reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Do sprzedania mam samochod BMW 318i E46 2000rok, 4drzwiowy, silnik 1.8, automatic, na benzyne, kolor czarny, nct 03/10, tax 01/10, wszystko na power(nawet zamykanie okien), cd changer, alarm, poduszki powietrzne, opony 17`, nie tluczony, piekny samochod. Posiadam nawet ksiazki od niego. Jego stan oceniam na bardzo dobry. Cena 4000euro, zdecydowanie bez negocjacji. Samochod kupiony byl za 4.600euro, wlozylismy w niego ok 1000euro(tj nowa pompa,opony,zmiana olejow itd). Samochod mozna zobaczyc w Headford, ewentualnie Galway.
 
reklama
Ela a skad jestes w Pl ..wiesz moja siorka ma syna 5 letniego i duzo rzeczy po nim ona zostawia dla mnie ale normalne to jest ze ja wsztsrkiego nie bede wozila tutaj ...wiec moze pogadam z nia i jakies rzeczy wyszukalaby ...no i moglaby wyslac paczka na podany adres ..zapytam jakby co jej
 
Ela, jakbyś przejeżdżała przez Dublin, to daj mi wcześniej znać, myślę że też coś znajdę :tak::tak: powiesz mi co ona najbardziej potrzebuje (ciuszki, zabawki, pampersy) a ja to kupię :tak:
tylko jak możesz to pisz do mnie na priv bo ja niestety ostatnio bardzo rzadko zaglądam na tutejsze wątki :zawstydzona/y: (synek zrobił się bardzo absorbujący...)
 
cześć dziewczyny:-D
mam do sprzedania samochod rodzinny renault scenic 2000r, 1.4 petrol, 16V, 65tys mil, NCT 06/10, zadbany bez problemu przejdzie nastepne NCT, podwojny szyberdach, pelna elektyrka drzwi lusterek, ABS, halogeny, alusy 16" z nisko profilowanymi oponami, zdjęcia moge wyslac na priva, cena 2500:-)
 
Didi słuchaj ja bym była bardzo zainteresowana tymi ubrankami od twojej siostry kolezanka jest z czestochowy ..napis ztylko ile za te ubranka i za przesyłke do czestochowy a pieniazki wysle ci na konto:tak:dzieki z gory za odp!
rozmawialam z siostra ona poprzaglada rzeczy mlodego i zapyta sie kuzynki bo ona tez ma takiego malucha.. i jak juz uzbiera to wysle tylko podaj adres na priv na jaki to wyslac...
 
Witam
Mam do oddania PLANTEX 9 saszetek;-)wazny do 10 . 2010


oraz mam do oddania Hipp Herbatka dla kobiet karmiących 200g wazna do 02.2011


mieszkam kolo Clonmel co. Tipperary

co do Ciuszków niepomoge bo wszystko wywiozłam do PL i juz ich nie ma:-( ale widze ze sa bratnie dusze...
 
reklama
Do góry