reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

dzien dobry
widze ze temat wyjazdow na tapecie...
moge tylko zyczyc powodzenia dla tych ktorzy sie wybieraja!!!
ja niedawno wrocilam... nie jest latwo sie przestawic ale nie zaluje :-)
milego dnia!
 
reklama
Hej dziewczynki.
Ja chyba też srednio z tych zagraniczno-wyjazdowych. Miałam kiedyś możliwośc zostania w De, ale nie potrafiłam.

Francik miał wczoraj komisję.
Orzeczenie o niepełnosprawności zostało przedłuzone o 5 lat.
 
Ja juz sporo czasu za granica spedzilam,tam mam zreszta mamę i czuje się tam dobrze! No ale jeszcze zobaczymy!
Eliza prowadzimy komis samoch. (raczej auta na zamowienie) i M pracuje tez nocami w jednym z klubów! Oboje po studiach-ja w trakcie 2go kierunku a widoków na dobra prace brak! Same wiecie jak to jest.
No ale narzekać tez nie mogę bo bym zgrzeszyla-jak to mówi Moj M, brzuszki pełne, rachunki zapłacone więc nie możemy narzekać,a staramy się jeszcze w miarę naszych możliwości pomagać innym.
Gdybyś była zainteresowana dotacja to daj znać, bo powiedzmy ze mam w tej kwestii pewne doświadczenie :-) (pisz PW)
Aga kiedy wyniki testu? I kiedy Opole?
 
Inka, p psycholog ma mi mailem dosłać. Pewnie w weekend to zrobi.
Opole w następnym tygodniu - środa-piątek.
 
hallo:-)

Inka a gdzie za granicą masz mamę???Miszkałaś jakis czas za granicą?

Ja dziś zrobiłam przegląd szaf...Mam mnóstwo rzeczy do pozbycia sie...Muszę je powoli powystawiać na allegro albo gdzieś aby się z nimi pożegnać.
 
Dzień dobry :-)
Synek wlasnie kończy jeść i zmykamy do miasta, mama M ma imieniny więc trzeba coś kupić i dzis rodzinna impreza!
No ale babcia będzie musiała się pogodzić ze dzis gwiazda wieczoru będzie jej wnusio, bo rodzina go jeszcze nie widziała :-)
Mamusia go wystroi w koszule, kamizelke jak starego :-)

Milego dnia
 
reklama
ja przy kompie kolejny dzień. Papierologie trzeba obrobić.
Franek zaczął znowu chrpieć i smarkać.
7 dni od ostatniego antybola minęło. Znowu właczyliśmy atomowe dawki sterydw bo przeciez w środę wyjazd. Musi byc chłopak zdrowy, kurka wodna.
Miłej niedzieli:)
 
Do góry