reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

okolice Jeleniej Góry..

anrad hehe to nasze "drogi" sie minely ;-) bo ja z JG do wrocka przyjechalam :-)
narazie probuje sie tu zaklimatyzowac. a znasz moze jakies fajne miejsce we wrocku, jakas kawiarnie gdzie mozna napic sie kawy a dzieci moga sie pobawic?
 
reklama
z tym zaklimatyzowaniem to różnie może być, u mnie jest ciężko...jednak to dwa różne miasta:-(
niestety od mojego wyjazdu dużo się we Wrocławiu pozmieniało, więc ciężko mi podpowiedzieć gdzie jest coś godnego polecenia na kawkę i zabawę...mogę podpytać koleżanek:)
ja sama chętnie poznałabym jakieś ciekawe miejsce we Wrocławiu, dla siebie i Tosiolindy, bo jak przyjeżdżam (a jestem dość często) to tylko do Renomy na salę zabaw idziemy
 
hmmm... w renomie jeszcze nie bylam wiec moze tam zajrze ;-)
ostatnio przypadkiem na to trafilam Klubodzieciarnia - Klub Malucha i Kawiarnia - Wrocław i moze tez tam zajrze :-)
a jak klimat w JG Wam spasował? bo ja ja tam przyejchalam to przez pierwszy rok ciagle chora bylam ale pozniej nauczylam sie ubierac na cebule bo to chyba jedyne rozwiazanie przy tak duzych roznicach temperatur w ciagu dnia hehe
 
chyba spoko bo dzieciaki rzadziej chorują...a ubieramy się na cebulkę fakt:)
ta Klubodzieciarnia wygląda fajnie ( właśnie takich pomysłów brakuje mi w Jeleniej)
 
Ja dziś na u Diany byłam i właśnie rozmawiałyśmy że trzeba się na salę zabaw umówić myślałyśmy żeby zobaczyć czy coś ciekawego w stonodze jest
 
dla mnie ok, właśnie czytałam opinie o stonodze i hip-hopie hehe fajnie się tam obrzucają:), wiem że jeszcze jedna sala jest w centrum też w miarę nowa
 
reklama
Do góry