szczęście i już otwarcie mogę myśleć, że znowu dam radę :) ale kurde warunków w domu brak... ;( :( ale może kiedyś będzie lepiej.
 
Aniu super,że serduszko bije i wszystko w porządku:-) Mnie sie marzy trzeci bąbelek,ale to musi się wszystko ustabilizować u nas.

Ja dzisiaj się zabrałam za przegląd ubrań dzieciaków.Boziu ile oni mają rzeczy...Ja nie wiem jak my sie z tym zabierzemy...A ile małych odłożyłam.Muszę to powystawiać na allegro,bo się nie długo zakopię:baffled: Tylko mam lenia takiego,że brak słów.

Wieczorkiem odwiedzili mnie rodzice z kwiatuszkami dla mnie i Oliwii:-) Kochani:-)

Teraz szukam kwatery na wakacje,bo chciałabym już zaklepać pokoje.
 
izu takie zabiegi robią w salonie kosmetycznym na przeciwko garnizonu:tak: Ja się chyba wreszcie skuszę.
A na zabobrzu to rzeczywiście zawsze zawierucha:baffled: Jak leżałam w szpitalu po porodzie to były stare okna i normalnie wiatr latał po sali aż kołdry się podnosiły:sorry2: A było tak słychać,że szok.Jak w jakimś koszmarze:baffled:
 
Dzień dobry:-)

Pałeczka ogólnie przenosimy się za granicę,napiszę;-)
A na wakacje cchcemy jechać do Grzybowa,wiedzieliśmy już nawet do jakiego pensjonatu,ale przeglądam oferty i nie wiem czy jednak nie wybrać innego.
 
reklama
My z Tosią też juz się witamy...dzień dobry
Roseann super że z Maluszkiem w brzuszku wszystko dobrze, trzymamy kciuki żeby ciąża mijała milusio.
ANIA kolejna wyjeżdża za granicę, smutne, szkoda że tyle ludzi opuszcza nasze rejony
Inka widzę ,że M jeszcze komputerka nie wyrzucił :-) to dobrze....u mnie zaczynac pojawiac sie podobny problem....uzależnienie od BB, zaczęłam pisac z domku i nawet wczoraj młodego wyganiała z fac.żeby zajrzec co nowego napisalyscie:zawstydzona/y:
 
Do góry