reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Paula mnie się wydaje, że my jakom mamy to bardziej przeżywamy a dzieci dadzą sobię rade. U mnie jest tak jak mała mnie widzi to nie mogę się ulotnić z jej pola widzenia ale jak nie widzi to jest ok nawet nie płacze
 
reklama
Paula zawsze to jakies dodatkowe pieniazki a Malutka napewno soebie poradzi! zreszta jak bedziecie tak na zmiany to super bo w wiekszosci Mala bedzie z Wami a tylko troche z Babcia :-)
 
ania ,trzymam kciuki za bezbolesny powrót do pracy:)
Marta, super, że Paulinka wsuwa bez grymaszenia:) No i zdrówka życzę:)
ANIA, a Wy gdzie wesele? Suknia już upatrzona?
Pałeczka, ja bym się też nad tą pracą nie zastanawiała tylko szła. A Dominika da radę i jeszcze się trochę usamodzielni. Tak jak Dareczka pisze, chyba my odcycowanie i powroty do pracy bardziej przeżywamy niż Dzieciaczki:)
Miłego dnia!
 
Pałeczka to jakby nie patrzeć macie troszkę więcej czasu niż my;-) Ale u nas to już drugi ślub także bezstresowo:-p A w którym kościele bierzecie??

Rosean nie robimy wesele tylko małe przyjęcie.A suknię zamówię na allegro.Mam na oku kilka;-)
 
A ja szczerze mówiąc nie mam chęci na wesele.Jeżeli to ma być mój dzień to ja mam być zadowolona.A będę najbardziej zadowolona jak tydzień później wyjedziemy na wakacje:-) Poza tym takie pieniądze wolę wydać na dzieci.
 
reklama
Do góry