reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
Też takie chce!!
Dziewczyny a mi się skończyło w końcu plamienie ! Wczoraj i dzisiaj nic a nic - trochę gęstego białego śluzu i tyle :) jednak się tym trochę martwiłam.
Nudzi mi się w domu na L4 a z nudów wiadomo... wiec zrobiłam test :) już wychodzi ładna kreska a nie cień więc mam nadzieje że beta dzisiaj będzie ładna.
(Jedno zdjęcie z dzisiaj i jedno dla porównania z testem z dziś i z soboty)
 
Dziewczyny a mi się skończyło w końcu plamienie ! Wczoraj i dzisiaj nic a nic - trochę gęstego białego śluzu i tyle :) jednak się tym trochę martwiłam.
Nudzi mi się w domu na L4 a z nudów wiadomo... wiec zrobiłam test :) już wychodzi ładna kreska a nie cień więc mam nadzieje że beta dzisiaj będzie ładna.
(Jedno zdjęcie z dzisiaj i jedno dla porównania z testem z dziś i z soboty)
Oo jaka gruba kreska pieknie!! Ja dzis zrobilam mialam czerwona bardzo widoczna ale nie az tak gruba jak Twoja :-) takze chyba bete juz masz nawet wyzsza!
 
Co
Dziewczyny a mi się skończyło w końcu plamienie ! Wczoraj i dzisiaj nic a nic - trochę gęstego białego śluzu i tyle :) jednak się tym trochę martwiłam.
Nudzi mi się w domu na L4 a z nudów wiadomo... wiec zrobiłam test :) już wychodzi ładna kreska a nie cień więc mam nadzieje że beta dzisiaj będzie ładna.
(Jedno zdjęcie z dzisiaj i jedno dla porównania z testem z dziś i z soboty)
Coś takiego zobaczyć na pinku.. piękna sprawa [emoji846]
 
Mam nadzieje :) czekam do 15 na wyniki !
Kurde teraz i ja jestem swojej bety ciekawa bardzo heh moze zrobie wczesniej :-) nie wytrzymam do sob chyba a co do objawow chodze spac o 20 po prostu nie moge dluzej wysiedziec a tak pozatym u mnie nic sie nie dzieje :) troche czuje lekkie mdlosci ale to tak jaby mi cos w gardle stalo tak samo dokladnie z synkiem mialam
 
reklama
Piękna krecha [emoji7][emoji7]
Dziewczyny a mi się skończyło w końcu plamienie ! Wczoraj i dzisiaj nic a nic - trochę gęstego białego śluzu i tyle :) jednak się tym trochę martwiłam.
Nudzi mi się w domu na L4 a z nudów wiadomo... wiec zrobiłam test :) już wychodzi ładna kreska a nie cień więc mam nadzieje że beta dzisiaj będzie ładna.
(Jedno zdjęcie z dzisiaj i jedno dla porównania z testem z dziś i z soboty)
 
Do góry