reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

No a te tamagochi dla chłopca to takie małe?
Kurcze,bo kupiła bym Antkowi,ale on chyba jeszcze za mało kumaty.Dopiero od 2 dni ma dostęp do komputera i nie za bardzo się w tym odnajduje :sorry:
 
reklama
No a te tamagochi dla chłopca to takie małe?
Kurcze,bo kupiła bym Antkowi,ale on chyba jeszcze za mało kumaty.Dopiero od 2 dni ma dostęp do komputera i nie za bardzo się w tym odnajduje :sorry:
zalapie raz dwa..moj ma panowane gry na plejce taki z ktorymi ja mialam probem

Misia a cos z seri Ben 10 albo Spiderman??
 
Anineczka- dodalam fotki tych tamagotchi do poprzedniego posta. Trudno mi powiedziec czy da rade, na pudelku jest napisane, ze od 3 roku zycia. Wyswietlacz jest troche wiekszy niz w standardowych tamagotchi. Dysponuje po jednej takiej gierce z Super Mario Bros i dwie z Jungle.

Didi- niestety w tej chwili nic z Ben10 i Spidermana ale jak bede cos miec to dam cynk:-)
 
ok...bede czekala bo moj mlody to raz Benem jest a raz chlopcem pajakiem:-D
O kurcze,mój ma to samo.Ben 10 to jego idol :tak:
Specjalnie zamówiłam większy pakiet cyfry by miał te bajki bo w Pl jak byłam to dziadek miał i był zafascynowany.Tak więc dla mnie Ben 10 i Spider Man misia też kołuj;-)
A te jednak za małe. :-(
Didi no mojego Antka specjalnie nie zachęcałam do pleja lub kompa ale widac czas nadszedł :-D
Też chciałabym kupic mu pleja,ale mąż jak narazie się nie zgadza :no:
 
Spoko- bede pamietac:-) Narazie musze sie wyzbyc tego Lego bo mi sie wala wszedzie;-) Takze dziewczynki zachecam! Naprawde fajne zestawy. Nawet moj A. sobie poskladal kilka i poustawial na telewizorze:baffled: Ale mial radoche!
 
DIDI nie dawno wydawałam gry na pleja2 Bena Spajdiego itd.bo na pleja 3nie pasowały też miał wszystko spajdiego.:tak: ale mam rower spajdermena na kołach 16 do sprzedania za 40epozdrawiam A misia ani przez chwile mi nie przeszła myśl że mogą być kradzione:-)
 
O kurcze to już niespełna czterolatki za Ben 10 szaleją:szok: Ja myślałam, że nas to ok. 5 lat czeka, a play to ok. 10 co najmniej:rofl2: Ale widać, że chyba teraz wszystko dużo szybciej przychodzi dzieciom:sorry:
 
reklama
Czesc dziewczyny,
Oddam koszyk la noworodka z stojakiem i materacykiem + spory worek ciuszkow 0-3-6 ms za 2 op klockow z argosa czyli jakies 20 euro.zainteresowanych prosze na priv lub Gg 7132532

Pozdrawiam
 
Do góry