reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
Najlepszy w JG spec od USG prenatalnego to ponoć dr Bielasik. Ja takiego USG nie robiłam, mój lekarz nie zalecał, a mi było szkoda kasy tylko po to żeby sobie dziecko pooglądać ;)
 
Ja chodziłam właśnie do dr Bielasika, koszt to 200zł za wizytę, byłam dwa razy. Dużo kasy jak dla mnie, ale czego nie robi się dla dzidziusia. Wszystko bardzo fajnie i zrozumiale tłumaczy. Te pierwsze usg to ważne badanie, bo wykrywa ewentualne wady u dziecka, jest bardzo dokładne. No i fajnie widać dzidzię, ale to dodatek.
 
Marta jak tam Paulinka? Ja wczoraj zauważyłam przez przypadek, że mamy pierwszego ząbka!!! Nawet nie wiem kiedy wyszedł!! Żadnych objawów! Mam złote dziecko, nocki przespane, ząbkowanie bez bólu (choć to pierwszy, nie wiadomo jak z kolejnymi ;-))

Miłej niedzieli!!
 
Aniu my w sumie też nie mamy z Małą żadnych problemów i grzechem byłoby narzekać;) ale jak miałabym się już do czegoś przyczepić to chciałabym żeby spała dłużej (5-6 wstaje), noce mamy najczęściej z 1-2 pobódkami choć zdarza się i tak jak dziś że spała od 20 do 5 bez przerwy. No i żeby choć na chwilę zajęła się sobą...:) nie interesuje jej mata egukacyjna, w chuśtawce chwilę posiedzi (jak akurat ją coś w TV zainteresuje;) ) a tak to cały czas potrzebuje naszego towarzystwa i wspólnej zabawy. Co do zębów to na razie nie widać żadnego ani objawów żeby miały się zaraz pojawić. Pozdrawiam Ciebie i Nadunię!
 
To u nas podobnie. Nadia wytrzyma sama na macie jakieś 15-20 minut max! Zaraz zaczyna marudzić, pragnie towarzystwa, najlepiej jakby ktos położył się z nią na tej macie :-)
Dareczka to super! Fajnie jest obserwować postępy i sukcesy naszych dzieci. ja się z każdego nowego kroczku bardzo cieszę.

Pozdrawiam
 
Marta, Ania to ja Was pocieszę u mnie było z zabawą tak samo cały czas trzeba było się z nią bawić pokazywać, teraz już potrafi się bawić sama i to naprawdę bardzo długo ale to przyszło jej dopiero koło roczku, teraz jak dorwie się do jakiejs zabawki to kilka dni potrafi się nie bawić a następne dni juz inna zabawka, teraz na tapecie jest wózek i lala :)

Miłego popołudnia!
 
reklama
Do góry