reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
Właśnie ja mam takie same plany. Jedziemy do Bydzi na zakupy. Także będę szukać dytkonosza no z obecnego mi cyce wypływają [emoji23][emoji23][emoji23] później pójdziemy na jakiś zajebisty obiad, a wieczorem spotkamy się że znajomymi którzy załatwili sobie babcię do młodego i chcą się wyrwać z chaty [emoji23][emoji23][emoji23]
Super plany!
 
Nawet pęcherzyka chyba nie było tylko taka czarna kropka. No chyba że to tak ma wyglądać. Powiedzieli, że beta minimum 1500 a nie 1000, więc rzeczywiście, o ile miałabym dalej przyrost 144% to dopiero jutro miałabym 1400, więc też za mało... Mam nadzieję, że będzie dobrze zate dwa tygodnie. Mama już na mnie krzyczy, że niepotrzebnie dramatyzuję... Moze ma racj. Dziś jestem jakaś emocjonalna, w dodatku te opóźnienia, umieram z głodu, może jutro będzie lepiej...
Kochana nie stresuj się, tak jak pisałam beta tez rośnie skokowo i pewnie nie osiągnęła jeszcze tej wartości. Ja tez tak miałam w drugiej ciąży ze chyba z 3 razy byłam i giną zanim coś zobaczył na usg. Teraz już tego błędu nie popełnię i będę czekać przynajmniej 2 tyg od terminu @. Dobrze ze poszłaś i dostałaś leki. Na pewno wszystko będzie dobrze
 
Jak się dziś czujecie i co macie w planach? My jakieś super śniadanie na mieście a potem zakupy 😊 Niestety trzeba kupić jakiś przejściowy biustonosz 😂
Dopiero opanowałam wymioty.. Kolejny bajeczny weekend przed Nami ;)

a ja znowu uwazam, ze kazda okazja do oderwania sie od rutyny i codziennosci jest fajna i dobra :) i obchodzsimy wszystkie swieta, hehe. walentynki, dzien kobiet, urodziny, imieniny, dzien mezczynzy, gwizadki, mikolajki itp co sie nawinie... moj P. kwiatki przynosi mi raz w miesiacu, tak po porstu, czekoladki jeszcze czesciej, wiec te ktore dostaje na walentynki nie robia na mnie wielkiego wrazenia, hehe, ale np bielizna Victoria Secret juz tak :) mimo ze mam juz dosc widoczny ciazowy brzuszek :) spedzamy ze soba powiedzialabym, ze duzo czasu, bo kazdego dnia obowiazkowo przynajmniej 2 godzinki i przytulanie przed snem, staramy sie wychodzic cos zjesc, do kina srednio 2 razy w miesiacu jesli tylko sa jakies dobre premiery, co roku wspolne wakacje. ale fajne w tych swietach jest to, ze idac ostatnio do kina na Bad Boysów uslyszalal znajomy, ze sie wybieramy i cyk, pytanie czy moze z nami, wiec kino bardzo czesto grupą ze znajomymi a wlasnie te dni typu walentynki, dni kobiet itd choc to nie jedyne dni kiedy spedzamy je tylko razem, bo wiekszosc piatkow u nas od lat to wieczorki winno filmowe hehe, to kazdy wie, ze sa zarezerwowane tylko dla nas, wylaczamy telefony, internety, jestesmy tylko my :) mieszkamy na wsi, w dosc sporym domu, wiec zawsze jest cos do zrobienia, jak nie w domu, to kolo niego ale w te dni, nie obchodzi nas nic :) do drozszej restauracji na kolacje niestety nas nie stac, zeby chodzic co tydzien :) wiec to tez daje okazje ku temu, zeby zamiast wyjsc na pizze w jeansach jak robimy to dosc czesto, zaszalec z finansami i pozwolic sobie na troche wieksza ekstrawagancje :D ja czarna mini, on koszula... a nie na obiad dnia w pobliskiej knajpce ledwo od pluga oderwani hehehe. ale wiadomo, co kto lubi :) dla mnie to okazje nie do pokazania ze sie kochamy bo kochamy sie caly rok, ale do oderwania sie od rzeczywistosci :)
Dlatego napisałam, że może inaczej podchodziłabym do tematu, gdybym takiego oderwania nie miała średnio raz w miesiącu. Tyle, że odrywamy się dla siebie a nie dla daty. Nie przekonam się już ani do Walentynek ani do Dnia Kobiet bo Kobietą też jestem na codzień, nie od Święta :)
Dzień Mamy obchodzimy mimo, że też nie wypadam z roli ;) Mikołajki, Gwiazdkę - najcudowniejszy czas :) Urodziny i inne rocznice :)
Mój mąż jest na tyle Romantyczny, że nadal, co roku mimo, że już dawno jesteśmy po Ślubie dostaję prezent z okazji Rocznicy Zaręczyn hahaha

A jeżeli chodzi o Walentynki i w ogóle jakieś okazję do świętowania to ja jestem bardzo niestandardową kobieta. Kwiaty... Hmm w ogóle mnie nie rajcują i nigdy nie rajcowaly. No może raz. Jak byłam na Wojtka zła a on przyszedł z własnoręcznie zebranym bukietem, wyjścia do knajpek? Non stop wychodzimy, wino? Haha weekendy tylko z różowym. Czas spędzony razem? Jezus czasami mi się wydaje że my dla odmiany powinniśmy nie spędzać ze sobą czasu [emoji6]
Za to uwielbiam takie niestandardowe rzeczy. Plakat z moim Edziem Nortonem -mam do tej pory, choć na nowym mieszkaniu jeszcze nie powieszony. List miłosny , cudowny- czasy studenckie W nie miał kasy na prezent [emoji6] a jest wart miliona prezentów dla mnie dobrej pory. Itd itd...
A w te Walentynki najważniejszym dla nas prezentem będzie owulacja [emoji23][emoji6] obyśmy dobrze ten czas wykorzystali
O tak! Nie zapomnę tych wszystkich bukiecików :D Potrafił na szaber wyskoczyć aby tylko najpiękniejsze zerwać :) A teraz rośnie razem ze mną i chyba nie ma siły na skoki przez płot haha

A ja mam nowy objaw pięknie układające się włosy i lśnią jak psu... [emoji23] [emoji23] [emoji23]
A ja tak na nie liczyłam a mam okropne :/ W ogóle się nie układają. Mam nadzieję, że to się jeszcze zmieni :/

A co to dyktonosz ? Jakas nowosc ? [emoji23] kocham twoj słownik [emoji23][emoji3059]
Przyda się po porodzie bo wtedy cyc twardy jak dykta się robi hahahaha
 
Dobra dodaje.. ale jak @ przyjdzie to jestem mistrzem oszukancow.. zdjecie z teraz.. czyli 4 h po czyli niewazny.. patrzcie i szukajcie ;D
 

Załączniki

  • 809A9C30-747C-4BBF-92FB-EDEE0806FC94.png
    809A9C30-747C-4BBF-92FB-EDEE0806FC94.png
    410 KB · Wyświetleń: 85
Aktualnie Remigiusz Mróz "Nieodnaleziona" :) zapowiada się dobrze. Ogólnie uwielbiam thrillery psychologiczne, tego autora to akurat moja pierwsza książka, więc zobaczymy :) ale uwiel iam Sebastiana Fitzka i B. A. Paris ❤🙂
Oj ja tez lubie thrillery psychologiczne. Polecam „pacjentkę” bardzo mnie wciągnęła, a B.A. Paris wszystkie uwielbiam
 
reklama
Do góry