reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

w sprawie mojej sukni slubnej zapomnialam podac rozmiar a potrzebuje w rozmiarze 36/38 jak ktoras z was ma to czekam na info
 
reklama
HEJ Dziewczyny mam do sprzedania ubranka
dla dziewczynki śpioszki, pajacyki bawełniane i welurowe, body, koszulki, na roz. 0-6mies.
dla chłopca UBRANKA letnie rampersy, podkoszulki, krótkie spodeni i ogrodniczki po kilka sztuk na roz. 3-6 mies.
dla dziewczynki ok. 60 szt. różnych ubrań naprawde fajne na wiek 4-5 lat

Jeżeli ktoś jest zainteresowany zdjęcia i ceny wyśle

Moj numer 0877 81 83 76 jeżeli chodzi o dublin północny moge dostarczyć
 
Sprzedam
ROVER 200, 00', 1.1
Auto sprawne, czyste, zadbane. NCT do 03.2012. Niskie oplaty
Cena 900€ DSC01044.jpg
 
ze wzgledu na zainteresowanie dodaje zdjecia i cena to 50 euro. 6 czapek, 10 podkoszulek, 8 spódniczek, 2 swetry, dres, 6 spodni, 4 spodnie dresowe, 10 bluzeczek, 2 koszule, 2 sukienki, szlafrok, 2 kurtki nieboeska mocno zuzyta, zielona bardzo dobry stan, biała kamizelka plamka po dlugopisie rozowym,moze zejdzie. dzieki
 

Załączniki

  • ubranka 008.jpg
    ubranka 008.jpg
    31,3 KB · Wyświetleń: 78
  • ubranka 004.jpg
    ubranka 004.jpg
    42,5 KB · Wyświetleń: 72
  • ubranka 001.jpg
    ubranka 001.jpg
    36,6 KB · Wyświetleń: 59
  • ubranka 007.jpg
    ubranka 007.jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 57
  • ubranka 002.jpg
    ubranka 002.jpg
    36,6 KB · Wyświetleń: 63
  • ubranka 011.jpg
    ubranka 011.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 57
  • ubranka 010.jpg
    ubranka 010.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 64
  • ubranka 012.jpg
    ubranka 012.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 51
  • ubranka 009.jpg
    ubranka 009.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 59
  • ubranka 005.jpg
    ubranka 005.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 51
Hej Dziewczyny!!! Przypominam sie ;) !!
Mam do odsprzedania sukienke okazyjna ;) (gorset + spudnica).
Mialam ja ubrana na swoich poprawinach przez zaledwie kilka godzin.
Wiec suknia jak nowa. Rozm 36-38.
Jestem z clifden do galway moge dostarczyc ;)
Zobacz załącznik 243492
niestety z polski zapomnialam zabrac tego szala i doczepianych roz ale moge zawsze doslac je poczta bo lece 20 maja
Zalezy mi na sprzedarzy!!!
Moge wyslac wiecej fotek;)

dzieki
 
przypominam ,ze na sprzedaz mata edukacyjna,hustawka graco z lezaczkiem i melodyjkami i wozek graco quatro the lux ze wszystkimi dodatkami(baza do samochodu,fotelikiem i spiworkiem na zime)
 
Dziewczyny czas sprzedawac majdan.....wybywam do polski na zawsze forever :) hurrra
bede miala tysiace rzeczy do sprzedania i tysiace do oddania.........
nie mam pojecia jak sie zorganizuje
dzisiaj juz wystawiam rowerek smart trike dla dziewczynki uzywany jednak bardzomalo taki:
46-3672806SPA70UC495115M.jpg

40E

oraz robot kuchenny kenwood sokowirowka mieli miesza wyrabia ubija itp.itd wszystko wszystko bardzo wielefunkcyjny podobny do tego oryginalna fota pozniej

58-4228785SPA72UC605040M.jpg


40 E

Mam autko z schrzaniona skrzynia biegow alfa romeo 156 t spark -1999 cena 700 do negocjacji do sprzedazy na gwalt

i ksiazki i komody i komputer masakra jakas zorganizuje sie wystawie wszystko
 
reklama
3razyM-masz moze jakas komode co najmniej metrowej dlugosci?(potrzebuje pod akwarium..)
Qrcze ja te bym wziela rowerek np.ale dopiero za 2tyg cos ruszy z sianem:wściekła/y::sorry2:
 
Do góry