reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

witam wszystkich, poszukuje wozka spacerowki najlepiej od kogos z Galway, pozdrawiam
Ja nie z Galway, ale mam spacerówke. Maclaren quest sport-Od razu zaznaczam że nie sprzedaje wózka ze względu na afere tej firmy. Po prostu upatrzyłam sobie inny model, a jak nie pozbęde sie tych co mam ,to mi maz głowe urwie;-);-):-D:-D
Z wózka jestem mega zadowolona, jest lekki, ma rozkładane oparcie i składa sie jak parasolka. Wózek zakupiony w sierpniu na wyjazd na wczasy. Stan idealny. Cena 90e [ kolor identyczny jak na zdjęciu]
2guik2d.jpg

sprzedam wózek rok po roku graco duo stadium. Stan bardzo dobry. Wózek mam 8 mieś.Tez polecam, mi sie sprawdził dla rodzeństwa. Jednak moja córa już drypta na nogach . Stąd pozbywam się wozików. cena wózka 90e [ kolor jak na zdjęciu]
212ebkm.jpg

oddam za darmo!!! wózek Britax . Stan dobry. Wskład zestawu wchodzi ; mięka gondola, fotelik samochodowy [z niewielkim otarciem na szwie - od ocierania o noge,] folia przeciw deszczowa . kolor jak na zdjęciu
1rangg.jpg


kontakt- miki.mauro1@interia.pl
 
Ostatnia edycja:
reklama
:-):-):-)czy ta oferta wózka Britax nadal JEST aktualna i jak daleko mieszkasz od Galway.
POZDRAWIAM:-):-):-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzień dobry weekendowo wszystkie Mamy.
Poszukuję w dobrej cenie:)wózka dla dziecka od narodzin(gondola) plus spacerówka tzw. dwufunkcyjny.
Pytanko do mmmartaaa: czy Ty jesteś nadal zainteresowana wózkiemod mikimauro???
Pozdrawiam.
 
Witam! Mam do sprzedania wozek Inglesina Zippy.Wozek posiada gondole,spacerowke ,fotelik z baza ,folie przeciwdeszczowa,torbe.Gondola i spacerowka posiadaja rowniez cieple oslonki.Wozek jest w stanie bardzo dobrym.Cena 350 euro.Jestem z Galway
 
Dzień dobry weekendowo wszystkie Mamy.
Poszukuję w dobrej cenie:)wózka dla dziecka od narodzin(gondola) plus spacerówka tzw. dwufunkcyjny.
Pytanko do mmmartaaa: czy Ty jesteś nadal zainteresowana wózkiemod mikimauro???
Pozdrawiam.


Hej Amicelli.
Ja mam na sprzedaż wózek z gondolą plus spacerówka. Jest to typowy polski wózek. Jak chcesz wiedzieć więcej to odezwij się na gg 1099554.
 
reklama
Do góry