reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Sprzedam fotelik samochodowy Britax First Class Plus.Fotelik jest od urodzenia do 4 lat (0-18kg) Mozliwosc montowania tylem do kierunku jazdy,posida specjalna wkladke dla niemowlat.Fotelik rozklada sie do spania.Jest w bardzo dobrym stanie.

wiecej info na priv
 
reklama
Hej Dziewczyny
mam pare rzeczy do sprzedania, jakby , ktoras z was byla zainteresowana lub moze jacys Wasi znojomi to czekam na priva :)
wstawiam linka z moimi ogloszeniami ze strony internetowej, bo troszke tego sie nazbieralo :)

user shes to ja :)

zapraszam tutaj
 
Mam do sprzedania chodzik dla dziecka,stan idealny. Mnóstwo zabawek,melodyjki,światełka. Dziecko nie będzie się w nim nudzić. Siedzisko obraca się wokół własnej osi co pozwala dziecku bawić się wszystkimi zabawkami. Cena:40 euro






Oraz sprzedam wielofunkcyjną zabawkę CHICCO, dla dziecka od 3 do 18 miesiąca życia.

Dziecko może bawić się zestawem gimnastycznym leżąc w dwóch pozycjach: na plecach lub na brzuchu. W pozycji na plecach uwaga dziecka przyciągana jest przez światełka, dźwięki i kolory. Niemowlak w tej pozycji ćwiczy koordynację stóp i rąk. Leżąc na brzuchu dziecko może bawić się elektronicznym panelem ćwicząc mięśnie pleców i szyi. Dodatkowo górny panel centrum można zamontować na ramie łóżeczka dziecięcego.Cena: 20 euro


Jestem z Galway, mój tel.: 0857536627





 
Sprzedam:

-łóżeczko drewniane, trzy poziomy, opuszczany bok + materac + dwie zmiany poscieli i wypelnienie
- łóżeczko turystyczne graco(niebiesko-brazowe), dwa poziomy, nakladka na łóżeczko tak ze mozna dzieciatko spokojnie przebrac + materac + posciel
- chodzik
- lezaczek-bouncerek
- pchacz (balkonik) z mozliwoscia blokady i odczepienia gornego grajacego panela

Zainteresowanym przesle zdjecia na email

Mam jeszcze troche ciuszkow dla maluszka(ceny indywidualne po najechaniu na zdjecie lub wszystkie razem za 30e )
 

Załączniki

  • t-shirty coccodrillo rozm. 68- 5e.jpg
    t-shirty coccodrillo rozm. 68- 5e.jpg
    9,8 KB · Wyświetleń: 46
  • spodnie nike 3-6m, 5e.jpg
    spodnie nike 3-6m, 5e.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 63
  • bluza coccodrillo rozm. 3-6m, 5e.jpg
    bluza coccodrillo rozm. 3-6m, 5e.jpg
    10,3 KB · Wyświetleń: 41
  • koszula next rozm. 3-6 m - 5 e.jpg
    koszula next rozm. 3-6 m - 5 e.jpg
    7,9 KB · Wyświetleń: 38
  • dresik z pl, rozm. 3-6 - 6e.jpg
    dresik z pl, rozm. 3-6 - 6e.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 35
  • czapeczki dla niemowlaczka 15 szt. - 15e.jpg
    czapeczki dla niemowlaczka 15 szt. - 15e.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 39
  • dresik z pl - rozm. 68 - 8e.jpg
    dresik z pl - rozm. 68 - 8e.jpg
    10 KB · Wyświetleń: 36
  • cieplutki dwustronny komplet z pl, kurtka z kapturem i spodnie na szelkach, rozm. 62 - 10e.jpg
    cieplutki dwustronny komplet z pl, kurtka z kapturem i spodnie na szelkach, rozm. 62 - 10e.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 39
Ostatnia edycja:
Mam do sprzedania dwa rożki i jeden śpiworek. Jeden rożek jest usztywniany, idealny do opatulenia niemowlaczka, drugi bez usztywnienia ( nowy, nieużywany ) Śpiworek ocieplany, jest super, maluszek w nocy nie marznie. Cena za rożek usztywniany 8 euro, rożek miękki 5 euro i śpiworek 8 euro
Zobacz załącznik 336240
 
Do sprzedania w limerickja 004.jpgja 001.jpgja 002.jpg ekspres do kawy prawie nie uzywany 30 euro,solarium do twarzy 30 euro ,zestaw do odsluchu serduszka dzidzi w brzuszku 20 euro
 
reklama
Monitor do sluchania dzidziusia w brzuszku, mozliwosc nadrania. Posluchaj jak twoje malenstwo sie rusza i bije mu serce, Bateria w cenie, w pudelku cena 20 euro, north dublin- mozliwosc dowozu,

2 Ubrankado chrztu dla chlopca 1. piekny bialy fraczek, muszka, kamizelka, koszula plus czapka gratis cena 30euro w sklepie 60e.
2. Polarkowe ubranko z czapka sniezno biale NOWE moze sluzyc tez jako ubranko wyjsciowe tylko 15 euro. Sliczne

zdjecia na maila

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry