reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Witam dziewczyny poszukuje pomalu odziezy na dziewczynke wiek 3-4latka mowie ze pomalu bo coreczka ma dopiero 20 miesiecy ma duzo juz na 2-3latka ale jakby sie cos fajnego trafilo to moge jakos sie dogadac? takze interesuja mnie zabawki ale tak lalki dzidziusie, klocki lego tylko tym malutka sie bawi...mam nadzieje ze mi pomoze ktoras z was.? moj kontakt email: margaritkaa21@wp.pl oraz gg.6883231 pozdrawiam
 
reklama
Sprzedam nosidelko renomowanej szwedzkiej firmy baby bjorn.
Nosidelko od 3,5 kg do 11kg. Regulowana dlugosc, nosidelko rosnie wraz z dzieckiem.Fantastyczne zapecia umozliwiajace wlozenie dziecka na lezaco lub w pozycji stojacej samodzielnie.Mozliwosc noszenia dziecka tylem badz przodem.
NAjbezpieczniejsze nosidelko na rynku!!!

BABYBJÖRN Baby Carrier Original Classic - The classic original

Cena 40 euro (do sprzedania2 szt)
 
Ostatnia edycja:
sprzedam ubranka dla chłopca, ok 200 sztuk.
rozmiary 6-9-12-18
możliwość obejrzenia ciuszków u mnie.
 
Sprzedam podwojny wozek I candy peach.Wozek dla bliznit badz dzieci rok po roku.
Wiecej informacji na PM
P1060349.jpgP1060354.jpgP1060353.jpg


SPRZEDANY :-)
 
Ostatnia edycja:
hej
poszukuje bramki szerokiej zabezpieczajacej na schody.

sprzedam:
-summer infant 3stage seat (malo uzywany, urwane skrzydelka przy pszczolce-efekt przeprowadzki :( ) 40e
-wanienke fp aquarium centre - 20e
-krzeselko do kapieli - bath seat (uzyte kilka razy) 10e
-wozek graco stylus (spacerowka, folia, spiworek na nozki, nosidelko/fotelik do 13kg, torba) 80e

wiecej info na priv
*ceny do malej negocjacji

siedzisko.GIFdo kapieli.jpgfisher-price-aquarium.jpg
 
hej
poszukuje bramki szerokiej zabezpieczajacej na schody.

sprzedam:
-summer infant 3stage seat (malo uzywany, urwane skrzydelka przy pszczolce-efekt przeprowadzki :( ) 40e
-wanienke fp aquarium centre - 20e

-krzeselko do kapieli - bath seat (uzyte kilka razy) 10e
-wozek graco stylus (spacerowka, folia, spiworek na nozki, nosidelko/fotelik do 13kg, torba) 80e

wiecej info na priv
*ceny do malej negocjacji

Zobacz załącznik 359496Zobacz załącznik 359497Zobacz załącznik 359498


Hejka. Mam bramke wysylam Ci priva :)
 
Cześć szukam chuśtawek ogrodowych takich w kąplecie z drabinkami taki mały plac zabaw najlepiej drewnianiany i bieżni elektrycznej najlepiej żeby było w załączniku do biegania:)
 
reklama
Do góry