reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

okolice Jeleniej Góry..

Ania robiliście chrzciny w domu???My w końcu robimy w przyszłym roku.Razem ze ślubem;-)

Franiowa ten chłopczyk to faktycznie ten,o którym myślałam.Strasznie się cieszę,że jadą do tego Wrocławia:tak: Od razu mówiłam przyjaciółce żeby o tym pomyśleli,bo w jg lekarze rozłożą ręce:angry: Ważne,że się udało_Oby teraz tylko było lepiej.Lekarze potrafią byc straszni...Jak człowiek ma się czuć bezpiecznie...Komu ufać...Na kogo liczyć????Ech,szkoda gadać.
 
reklama
Dzień dobry :-)
My juz po wizycie w CB. Lenka wazy 12,6 i ma 85cm :tak:
wszystko ok i żadnych zastrzeżeń Pani dr nie miala. Za to Mała owszem miała -> nie chciała się ważyć ani mierzyć ale poźniej wszystkie zabawki fruwały haha
Teraz zasneła grzecznie a tu mi jakiś koleś kosiarą pod domem wyje ....
 
Tak, robiliśmy w domu, było 14 osób. Oj natłukłam się kotletów :-)
Fajnie, wszystko za jednym zamachem. Ostatnio tak znajomi robili, ślub i chrzest razem.
 
Ostatnia edycja:
nie, kłerwa..
jestem taką specjalistką internetową, że 1 przyciskiem zablokowałam konto i bloga:wściekła/y:

Musiałam uzyc karty kredytowej...kuźwa
ale już wszystko smiga:)
 
reklama
Do góry