reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

kobietki sprzedam
chodzik graco CHICCO BABY WALKER SEVENTY – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores identyczny jak w linku.w bardzo dobrym stanie.cena 30e
wozek graco quatro tour de luxe system.caly zestaw z fotelikiem baza do samochodu gondola.stan idealny.cena 100e zainteresowanym przesle fotki na @
podgrzewacz Avent(malo uzywany).cena 20e
sterylizator do butlek(firmy Balance) 20 e
pozdrawiam

Witam :)

Wyslalam wiadomosc na PW. Poprosze o odpowiedz:)

pozdrawiam
 
reklama
witam,
sprzedam
wozek podwojny Cosatto Bro&Sis, uzywany przez dwie dziewczynki z calym wypodazeniem- spiworki, folia, pojemniki trzymajace cieplo butelek;

chodzik taki sam jak sylwia22,
chodzik graco dla chlopca z kierownica na blacie(odczepiana)

toalete-nocnik fisher -price (eyglada jak prawdziwa, spuszcza sie wode, melodyjki,papier tolaetowy)

łozeczko drewniane z materacykiem baby lo

autko-pchacz z kubusia puchatka,

ciuszki na dziewczynke od 6miesiecy do roku, bucki clarcks do chodzika, buciki umi do raczkowania
 
Mam do oddania w dobre rece 2 male sliczne kociaczki (kobietki).
Urodzily sie 26. sierpnia, wiec kolo polowy pazdziernika beda juz gotowe na zamieszkanie u nowej rodziny.
Kotki sa zdrowe, czyste, nie maja pchel!
Jedna jest koloru czarnego a druga rudo-czarno-biala. Obie przepiekne:-)
Matka i kociaczki trzymane tylko w domu.
Zainteresowanym przesle wiecej zdjec na maila.
Ponadto mozna podjechac i zobaczyc kociaczki na zywo w kazdej chwili.
 

Załączniki

  • DSC08606.jpg
    DSC08606.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 38
  • DSC08611.jpg
    DSC08611.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 36
  • DSC08589.jpg
    DSC08589.jpg
    36,3 KB · Wyświetleń: 35
  • DSC08595.jpg
    DSC08595.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 37
Ostatnia edycja:
DZIEWCZYNY JESTEM MAMÁ 2-LETNIEJ DZIEWCZYNKI-BARDZO CHÉTNIE ZAJELA BYM SIE JESZCZE JEDNYM A NAWET DWOMA DZIECIACZKAMI Z MOJEJ OKOLICY :tak:ZUZA JEST POGODNA DZIEWCZYNKA ROZMAWIA PO ANGIELSKU W WIEKSZOSCI ALE NASZCZESCIE ZACZYNA TEZ PO POLSKU-MIESZKAMY W DUBLIN 8 KOLO GINESSA BARDZO PROSZE ZAINTERESOWANE MAMY O KONTAKT NA GG 12437784 :-)I ZAPRASZAMY DO NAS :tak:
 

Załączniki

  • captionit161227I238D36.jpg
    captionit161227I238D36.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 31
Mam do oddania w dobre rece 2 male sliczne kociaczki (kobietki).
Urodzily sie 26. sierpnia, wiec kolo polowy pazdziernika beda juz gotowe na zamieszkanie u nowej rodziny.
Kotki sa zdrowe, czyste, nie maja pchel!
Jedna jest koloru czarnego a druga rudo-czarno-biala. Obie przepiekne:-)
Matka i kociaczki trzymane tylko w domu.
Zainteresowanym przesle wiecej zdjec na maila.
Ponadto mozna podjechac i zobaczyc kociaczki na zywo w kazdej chwili.
kotki prześliczne:-)moja córcia by chciała ale mój K. sie nie zgodzi:-(
 
kotki prześliczne:-)moja córcia by chciała ale mój K. sie nie zgodzi:-(

No to masz kochana jeszcze jakies 5 tygodni;-) Uzyj wszystkich swoich wdziekow, to moze sie zgodzi!!!
A tak na serio, to zartuje, bo zalezy mi, zeby kociatka trafily tam, gdzie sa chciane i wyczekiwane. No i chyba sie zaplacze, jak bede je juz musiala oddac- o ile w ogole kogos chetnego znajde;-)
 
Mam do sprzedania Opel Vectra 1.6 Automat (idealny dla kobiet:-)) z 2000 roku. granatowy, klimatyzacja, NCT 05/2010, bezwypadkowy, wspomaganie kierownicy, elektryczne przednie szyby i lusterka, 4 poduszki powietrzne, ABS, super kondycja, niezawodny. Sprzedaję bo wracam do Polski. Cena: 2100 Euro.
Chetnych prosze o wiadomosc na priva.
 

Załączniki

  • DSC00266 (Medium).jpg
    DSC00266 (Medium).jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 33
  • DSC00271 (Medium).jpg
    DSC00271 (Medium).jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 23
reklama
SPRZEDAM: DIDYMOS JULIAN rozmiar 6 (4,7m)
Oryginalna chusta wiodącej niemieckiej firmy Didymos, określana jako "mercedes wśród chust". Model Julian to najwyższej jakości żakard (ułatwiający nośność i zapewniający komfort użytkowania- ciężar dziecka rozkłada się równomiernie, a sprężystośc tkaniny sprawia, że jest on niemal nieodczuwalny) w romby, o odcieniach szarosci, Dwustronna.
Zaznaczony środek, co ułatwia wiązanie
Rozmiar 6 (długość 4,7m), pozwala na wiele mozliwych rodzajów wiązań.
Idealna do noszenia dziecka zarówno z przodu, jak i na plecach.
Przystosowana do noszenia dzieci od urodzenia
Spełnia wymogi bezpieczeństwa (poparte wieloma testami)

Dodatki:
- płyta DVD instruktażowa
- książka z instrukcjami różnorakich wiązań krok po kroku

Cena - £78 do negocjacji
 

Załączniki

  • did julian suur.jpg
    did julian suur.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 41
Do góry