reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Marta- ok. No to deal!!

Barmanko- samochodzik napewno nie nadaje sie dla rocznego dzieciaczka. Zbyt skomplikowany. POzatym Marta juz Cie ubiegla :tak:

A reczniczki- foto- bardzo prosze. Zdjecie opakowania bo wszytskie sa zapakowane fabrycznie. Ale widac jak wyglada.
 

Załączniki

  • recznik.jpg
    recznik.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 31
reklama
Misia to w takim razie nie będę Ci blokować pieniążków:sorry2:Ja się do Galway nie wybieram,raczej nikt z tamtych okolic w pobliże Dublina też nie więc nie będę miała jak odebrać helikopterka ani podać kasę w najbliższym czasie:no:Trudno,sprzedaj,jeśli ktoś zechce,ja może następnym razem:sorry2:
 
Do dziewuszek z Galway.Orientujecie sie moe czy w tym sklepie polskim Olivier maja tez lozeczka turystyczne?
 
gastone-raczej nie:no:chyba ze uzywane, w komisie bo nowych nie widzialam.To ich stronka tak na przyszlosc
Baby Shop Olivier
edit: zajrzalam na stronke i widze ze jest uzywane graco-turystyczne..Ale pewnie chcesz nowe..
 
Ostatnia edycja:
Didi w sumie Oli stwierdzil ze jesce chce ja używac:)
Chce sprzedać taka rzecz w dobrym stannie dołączam kilka gier..
Oli sie super tym bawil, sam z ta konsola, lub w polaczeniu z tv bardzo rozwojowa zabawka.
Chce mu kupic kolejny model z jego ulubionymi bajkowymi grami dlatego sprzedaje ten.
Chetni piszcie na priva
V.Smile Baby&#153 Infant Development System - 80-069000 - VTechkids.com
 
gastone-raczej nie:no:chyba ze uzywane, w komisie bo nowych nie widzialam.To ich stronka tak na przyszlosc
Baby Shop Olivier
edit: zajrzalam na stronke i widze ze jest uzywane graco-turystyczne..Ale pewnie chcesz nowe..

A nie ja chce nowe oczywiscie.A stronke znam,nawet posciel zamowilam i bede ja wlasnie odbierac.A lozeczko tak zapytalam,bomoe czasem atrakcyjne ceny sa.Ale zamowie na ebayu jak zwykle hi no ipotrzeuje 2X

Kamcia stronka nie dziala..
 
reklama
Do góry