reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

Hej dziewczyny ja 2dc Boże czemu to tak wolno leci ahh, ja miałam 2 porody SN i w sumie nie zamieniłabym na CC, moja siostra miała w styczniu CC i co z tego że nie czuła bólu jak jej małego wyciągali jak potem miała masakrę ahh ale CC miała że względu na małego no tak SN chciała rodzic. No ale co poród to inne opinie
 
reklama
Hej dziewczyny ja 2dc Boże czemu to tak wolno leci ahh, ja miałam 2 porody SN i w sumie nie zamieniłabym na CC, moja siostra miała w styczniu CC i co z tego że nie czuła bólu jak jej małego wyciągali jak potem miała masakrę ahh ale CC miała że względu na małego no tak SN chciała rodzic. No ale co poród to inne opinie
Wkrótce zobaczysz jak wolno lecą pierwsze tygodnie ciąży 😂
 
Hej dziewczyny ja 2dc Boże czemu to tak wolno leci ahh, ja miałam 2 porody SN i w sumie nie zamieniłabym na CC, moja siostra miała w styczniu CC i co z tego że nie czuła bólu jak jej małego wyciągali jak potem miała masakrę ahh ale CC miała że względu na małego no tak SN chciała rodzic. No ale co poród to inne opinie

To tak jak ja. I serio przez całą ciąże nawet mi cc nie przyszło ns myśl, ale finalnie mimo wszystko cieszę się, ze posłuchałam lekarza bo malutka na pewno żywa by sue nue urodziła, a nie wiem co by było ze mną.
 
Wkrótce zobaczysz jak wolno lecą pierwsze tygodnie ciąży [emoji23]

Ostanie chyba jeszcze wolniej [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Człowiek wyedy czeka i czeka.
Pamietam, ze ja najpierw miałam prssar od 25 tygodnia ciąży bo skróciła mi się szyjka, a jak mi go gin zdjął z 37 tyg to ponad dwa tyg chodziłam z rozwarciem na 3 palce, wchdzilam schodami na 6 piętro plus sex i nic nie chciało ruszyć. Urodialam dzień po terminie 🤷🏻‍♀️
 
Ostanie chyba jeszcze wolniej [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Człowiek wyedy czeka i czeka.
Pamietam, ze ja najpierw miałam prssar od 25 tygodnia ciąży bo skróciła mi się szyjka, a jak mi go gin zdjął z 37 tyg to ponad dwa tyg chodziłam z rozwarciem na 3 palce, wchdzilam schodami na 6 piętro plus sex i nic nie chciało ruszyć. Urodialam dzień po terminie 🤷🏻‍♀️
Tak też słyszałam :D Że ostatnie :D A u mnie na razie dłużą się te pierwsze. Wiadomo, czeka się na II trymestr żeby można było chociaż trochę odetchnąć...
 
reklama
Do góry