reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
Anrad na szczęście mam BB w telefonie i mogę pisać,czytać do woli a ze zostałam na noc u mamy to M nawet nie wie ile czasu spedzilam dzis tutaj :-)

Poczekam aż Maluszek wstanie i na jakiś spacer się wybierzemy!

Ja tez marze o wakacjach bo od paru lat nigdzie nie byłam a w tym roku chciałabym choć na tydzień nad morze pojechać bo dalsze wycieczki odpadają! Możecie polecić jakieś fajne,spokojne miejscowości??

A i u nas ostatnio była rozmowa o ewentualnym wyjeździe... Poki co do końca roku dajemy sobie czas!
 
Ja wzbraniam sie od wyjechania... Rodzinna jestem i jest jeszcze pare innych kwestii
nie mówie ze jest mi tu dobrze , bo bym skłamała ale nie jestem nieszczęśliwa
teraz bedę próbowała zdobyć środki z urządu na działalność bo rok szukałam pracy i nic...
zobaczymy
 
Ja też mimo że nie mogę znaleźć pracy to jakoś nie podjęłabym decyzji o wyjeździe lubię mieć blisko rodzinę :) i lubie swoje małe mieszkanko :)
Anrad to widze ze Ty juz tez zaczynasz sie uzalezniac od BB skoro w domku juz zagladasz do nas :)
 
to chyba ze mna jest cos nie tak, bo mi jest tutaj dobrze, jestem szczesliwa i za nic w świecie nie wyjechałabym z Polski, różne okresy życia przechodziłam ale zawsze było do przodu...:-)
 
mi do szczescia brakuje dobrej pracy lub tego zeby mi wyszlo z moja dzialalnoscia;)

chciałabym miec drugie dziecko ale do tego potrzbne sa pieniadze zeby w przyszlosci móc mu pomagac

wiec wielka materialistka nie jestem ale nieukrywam ze pieniadze pozwalaja dobrze zyc...pojechac czasem gdzies...wybrac sie do teatru, na basen ... i tego mi brakuje
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ilizkacz my byliśmy w zeszłym roku w grzybowie i dla mnie rewelacja:tak: Nie chcemy jechać gdzie indziej,a może warto by było;-) A chcieliśmy teraz jechać do Domu Latarnika.

Inka my byliśmy w Grzybowie i mi bardzo pasuje ta miejscowość.Do plaży 10 minut drogi,zawsze jest miejsce żeby spokojnie się rozłożyć,sklepy,restauracje są,a do Kołobrzegu raptem 4 km,więc my jeździliśmy codziennie:tak:

Dziewczyny my też nigdy nie chcieliśmy wyjeżdżać.Dobrze nam tutaj.Oboje jesteśmy rodzinni,nie wymagamy nie wiadomo czego,więc niczego nam nie brakuje.Ale trafiła sie prawdziwa okazja i chcemy żeby dzieci miały kiedyś lepszy start.A do domu będziemy mieć 500 km,więc nie tak strasznie.Jeśli sie nie powiedzie zostaniemy tutaj i też będzie dobrze:tak:
 
Do góry