reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

heja mam do sprzedania lezaczek-bujak chicco :)
 

Załączniki

  • Bez
    Bez
    54,2 KB · Wyświetleń: 76
reklama
SZUKAMY WSZELKIEGO RODZAJU GADŻETÓW DLA DZIDZI!!!!!!!!!!!!!!!! JESTEM Z LIMERICK ALE MAMY AUTO WIĘC JAK WARTO PO COŚ SIĘ RUSZYĆ TO NIE MA PROBLEMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No to ja mam fajny gadzet for sale :-) Hustawka Fisher Price 3 w 1- lezaczek, hustawka, krzeselko... Malo uzywana, nie jest zniszczona, po 1 dziecku... Cena 60€ do malej negocjacji ;-)
Co do odbioru, to tez sie jakos mozemy dogadac
 
Moje wczesniejsze ogloszenie nieaktualne...sprzedane wszystko :)
A teraz mam do sprzedania:
krzesełko do karmienia graco :
E08528_M.jpg

mata edukacyjna:
D04896_S.jpg

i taki oto kopaczek :
3472075A59IFN105772M.jpg


Cena za wszystko : 50 E
 
Szukam spacerowki- najwazniejsze zeby mozna ja bylo zlozyc i rozlozyc za pomoca jednej reki! Lekka, skladana jak parasolka. Mozliwosc rozlozenia do pozycji lezacej. Jak ktos ma to poprosze sie ujawnic! :)
 
Szukam spacerowki- najwazniejsze zeby mozna ja bylo zlozyc i rozlozyc za pomoca jednej reki! Lekka, skladana jak parasolka. Mozliwosc rozlozenia do pozycji lezacej. Jak ktos ma to poprosze sie ujawnic! :)

Misia może moja ci sie nada jest dwie strony wczesniej:-)Julia jezdzila nia poł roku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Misia napisałam ci e-maila odnośnie mojej spacerówki, jednak wydaje mi się, że ta od Martuśki będzie dużo lżejsza :tak:

Ja osobiście mam taką spacerówkę, jest leciusieńka i zgrabna. Dokupiłam tylko folie za którą zapłaciłam 16euro. A wózek był wtedy w promocji za 29.99euro
G00125_L..jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry