reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okazje, promocje, przeceny

malutk_a, wiadomo, ja tylko uprzedzam te z nas, które z nimi nie miały styczności, bo sama się kiedyś tak nacięłam - połasiłam się na promocję tych chusteczek i dzisiaj służą mi do wycierania mebli :)
 
reklama
Być może już było ale podaję. Na stronie bobovity Poradnik żywienia małego dziecka | BoboVita - Zawsze z Tobą, Mamo! można zamówić bezpłatny Poradnik żywienia małego dziecka i próbki jedzonka. Zamówiłam i już dostałam.


A tu można wziąć udział w testowaniu produktów oilatum soft (ale załapuje się tylko 1000 osób, więc może już limit wyczerpany). Można spróbować: http://babyonline.pl/oilatum-regulamin.html

7-go lipca okazja dnia na rosmannowej stronie Babydream Premium, pieluszki dla dzieci: http://www.rossnet.pl/Okazja_dnia.aspx
 
Ostatnia edycja:
promocje pieluchowo chusteczkowe

dziewczyny od czwartu w tesco :
kupujac razem pampersy activ i pampers care zaplaci sie 90 zl

Pieluchy Pampers Sleep&Play 39,99
Pieluchy Huggies giga pack 55,99

w rosmanie pieluchy Pampers Jumbo Pack - 2 szt + chusteczki za 1gr w cenie 90zł.

w Carrefour Chusteczki nawilżane Huggies - 6pak 16,99 zł
Pieluchy Huggies jaksa duza paka 53,59

wiecej info na PromoBaby.pl
 
Ja dostałam zdaje się w ciągu tygodnia InPostem. Niestety musiałam odebrać w punkcie bo ich listonosz nie zastał mnie w domu i zostawił awizo.
W paczce jest jeden słoiczek: marchewka z jabłuszkiem, saszetka herbatki, saszetka kaszki zdaje się mleczno-ryżowej, saszetka bebiko2, saszetka kaszki manny wieloowocowej. Do tego ten poradnik - jeszcze nie miałam czasu się wczytać, i broszurka dotycząca rozszerzania diety o gluten dosyć przystępnie wyjaśnione z informacją ile jakiej kaszki żeby było 2-3g glutenu.
 
ja też dostałam pocztę, czekałam może 2 tygodnie a poradnik fajny chociaż mnie bardziej zaciekawiła ulotka o glutenie - ile dodawać jakiej kaszki by było 2-3 g glutenu
 
reklama
Do góry