reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Dziewczyny szukam opiekunki dla 16 m-cy chłopca!
Jutro musimy byc oboje w pracy od 11 do 15 a nasza dotychczasowa pomoc jest w PL. Któras z south Dublin, okolice centrum, rathmines, dublin 4 chciałaby sobie dorobic :sorry:
Synek grzeczny, lubi inne dzieci, gwarantuje brak jakichkolwiek problemów. :-)
Prosze o pomoc;-)
gg8644128
 
witam mam do sprzedania wózeczek firmy inplast model Vibe - cena 50euro. Wózek zakupiony został w marcu (używany sporadycznie w Pl).
wygląda tak VIBE - NOWOCZESNA SPACERÓWKA Z BARIERKĄ I FOLIĄ (733267971) - Aukcje internetowe Allegro, mój jest koloru intense red. Wózek jest dla dzieci do wagi 20kg. stan bardzo dobry

Hej. A moglabys mi przeslac fotki tego wozeczka w realu? Podam maila...beaktaa@wp.pl. I jeszcze pytanko jak sie go sklada. Na plasko czy w formie parasolki? Bo zalezy mi wlasnie zeby zajmowal malo miejsca i byl lekki jako wlasnie wozek przewozowy :)
 
I przypominam co jeszcze mam na sprzedaż;;..koszyk razem z stojakiem(moses basket) dla dziewczynki kolor różowy.40euro używany nie cały miesiąc :tak:rower dla chłopca spajder men3 koła 16 za 35euro :-D ;-)laktator ręczny AVENTU za 10euro :-Dponiżej fotki .Pozdrawiam mój numer.0862232604 Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
 
Witam :-D!!! Przypomina, że mam do sprzedania "fotelik" do karmienia za 10 e, stan idealny, moja Pyza mało go używała, bo woli wszystko w ruchu robić :sorry2:...
 
reklama
Do góry