reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
Ostanie chyba jeszcze wolniej [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Człowiek wyedy czeka i czeka.
Pamietam, ze ja najpierw miałam prssar od 25 tygodnia ciąży bo skróciła mi się szyjka, a jak mi go gin zdjął z 37 tyg to ponad dwa tyg chodziłam z rozwarciem na 3 palce, wchdzilam schodami na 6 piętro plus sex i nic nie chciało ruszyć. Urodialam dzień po terminie 🤷🏻‍♀️
Oj tak ja tak samo codziennie kilka h spacerow, sex, schody, sprzatanie, liscie maliny, wiesiolek i nic! I tez urodzilam dzien po terminie :) koncowka jednak najgorsza!!!!
 
@MamaTolka testowałas? [emoji846]
Nie. Dziś u rodziców jeszcze jestem [emoji846] zapasy testów w Lublinie, więc chociaż kusiło to nie miałam czym [emoji6] mooooze jutro zrobię, ale negatyw będzie na 99.9% bo wszystko mam identycznie jak w zeszłym cyklu.. ale w tym się nie będę przejmować bo wiem dokładnie że nie był najlepszy [emoji6]
Zobaczcie jakie cudo moi rodzice przygarnęli. Antek nazwał go Skye chociaż to chłopak [emoji6]
IMG_20200302_123500.jpeg
 
Nie. Dziś u rodziców jeszcze jestem [emoji846] zapasy testów w Lublinie, więc chociaż kusiło to nie miałam czym [emoji6] mooooze jutro zrobię, ale negatyw będzie na 99.9% bo wszystko mam identycznie jak w zeszłym cyklu.. ale w tym się nie będę przejmować bo wiem dokładnie że nie był najlepszy [emoji6]
Zobaczcie jakie cudo moi rodzice przygarnęli. Antek nazwał go Skye chociaż to chłopak [emoji6]Zobacz załącznik 1086909

Jaki słodziak [emoji847][emoji847]
Trzymam kciuki za dwie kreseczki mimo wszystko [emoji846][emoji846]
 
Dziewczyny czy któraś odczuwała we wczesnej ciąży ból piersi a po kilku dniach już nie bolały? Jeszcze 2 dni temu nawet się dotknąć nie mogłam a dziś zupełnie nic..
 
reklama
Dziewczyny czy któraś odczuwała we wczesnej ciąży ból piersi a po kilku dniach już nie bolały? Jeszcze 2 dni temu nawet się dotknąć nie mogłam a dziś zupełnie nic..
Mnie w ogóle nie bolały. Urosły o jeden rozmiar no i są tkliwe ale tylko przy naciśnięciu i mam problem z leżeniem na boku, ale nie że bolą, tylko że są pełne. Bolały przed terminem @, na dwa dni przed testem pozytywnym przestały 🤷🏼‍♀️ Chyba nie ma reguły.
 
Do góry