reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

odświeżam ;-)
Buy and Sell Used and Second Hand Items in Ireland - Adverts.ie
Zobacz załącznik 337852
i taka zabawka na sprzedaż tylko brak czerwonej trąbki co nie ujmuje nic zabawce, zabawka ma trzy różne tryby grania. dziecko samo może komponować muzykę( jest bębenek, pianinko, trąbki, gitara) małpka w trakcie grania muzyki tańczy. zabawka aktywuje się bo dotknięciu maty lub jednego z instrumentów :tak: 15 euro

Ja chce, ja chce...jeśli aktualne:tak:
 
reklama
Mam do sprzedania całą walizkę ubranek dla chłopca około 150 sztuk od 0-4 miesiąca wszystkie są firmowe typu next h&m samych spodenek dzinsowych sztruksowych z 30 sztuk kurteczki z nexta bluzeczki, bluzy, kompleciki adidaski z adidasa i sandałki nexta,ubranka są śliczne z racji tego że lubię kupować i jest to tylko niewielka część rzeczy które miał mój bobas niekture są nie noszone zainteresowane dziewczyny kupnem całości prosze o priwa:) dodam gratis nosidełko nowe w kolorze pomarańczowym:)
PONAWIAM OGŁOSZENIE:)Kilka z tych rzeczy jest na 6 miesięcy np. kurteczki z nexta i adidaski :)
 
Mam do sprzedania dwa rożki i jeden śpiworek. Jeden rożek jest usztywniany, idealny do opatulenia niemowlaczka, drugi bez usztywnienia ( nowy, nieużywany ) Śpiworek ocieplany, jest super, maluszek w nocy nie marznie. Cena za rożek usztywniany 8 euro, rożek miękki 5 euro i śpiworek 8 euro.
DSC_1064.jpg

Dorota, rożek usztywniany trzeci, w misie i pszczółki.
 
Sprzedam gondolę CAPAZO PRO firmy JANE.

Nowoczesna gondola została wyposażona w wielopoziomowy, regulowany zagłówek, rączkę do przenoszenia, system wentylacji, pozytywkę z 3 melodyjkami oraz moskitierę. W gondoli tej można w bezpieczny sposób przewozić niemowlę nie tylko w wózku, ale również w samochodzie na tylnej kanapie (dołączam specjalne klamry do mocowania).
Gondola posiada system mocowania PRO FIX kompatybilny z wózkami CARRERA PRO, SOLO, CARRERA ANIVERSARIO, NOMAD oraz SLALOM PRO.

Więcej informacji na priva.
 

Załączniki

  • IMG_7686.jpg
    IMG_7686.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 21
  • IMG_7688.jpg
    IMG_7688.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 23
  • IMG_7687.jpg
    IMG_7687.jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 24
Odsprzedam:
1. Vtech grow'n go ride on, czyli 3 w 1, samochodzik, bujak i grajacy komputer. Nowe baterie dopiero co wlozone. Stan b.dobry - 15 euro
2. Fisher Price learning puppy - spiewajacy/grajacy piesek w wersji angielskiej Stan b.dobry - 15 euro

Poszukuje:
1. ubran dla chlopca wiek 4-5 lub 5-6 lat - odkupie jesli beda w dobrym stanie


Oddam:
1. Zielony nocnik z Ikeii w stanie idealnym
2. Komplet poscieli do lozka dzieciecego (komplet w kolorze rozowym) tzw. cot bed



rideOn.jpgpiesek.jpg
 
Ostatnia edycja:
Hej mam na sprzedaż karuzelę do łóżeczka taka jak ta http://**********/product_images/2532_1.jpg za 12 e <sprzedane i autko my first car
F03638_M.jpg
za 20 eSPRZEDANE
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry