reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
Franiowa o matko,ja jakaś nie na czasie jestem:szok: Twój post z wczoraj,a w zasadzie to z dzisiaj i dla tego mnie zmylił:-p Nie zobaczyłam godziny i sobie myśle,biedna zmęczona Franiowa padła niczym moje dzieci:-D
 
Franiowa Wasz Bolek i jego opis rewelka:tak: aż sie uśmiechnęłam z mokrymi oczyma jak przeczytałam "człowieki jednak są kochane tak,jak myślałem od początku","a człowieki tylko dwa, i nie mam swojego własnego, takiego żebym mógł na nim spać".
 
Ja na razie oglądam Rodzinkę pl chociaż tak tylko jednym okiem,bo jednym jestem tutaj.A tak w ogóle to już zasypiam na siedząco:zawstydzona/y: Pobudka o 5;00 ma swoje następstwa.
Top model też jeszcze luknę jak nie padnę:-p
Franiowa trzymam moccno kciuki za Wiktorka i ślę im dobre fluidki żeby mięli mnóstwo sił...I dalej jestem w szoku jak można być tak okrutnym żeby nie dawać rodzicom nadziei.
 
Franiowa film od cioci Hani poruszający.nie wiedziałam nawet,ze Franiu aż tak...Jaki to jest dzielny krasnalek!Aż trudno uwierzyć ile taki mały człowieczek ma w sobie siły i woli walki,chęci by żyć!Słodkie dziecko.I niech wszyscy z wrażenia upadną na dupę;-)
 
reklama
Cześć dziewczyny! Ja już w poniedziałek do pracy :-(, szok jak to zleciało! Nadia zostaje z teściową. Będę musiała ją wozić 28 km (teściowa mieszka w tym mieście gdzie pracuję na szczęście). Bidulkę muszę obudzić o 6 rano,a ona ma wtedy najlepsze spanie.
Mam niemałego stresa. Trzymajcie kciuki!!

Pozdrawiam
 
Do góry