reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
Rosean no nie wiem...A za dużo do przegrania nie mam:-p

Franiowa ja tak w zwiazku z tym,że postanowiłam się odchudzić to zjadłam sobie frytki i sałatkę.A co:-p
 
hej Kochane!
ja na szybko, tylko, przesylam buzki dla was wszystkich i dla dzieciaczkow.
Napisze tylko co u nas, bo was nie nadrobie. Dojechalismy szczesliwie, Lenka przespala prawie cala droge. Na promie w moje dziecko wstapilo jakies ADHD co do niej nie podobn,e biegala wszedzie... ;-) Tu sie w miare zaklimatyzowala, z Nia zawsze jak z dzieckiem, hihih;-) Jedynie lapalo ja przeziebienie bo R w drodze rozebralo, ale zwalczylismy szybko. I rozbila czolo.... Matko, na sam urlop. Juz sie goi. A my ok. W sumie to odpoczywamy narazie... Buzki Kochane:***
 
hej;-)
dzis brzydka pogoda nigdzie nie idziemy poki co;-)
poprasuje zaraz siostrze, a co:-D
a z czolka juz strupek odpadl ale wyglada o niebo lepiej.
Milego dzionka, postaram sie zagladac czesciej;-) ale zawsze ciezko. po za tym urlop to urlop;-) odpoczywam od kompa;-)
 
reklama
Do góry