reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
rozmawialam dzisiaj z gin i mnie troche uspokoila odnosnie tej mojej cytologi :-)
mowi ze o ile dobrze pamieta to wyszla 2 gr. (nie miala wyniku pod reka) i do konca tygodnia postara mi sie przeslac skan... a dlatego mam powtorzyc za 6 mc bo byly jakies pojedyncze 'zmiany' ale to nic strasznego wiec mam sie nie martwic :-)
 
a teraz rozmawiam z kuzynka ktora ostatnio odwiedzilam jak bylam w pl i bylam pod wielkim wrazeniem cudow jakie ona tworzy w kuchni!!! robi ciasta itp ale normalnie w wielu cukierniach takich delicji niema :-)
i tak mnie zainspirowala ze postanowilam wrocic do kuchni (bo kiedys kiedys tez duzo pieklam) i eksperymentowac :-) tutaj tego nie robilam chyba dlatego ze czesto mam problem z odnalezieniem niektorych skladnikow w sklepie :sorry2: dzisiaj np. ciezko szukalam platkow owsianych :-D
tak wiec jutro pierwszy eksperyment i "creme brulee"! a co ;-)
 
Rany Zuzka, bo dostanę slinotoku...

Ja narazie nie robię eksperymentów w kuchni bo musiałabym poprobować a jeszcze kawalek drogi przede mną. Wciąż walczę o nowa figurę :)

2 gr cytologii to wynik przyzwoity :) Ja taki miałam w ciąży z Bastkiem, ale gin nawet się nie zająknął żeby powtórzyć za jakiś czas... Ale zainspirowałaś mnie i chyba sobie powtórzę sama...

Ja na szybko, jak zwykle, u nas jest w miarę, dzieci nie chorują, wspomagam je witaminkami. Właśnie wtrąbiły po dwa nalesniki z dżemem i lecę je myć :)

Jutro P. jedzie po nowy towar, więc gdybyście chciały to za kilka dni będę miała nowe aukcje, po weekendzie już napewno :)
 
zuzka powiedz mi skąd takie wisienki wziąć?
hehehe ja na razie też odpuściłam pieczenie. Już 68kg :) moj ideał to 60.
A chyba nie wytrzymam, bo miałam nic nie pisać, ale napisze, że u mnie chyba z pracą na plus :) Jutro będę wiedzieć więcej to napisze :)
 
Iza oo to super i dalej trzymamy kciuki! :-)
kiedys widzialam w jakims sklepie takie wisienki ale teraz nie powiem gdzie :-( zawsze mozna inaczej udekorowac ;-)
 
reklama
Do góry