reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Hey laski!

Sprzedam 2 wory ciuszkow dla dziewczynki, od 9 miesiaca do mniej wiecej 2 roku zycia. Wszystkie sa w dobrym stanie, duzo ubranek mam ze stanow.Jest tam wszystko, body,spodenki,sukienki,bluzki,kurtki,podkoszulki,czapki, doslownie wszystko.Chce za to 35 euro. Nie sprzedaje ubranek na sztuki, nie wybieram, nie przebieram, bo to oczywiste,ze niektore ubranka sa ladniejsze, inne mniej ciekawe. Ubranek jest sporo,to wszystko, co Amanda nosila, sa tylko po Niej. Polecam!Komus sie naprawde przyda, a ja bede miala wkoncu miejsca w szafie :-)
 
reklama
Hey laski!

Sprzedam 2 wory ciuszkow dla dziewczynki, od 9 miesiaca do mniej wiecej 2 roku zycia. Wszystkie sa w dobrym stanie, duzo ubranek mam ze stanow.Jest tam wszystko, body,spodenki,sukienki,bluzki,kurtki,podkoszulki,czapki, doslownie wszystko.Chce za to 35 euro. Nie sprzedaje ubranek na sztuki, nie wybieram, nie przebieram, bo to oczywiste,ze niektore ubranka sa ladniejsze, inne mniej ciekawe. Ubranek jest sporo,to wszystko, co Amanda nosila, sa tylko po Niej. Polecam!Komus sie naprawde przyda, a ja bede miala wkoncu miejsca w szafie :-)

bylabym zainteresowana zakupem tych ciuszkow :happy2:prosze o wiadomosc,gdzie Cie szukac..
 
Hej!
Sprzedam wielką pakę ciuszków dla chłopca od narodzin do roku.jest tam wszystko: body z dł. i kr. rękawem, pajacyki, bluzki, spodnie dresowe, ogrodniczki, skarpetki, czapki, kombinezony, polar itp.Stan ciuszków bdb.Interesuje mnie sprzedaż wszystkich ciuszków, nie sprzedaje na sztuki.Ciuszków jest baaardzo dużo_Ostatnio jak liczyłam było ich 150, ale ciągle coś dokładam.Cena 50 euro
Pozdrawiam
 
Hej!
Sprzedam spodnie ciążowe H&M MAMA rozm. 46 (rozmiar jest trochę zawyżony), bluzkę ciążową z rękawem 3/4 wiązaną z tyłu oraz elegancki komplet ciążowy: tunika ze spodniami. Tel.0863582854 GG 2519696
 
reklama
Sprzedam telewizor :
Acoustic solutions
LCDW22HD
LCD TV
22 cale 16:9 , wejście HDMI ,2 wejścia euro, 4 wejścia cińcze(nie wiem jak się pisze)
p1080226h.jpg


oraz stepper , posiadający funkcje mierzenia czasu w minutach, czasu ogólnego, kalorii itp. (kupiony za 55e)
nowy nieużywany

ceny niskie, do uzgodnienia
jeśli chodzi o transport również można się dogadać :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry