reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
Też tak myślę Kochana! Zobaczysz wszystko bedzie dobrze [emoji7][emoji7][emoji7]
Dziękuję kochana! [emoji3590][emoji3590][emoji3590] Postanowiłam, że od dziś koniec zamartwiania. Będę cierpliwie czekać aż maleństwo podrośnie i będę mogła je zobaczyć na USG. Koniec wymyslania, że będzie coś nie tak. Na pewno będzie dobrze. Koniec marudzenia!
 
w koncu pozytywne nastawienie!!! kochana! to nie jest tak, ze jak beta bedzie miala rowny 1000 to juz pojawia sie pecherzyk wiec w ogole nie masz sie czym martwic!!!! jestem przekonana, ze przy tak ladnie rosnacej ksiazkowo becie za kilka dni bedzie juz piekny bobas na usg. Duzo zalezy tez od samego sprzetu... moja ginka przyjmuje w 3 miejscach, jedno 10km ode mnie a 2 pozostale 50km. i powiem Ci, ze bylam u niej tu i tu. i sprzet, ktorego uzywa tu kolo nas nie jest najstarszy ale porownujac z tym drugim, to przezytek. avatar ktory mam ustawiony to zdjecie z 10tyg ciazy wiec dzidziusia pieknie widac, a tu gdzie ja do niej chodze to ledwo ksztalty idzie zauwazyc na zdjeciu z 16tyg.
ciesze sie bardzo, ze koniec wymyslania, piekny czas przed Toba ❤ ciesz sie nim, zwlaszcza jesli masz dobre samopoczucie mamusiu!!!
Kochana DZIĘKUJĘ❤️❤️❤️ Jesteście cudowne dziewczyny serio, co ja bym bez Was zrobiła. Zwariowała 😂🤷🏼‍♀️ Dziś już dobrze psychicznie się czuję 😊 Zaraz zjem pyszne śniadanie i jedziemy na zakupy po biustonosz 😂
 
Właśnie ja mam takie same plany. Jedziemy do Bydzi na zakupy. Także będę szukać dytkonosza no z obecnego mi cyce wypływają [emoji23][emoji23][emoji23] później pójdziemy na jakiś zajebisty obiad, a wieczorem spotkamy się że znajomymi którzy załatwili sobie babcię do młodego i chcą się wyrwać z chaty [emoji23][emoji23][emoji23]
Jak się dziś czujecie i co macie w planach? My jakieś super śniadanie na mieście a potem zakupy [emoji4] Niestety trzeba kupić jakiś przejściowy biustonosz [emoji23]
 
Noo, ma chłop talent[emoji106]
Czesc z rana :)
W. właśnie zrobil mi kawke a ja ogarniam sie bo diagnostyka tylko do 12.00
Kolacyjka wyszla fajnie, przejadlam sie.
Później masaz i przespalam cala noc.

W. zaczal mowic na siebie zapladniacz :D :D przez to ze co miesiac zachodze w ciaze....
 
Pokazuj ten test, ale już tutaj!!! [emoji7][emoji7]
Kochane testowalam dzis.. niestety biel :( z reszta zastanawialam sie czy testowac wgl ale skoro czasami dziewczyny nic nie czuja ze moga byc w ciazy to zaryzykowalam. Widac mini cien ale juz w nie nie wierze, bo to zwyczajnie kreski fabryczne [emoji2372] Piekna dzis pogoda wiec z moim chcemy ja jakos wykorzystac. Jeszcze nie wiemy jak [emoji23]
 
reklama
Do góry