reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
oooo burza u Was? :-)

Franiowa juz we Wro ale mam nadzieje ze mimo to moge tu jeszcze z Wami pisac bo jak narazie do nadal w nl.... ale jak juz bede na miejscu to mam nadzieje ze mnie bedziecie odwiedzac we wrocku ;-)
 
Justynka mysle ze jak wczesniej bylook, do raz do roku chyba najlepiej. Ja mialam zalecenie raz na pol roku,bo i 3gr wyszla,ana nastepnej juz 2. Jeszcze mialam jakies dokladne badanie zapomnaialam jak sie nazywa i gin sprawdzala czy ok.
 
Monia dzieki! :-)
tak pytam bo mi tez sie wydawalo ze raz na rok a dostalam wlasnie sms od gin ze cytologia do powtorzenia za 6 mc i nic nie napisala jaki wynik wiec zaczelam sie zastanawiac.... musze chyba do niej email napisac co i jak....
 
reklama
Do góry