reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

SPRZEDAM GRACO DUO STADIUM- kolor identyczny jak na zdjęciu, stan bdb, cena 90 euro
10h3cp0.jpg
 
reklama
Witam ponawiam oferte chce kilka rzeczy sprzedac jakby któras byla chetna piszcie na priv:
-elektryczna odciagarke do mleka Medel
-osłone do łożka żeby dziecko nie spadło(nowe)
-zabawke fisher price słonik grajacy z klockami do ciągniecia
-wózek z Polski bardzo fajny spacerówka(kolor czarno brązowy)Peg Perego, zwrotny lekki, pakowny dobrze mi służył(w dobrym stanie).
-stolik i krzesełko z narzadziami dla malego majsterkowicza
-baby walker Vtech

A takze steper Body Sculpture BE-7200HKGU Elliptical Trainer Body Sculpture BE-7200HKGU Elliptical Trainer, quality magnetic elliptical cross trainer - £279.95 : UK Sport Imports, established importer of quality sporting equipment
 

Załączniki

  • 101_2640.jpg
    101_2640.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 36
  • 101_2641.jpg
    101_2641.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 30
  • 101_2639.jpg
    101_2639.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 26
  • 101_2635popawka.jpg
    101_2635popawka.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 24
  • 101_2634.jpg
    101_2634.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 29
  • 101_2632.jpg
    101_2632.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 26
  • 101_2633.jpg
    101_2633.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 23
haha jak milo!myslalam ze najpierw dasz mi znac ze sprzedajesz kolyske ode mnie zebym mogla ja odzyskac ale trudno!

a ja oddam za paczke pampersikow troche ciuszkow dla malej damy(0-3 i troche 3-6).
pozdrawiam

kolezanko ja ta kolyske odkupilam od ciebie i ci za nia zaplacilam,wiec nie musze do ciebie sie zglaszac z prosba o pozwolenie na jej sprzedaz!!! nie mieszaj juz wiecej na forum
 
HEJ mamunie mam na sprzedasz koszyk różowo biały z stojakiem cena 30€ :tak: :tak:wanienkę za 5€ :tak:oraz ciuszki, czapeczki ,buciki itd .dla dziewczynki od 0-6 miesięcy dwa duże wory za 60€ :tak::tak:zainteresowanych zapraszam na pv.. pa
 
zestaw%202-w1.jpg

sprzedam quinny speedi sx jak na zdjeciu spacerowka, gondola plus adaptery, folia przeciwdeszczowa i kocyk ( hmmm gondola nie jest czarna tylko w takim kolorze jak spacerowka a w srodku czerwona :)) widoczne slady uzytkowania
 
Mamo Ady przykro mi ale ja juz zaklepalam ta kolyske :) Kasia chyba zapomniala napisac :) tylko ceny nie podala mi jeszcze albo przeoczylam gdzies Kasia ile za nia??
 
dziewczynki przypominam sie:) mam na sprzedaz kolyske z materacykiem,sterylizator aventa,i..maszynke do strzyzenia psa;D

Mamo Ady przykro mi ale ja juz zaklepalam ta kolyske :) Kasia chyba zapomniala napisac :) tylko ceny nie podala mi jeszcze albo przeoczylam gdzies Kasia ile za nia??
Justysia, no nie badz taka... Ja bylam pierwsza tak oficjalnie:tak: Tyle czasu nikt sie nie interesowal a ja tak kocham kolyski:tak: Poza tym biore tez maszynke dla piesa;-) I jestem jeszcze w stanie wziac ten sterylizator, zeby tylko kolyske dostac!!!
No i ja troche wyzej w ciazy, wiec mam pierwszenstwo:cool2::-D
 
reklama
Eeee no... Ja też jestem chetna na kołyskę :tak::tak::tak:!!! Kasiu limerick, czekamy tylko na cenę! Ty zaproponuj nam swoją, a my Tobie swoją, bo we trzy naraz nie będziemy jej przecież używać :-D:-D:-D
 
Do góry