reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Sprzedam uniwersalny wózek głęboko-spacerowy posiada lekką aluminiową konstrukcję. W wyposażeniu znajduje się spacerówka, nosidło dla noworodka, osłona na nóżki pasująca na wózek w wersji głębokiej i spacerowej oraz torba pielęgnacyjna.
Funkcje podwozia:- miękka amortyzacja na sprężynach- duże pompowane koła - zespolone hamulce na obie osie- przekładana rączka z regulacją wysokości- regulacja podnóżka- pojemny kosz na zakupy
Funkcje gondoli i siedziska:- duże nosidełko dla niemowlaka z dodatkową budką oraz z możliwością usunięcia usztywnienia i wykorzystania go jako ocieplacza na zimę- odpinany tył budki zabezpieczony moskitierą- wielostopniowa regulacja pochylenia oparcia- pasy bezpieczeństwa z nakładkami- okienko wentylacyjne- elementy odblaskowe.

Wózek w stanie bardzo dobrym, używany tylko przez jedno dziecko.

CENA 160E do negocjacji
( mogę dorzucić w cenie do wózka bramkę na schody i zapasową dentkę)
kontakt na priv albo na gg 9423209 wwwwwwwwww

Lokalizacja Dublin , możliwość dowozu.
 
Ostatnia edycja:
NOSIDELKO.jpg

Sprzedam nosidelko renomowanej firmy babybjorn.Nosidelko do 11 kg.Dwie pozycje noszenia dzieka,przodem i tylem.Latwo odpinane pasy umozliwiajace wyciagniecie dziecka.
Cena 40 euro Mozliwa przesylka za dodatkowa oplata 7 euro.
 
reklama
czesc

Mam do sprzedania kilka rzeczy z tym że sprawa wygląda tak że niektóre rzeczy mogę oddać juz teraz, a niektóre można sobie u mnie zarezerwowac i odebrać w sierpniu. A to dlatego ze wyprowadzam sie na dobre do Polski i do tego czasu bede z nich korzystać. Chciałam juz teraz ogłosić czego będę chciał sie pozbyć, bo wiem ze potrzeba troche czasu zeby posprzedawać to wszystko. Brać tego do domu nie mam zamiaru, a lepiej jak poszukam kupca już teraz i przynajmniej będę wiedziała ze sprzedam wszystko przed wyjazdem. Więc jeżeli komuś nie będzie przeszkadzało ze dostanie cos dopiero w sierpniu i zdecyduje ze chciałby kupić ode mnie jakąs rzecz to prosze o kontakt gg5410450 lub priv.

Rzeczy do sprzedania teraz:

1. Graco fotelik samochodowy (nosidełko) 0-13kg w bardzo dobrym stanie. Cena 10 euro




2. Sterylizator firmy Avent w bardzo dobrym stanie. Regularnie odkamieniany. Dołączona miarka i instrukcja obsługi.
Sterylizuje 6 butelek w 8 minut. Cena 15 euro







Rzeczy do zarezerwowania i odbioru w sierpniu:

1. Przewijak z dwoma pakownymi półkami. Bardzo stabilny i pojemny. Cena 50 euro







2. Huśtawka 3w1 Fisher Price z melodyjkami łączy w sobie aż 3 funkcje: huśtawka i leżaczek dla najmłodszych i bujaczek dla starszych dzieci. Rewelacyjna i funkcjonalna. Cena 30 euro ZAREZERWOWANA








3. Wanienka której wielką zaletą jest to że jest głęboka i dziecko kąpiąc sie w niej i pluskając nózkami nie rozlewa wody. Cena 10 euro





kontakt gg5410450 lub priv

dzieki
 
Ostatnia edycja:
Do góry