reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

ja mam:tak::tak: ale jeszcze sie nie nacieszyłam:sorry::sorry: swoja droga polecam,rewelka,moja córcia jest tak przyzwyczajona do karmienia na tym fotelu,ze w innym miejscu nie moze spokojnie sie najesc:sorry::sorry::sorry:
ja to jestem jakas tepa chyba-nie moge sie pomiescic z mala na tym fotelu i nie uzywam a bardzo bym chciala:zawstydzona/y:Dla mnie to on waski takie jakis.A moze ja mam mleczarnie za nisko czy cos:szok::zawstydzona/y:Musze sprobowac np. na poduszcze usiasc bo nie mam pomyslu:no::szok:
Larcia - dzieki za te ciuszki :)
 
reklama
ja to jestem jakas tepa chyba-nie moge sie pomiescic z mala na tym fotelu i nie uzywam a bardzo bym chciala:zawstydzona/y:Dla mnie to on waski takie jakis.A moze ja mam mleczarnie za nisko czy cos:szok::zawstydzona/y:Musze sprobowac np. na poduszcze usiasc bo nie mam pomyslu:no::szok:
)

z ta mleczarnia to sie usmiałam:-D:-D:-D ja opieram sobie reke na oparciu,glowka w zgiecie reki,pod dupcie podusia i jest ok,bo wczesniej jak nie dawalam jej poduszki to waliła nogami o oparcie:-:)-( i tez wydawało mi sie ze za waski jest,ale teraz juz ok:tak::tak::tak:
 
Pauletta dzis maz dzwonil do sklepu i babka mowila ze te za 99 euro fotele jakies wadliwe sa,bardzo duzo zwrotow mieli..
Ja sie zdecydowalama na fotel bujany tradycyjny,duzy,taki ktory posluzy mi jescze wiele lat.Do niego uszyje sobie poduche i bede miala wyjatkowy.
 
To prawda,ze bylo sporo zwrotow tych foteli za 99e. Szczerze zawsze sie zastanawialam co sie z nimi stalo bo moj dziala idealnie i nie mam z nim zadnych problemow....ciekawe...
 
z ta mleczarnia to sie usmiałam:-D:-D:-D ja opieram sobie reke na oparciu,glowka w zgiecie reki,pod dupcie podusia i jest ok,bo wczesniej jak nie dawalam jej poduszki to waliła nogami o oparcie:-:)-( i tez wydawało mi sie ze za waski jest,ale teraz juz ok:tak::tak::tak:
hmm..ja wlasnie nie dam rady oprzec reki na oparciu-jest za wysoko,ale wlasnie kombinuje zeby sobie pod d.. poduche wlozyc bo tak na siedzac bez oparcia ciezkawo mi troche karmic-ciagnie mnie ku dolowi;-)
 
reklama
Sprzedam wózek Scout w b.dobrym stanie, kolor grafitawy+zółty.

Cechy Wózka Dziecięcego Scout BIS:
Przekładana rączka
Regulowana wysokość rączki
Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa
Automatyczna regulacja oparcia
Miękka amortyzacja (możliwość regulacji poziomu twardości zawieszenia)
Duży kosz na zakupy
Nosidło z usztywnionym dnem mogące pełnić funkcję śpiwora
Torba
Barierka do spacerówki pokryta jest folią ochronną niezawierającą ftalanów
Regulowany podnóżek
Pokrowiec na nóżki do spacerówki w komplecie
Rurki chromowane
Tacka do spacerówki
Dodatkowa amortyzacja siedziska - poprawia znacznie komfort jazdy po nierównościach terenu



Dodam do tego fotelik samochodowy Graco 0-13kg oraz leżaczek do kąpieli maluszka ( taki jak w linku tylko kolor niebieski Safety 1st Deluxe Bath Cradle – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores) Cena za całość 60€
Kontakt na priv lub moniakowal@wp.pl
Mam nadzieję że jutro uda mi się dodać zdjęcia
 
Do góry