reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Mam do sprzedania całą walizkę ubranek dla chłopca około 150 sztuk od 0-4 miesiąca wszystkie są firmowe typu next h&m samych spodenek dzinsowych sztruksowych z 30 sztuk kurteczki z nexta bluzeczki, bluzy, kompleciki adidaski z adidasa i sandałki nexta,ubranka są śliczne z racji tego że lubię kupować i jest to tylko niewielka część rzeczy które miał mój bobas niekture są nie noszone zainteresowane dziewczyny kupnem całości prosze o priwa:) dodam gratis nosidełko nowe w kolorze pomarańczowym:)
 
reklama
dzieki Pauletta, wlasnie tez zakupilam ten rowerek

poszukuje teraz ciuszkow dla dziewczynki 0-18 m-cy, moja znajoma bedzie miala blizniaki wiec zbieram dla niej, jesli ktos ma do sprzedania (body, koszulki, spodnie,itp.itd) ,najlepiej z Galway to chetnie odkupie
 
Piekne dekoracje z szydelka na wielkanoc koszyczki, jaja, kury, na stol i na okno, aniolki podziekowania na komunie z szydelka i z gipsu, dekoracje na stol, 0877818376 ANIOLKI.jpgKOMPLET BIALY.jpgP1311336.jpg
 
Mam do sprzedania dwa rożki i jeden śpiworek. Jeden rożek jest usztywniany, idealny do opatulenia niemowlaczka, drugi bez usztywnienia ( nowy, nieużywany ) Śpiworek ocieplany, jest super, maluszek w nocy nie marznie. Cena za rożek usztywniany 8 euro, rożek miękki 5 euro i śpiworek 8 euro
DSC_1064.jpg
 
reklama
Mam do sprzedania łóżeczko (dwa poziomy,120/60),wygodny materac Vyssa Vinka (grubość 10cm) i dwa ochraniacze na łóżeczko,wszystko firmy Ikea. Stan bardzo dobry. Cena 70e, kontakt i ewentualne zdjęcia na priv :-)
 
Do góry