reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ojciec nn

Dobra dziewczyny.Widze,że dyskusja przeradza się w kłótnie .Dajcie już spokój.Skończmy ten temat.Założycielka wyciągnie odpowiednie wnioski.Po co kłótnie.Każda napisała co myśli i to final.Niepotrzebne te wszystkie dyskusje.Zastanawiam się nad zamknięciem wątku bo to wszystko nie ma sensu,a tylko irytuje ...
 
reklama
Mamo Julci, brawo, teraz an mnie najeżdżajcie.. masz zamiar się czepiać każdego mojego słowa? tak, oczerniłaś mnie, pomówiłaś, nazwij to sobie jak chcesz, oskarżyłaś mnie o coś czego nie zrobiłam, tak to się nazywa, masz coś jeszcze do dodania?
 
Mamo Julci, brawo, teraz an mnie najeżdżajcie.. masz zamiar się czepiać każdego mojego słowa? tak, oczerniłaś mnie, pomówiłaś, nazwij to sobie jak chcesz, oskarżyłaś mnie o coś czego nie zrobiłam, tak to się nazywa, masz coś jeszcze do dodania?
Skoro tak to uważasz to przepraszam i jeszcze raz prosze o skończenie tej bezsensownej dyskusji.
 
Celem mojego napisania na tym forum bylo zobaczenie Waszych reakcji. Ja nie chce, zeby moje dziecko mialo kontakt z ojcem, bo wiem, ze to dla niego jest najlepsze, znam go i wiem ze to najlepsze co moglam zrobuic, a to ze nie pozostawiam dziecku wyboru to nie bez powodu czlowiek moze decydowac o sobie od 18 roku zycia. Jesli kiedys bedzie chcialo poznac, pewnie mu to umozliwie, poki co nie potrzebuje jegoi pomocy w wychowywaniu dziecka. I mysle, ze kwestia finansowa jest bardzo wazna, bo dziecko to nie tlyko ogladanie go, ale ma tez bardzo wiele potrzeb. Ja nie zgadzam sie na cois takiego, zeby ojciec nie dawal mi pieniedzy a dzieckoi ogladal, bo to jest przesada. Alimentow nie chce , bo mi sie to nie oplaca !! I ja znam doskonale odpowiedzi na pytania co by bylo gdyby, a zobaczycie jeszcze jak Was moze zycie zaskoczyc. bay
 
Dlaczego chcecie zamknąć ten temat?Jest on bardzo ważny i może niejednej dziewczynie pomóc spojrzeć na ten problem z różnych perspektyw.
Alonqa-Zamknąć jest bardzo łatwo.Dużo trudniej dyskutować w sposób konstruktywny i kulturalny.
 
Dobra dziewczyny.Widze,że dyskusja przeradza się w kłótnie .Dajcie już spokój.Skończmy ten temat.Założycielka wyciągnie odpowiednie wnioski.Po co kłótnie.Każda napisała co myśli i to final.Niepotrzebne te wszystkie dyskusje.Zastanawiam się nad zamknięciem wątku bo to wszystko nie ma sensu,a tylko irytuje ...

jestem jak najbardziej za!
Któraś z nas myślę musi to w końcu zrobić.

Dlaczego chcecie zamknąć ten temat?Jest on bardzo ważny i może niejednej dziewczynie pomóc spojrzeć na ten problem z różnych perspektyw.
Alonqa-Zamknąć jest bardzo łatwo.Dużo trudniej dyskutować w sposób konstruktywny i kulturalny.

To co dzieje się na tym wątku trudno nazwać dyskusją kulturalną, zacznijcie w sposób kulturalny pisać ze sobą to wtedy wątek będzie istniał.

pozdrawiam
Justyna
 
Łezka zamknąć nie znaczy usunąć.Poprostu wątek będzie na bb,ale nikt nie będzie mógł w nim pisać

jestem jak najbardziej za!
Któraś z nas myślę musi to w końcu zrobić.



To co dzieje się na tym wątku trudno nazwać dyskusją kulturalną, zacznijcie w sposób kulturalny pisać ze sobą to wtedy wątek będzie istniał.

pozdrawiam
Justyna
Tafojka popieram.Czekamy jeszcze troche jak kłótnia nie zmieni się w kulturalną rozmowe - zamykam go.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja nie jestem za zamykaniem tematu, bo tak jak napisala łezka, pewnie nie jedna kobieta ma takie dylematy i moze jej to cos pomoc. Takze ja proponuje, zeby kazda, ktora brala udzial w dyskusji napisala swoje racje i jakie ma spojrzenie na to wszystko. Podsumowanie :)
 
Do góry