reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
ktos tu pisal o sukni slubnej, a ja w sumie zapomnialam, ze moja sukienka wciaz wisi w Polsce. Wiec gdyby ktoras planowala tutaj slub i chciala kupic, to wysle fotki na priv. Jest w rozmiarze 36-38, gorset ze spodnica, szyta na miare, w kolorze champagne z wiazanym trenem, welonem, rekawiczkami do lokci, z pieknymi haftami.
 
Heja
Dzis wdrapałam sie na strych posegregowac ciuszki Oliviera chyba z 10 worów, zajeło mi to godzine ale dalam rady:)
Wiec chce sprzedac po kilkanascie par body, z krótkim i długim rekawkiem, spodni, koszulek , bluz, sweterków, spodni, śpiochów, 2 śpiworki do spania. 4 ocieplane pajace, na zameczek na chlodne dni, skarpetek, rajstop, czapeczek, buciczków praktycznie wszystko do ubioru chłopca od stóp do głów, od urodzenia do 12 miesiecy. Do tego kocyki, pieluchy tetrowe(20sztuk). Cena tak mysle z 50 euro jest tego mnóstwo i w dobrym stanie.
Mam tez poduche(rogalik)do karmienia wygodna i do ułozenia maluszka w niej.
Nosidełko na plecy dla rodziców do noszenia swoich pociech.
Taki duzy dmuchany basenik dla dzieci który sie wypełania kulkami..
Mam tez 2 siedzonka nosidelka, dla maluszków, jeden Graco a drugi nie wiem co je oddam za free.
To chyba na tyle:)
Piszcie na priva:)
 
Ostatnia edycja:
Witam ponawiam oferte chce kilka rzeczy sprzedac jakby któras byla chetna piszcie na priv:
-elektryczna odciagarke do mleka Medel
-zabawke fisher price słonik grajacy z klockami do ciągniecia
-wózek z Polski bardzo fajny spacerówka(kolor czarno brązowy)Peg Perego, zwrotny lekki, pakowny dobrze mi służył(w dobrym stanie).
-stolik i krzesełko z narzędziami dla malego majsterkowicza
-lokówka do włosów nowa nie uzywana
- śiwecace w nocy postaci na ściane z motywu Kubusia Puchatka
-steper do ćwiczen http://www.uksportimports.com/catal...ducts_id=2248&cPath=2&utm_source=affiliate_af
 

Załączniki

  • DSCN0639naklejki..jpg
    DSCN0639naklejki..jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 31
  • DSCN0640lokowka..jpg
    DSCN0640lokowka..jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 29
  • 101_2641.jpg
    101_2641.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 39
  • 101_2640.jpg
    101_2640.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 41
  • 101_2639.jpg
    101_2639.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 33
  • 101_2634.jpg
    101_2634.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 38
  • 101_2633.jpg
    101_2633.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 28
Kamcia-szkoda, że mieszkasz tak daleko...szukam właśnie takiego rowerka :(
Ja z Dublina-mam na sprzedaż
Kosz na Pieluszki, w kartonie, z 4 kasetami, nowy, niestety mam za mały pokój -10E
oraz Mata 35E -jak nowa, rozpakowana do zdjęcia, za późno ją dostaliśmy. Jeśli jest jakaś mamusia zdecydowana to zapraszam, możemy ponegocjować cenę...
mój tel. 0876389556
 

Załączniki

  • 31CSU7MIISL._SL500_AA300_[1].jpg
    31CSU7MIISL._SL500_AA300_[1].jpg
    6,2 KB · Wyświetleń: 26
  • ProductImageTemplate[3].jpg
    ProductImageTemplate[3].jpg
    32 KB · Wyświetleń: 40
reklama
Do góry